Hurda Kablo Fiyatları

hurda alan yerler

Hurda Kablo Fiyatları

16 Ağustos 2020 Hurdacı 3

Kablo Hurda Fiyatları

Kablo hurda fiyatları her firmaya göre farklılık göstermektedir. Bazı firmalar bu kabloları satmak bazıları da geri dönüşüme göndermek için alır. Firmamız için önemli olan geri dönüşüme göndermektir. Firmamızda bulunan ekiplerimiz kablo hurda fiyatları hakkında sizlere bilgiler aktaracaktır. Ekiplerimiz profesyonel bir yapıya sahiptir. Bu sebeple sizlere yarım saat içerisinde yardımcı olacaklardır. Sizlere her zaman yüksek fiyat vermekte ve memnuniyetinizi kazanmaktayız.

Firmamız geri dönüşüm sektöründe her zaman öncü bir firma olmayı başarmıştır. Sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak bizim görevimizdir. Kablo hurdalarınız var ise hemen bizi arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi de her zaman sizi memnun edeceğimizden şüphe duymayın. Firmamız sizin yorulmanıza asla müsaade etmez ve adresinizden gelerek hurda kablolarınızı teslim alır. Ödemelerimizde asla bir aksama meydana gelmez ve anında ödemeleriniz gerçekleşir. Kablo hurdalarınız bir kenar veya köşede bekleyeceğine bize teslim edebilir ve bu hurdalardan para kazanabilirsiniz. Sizlere istediğiniz zaman hizmet vermekteyiz. O halde kablo hurdalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Kablo hurdalarınız adresinizden alınarak değerlendirilir. Firmamız iş yapma kapasitesine sahip, kendinden emin ve kaliteli hizmet veren bir firmadır. Bu sektörde uzun zamandır yer almaktayız ve bu zaman içerisinde herkesin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız. Bizlere cep telefonu numaramızdan kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamanız mümkündür. Sizlere kısa zaman içerisinde geri dönüş yaparız. Sizlere en yüksek fiyat garantisini sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Hurdalarınızı bize verirseniz kalitenin ve farkın kıza zaman içerisinde farkına varacaksınız. Güncel borsa fiyatlarını her zaman takip eder ve fiyatlarımızı ona göre ayarlarız. Firmamızda son teknoloji tartılarımız bulunur ve bu tartışır ile adresinize gelerek hurdalarınızı tartmaktayız. Hurdalarınızı tarttıktan sonra sizlere fiyat bilgisini iletiriz. Eğer sizde kabul ederseniz alım satım işlemi gerçekleşir. Fiyatlarımız ile mutlu olacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü bizim için müşteri memnuiyeti sın derece önemlidir.

 

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Karışık Kablo Fiyatı14,70 TL/Kg
Hurda Antigron Kablo Fiyatı19,20 TL/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Fiyatı39,70 TL/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu Fiyatı26,70 TL/Kg
Ttr Kablo Fiyatı16-26 TL/Kg
Çelik Kaplama Kablo Fiyatı17-26 TL/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatı25,50 TL/Kg

Hurda karışık kablo

Hurda karışık kablo fiyatı sizleri emin olun ki tatmin edecektir. Firmamıza bu konuda son derece güvenebilirsiniz. Hurdalarınız için bize cep telefonu ile ulaşabilirsiniz. Firmamızda çalışan birçok personellerimiz mevcuttur. Bu personellerimiz sizlerin her zaman hizmetinizdedir. Bizleri aradığınızda en fazla yarım saat içerisinde adresinizde olmaktayız. Firmamızda birçok araç vardır. Sizlerin malzemelerinin çokluğuna veya azlığına bağlı olarak araçlarımız değişiklik göstermektedir. Firmamızın belirlediği hurda karışık fiyatı 15,70 TL’dir. Bizlere numaramızdan kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür.

Hurda antigron kablo

Hurda antigron kablolar firmamız tarafından geri dönüşüme gönderilir ve yeniden kullanıma sunulur. Bizim için önemli olan sizlerin memnuniyetidir. Piyasada sizlere hurda antigron kablolar ile ilgili en yüksek fiyatı sunmaktayız. Firmamız sizin yorulmanıza asla müsaade etmez. Firmamızın belirlediği fiyatlar her geçen gün değişiklik göstermektedir. Fakat fiyatlarımız her zaman sizleri memnun edecek cinstedir. Firmamızın size sunduğu hurda antigron kablo fiyatı 14,20 TL’dir.

Hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu

Firmamızın prensipleri vardır. Bunların başta geleni müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman önemsemekteyiz. Sizin de tek damar kalın iç tesisat hurdalarınız var ve güvenilir bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her zaman yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat konusunda anlaşma sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Firmamızın belirlediği tek damar kalın iç tesisat kablosu 41,70 TL’dir.

Hurda yer altı enerji kablosu

Güçlü ve dinamik ekibimiz ile sizlere son sürat hizmet vermekteyiz. Bir kenarda birikmiş işe yaramayan yer altı enerji kablolarınız var ise hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere istediğiniz zaman yardımcı olmaya hazırdır. Her zaman kendimizi yeniliyoruz ve yenilemeye de devam edeceğiz. Firmamızın belirlediği yer altı enerji kablosu fiyatı 35,70 TL’dir.

 

TTR hurda kablo

Büyüyüp gelişmemiz sebebi ile herkesin gözdesi olmaya devam ediyoruz. Uzun senelerdir bu sektörde yer almakta ve her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Birçok hurdalarınız tarafımızca alındığı gibi TTR hurda kablolarınızda ekiplerimiz tarafından kısa zaman içerisinde alınmaktadır. Firmamız ödemelerinizi nakit bir şekilde yapmaktadır. Sizlere 7/24 saat hizmet verme kapasitesine sahibiz. Bunun için ne zaman isterseniz bizi arayabilir ve istediğiniz konuda detaya sahip olabilirsiniz. Firmamızın belirlediği TTR hurda kablo fiyatı 15,16 TL arasında değişiklik göstermeliktedir.

Çelik zırhlı hurda kablo

Firmamız sizlere geniş hizmetler sunmaktadır. Her çeşit hurdalarınız firmamız tarafından alınır. Elemanlarımız güvenilir ve işi bilen kişilerden oluşmaktadır. Yerinde ve değerinde hurda alımlarını görmek istiyorsanız mutlaka firmamıza ulaşmalısınız. Sizlerin hurdaları bizim için kıymetlidir. Bu sebeple sizlere beklediğiniz fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun etmek ve fiyatı her zaman yüksekten tutmaktır. Piyasadaki fiyat her geçen gün değişmektedir. Firmamızın en güncel çelik zırhlı hurda kablo fiyatı 11-16 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Hurda fare yemez kablo

Firmamız en ücra köşelere bile hızlı bir şekilde hizmet verme kapasitesi ile ünlüdür. Bizleri istediğiniz zaman arayabilir ve mükemmel hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Büyüyüp gelişen firmamızda çalışan ekipler kaliteli ve güvenilir kişilerdir. Bizi arayarak fiyat desteğini bizlerden alabilirsiniz. Fiyatlarımızla her zaman sizleri memnun edeceğimize emin olabilirsiniz. 15 senedir bu sektörde olmamızdan kaynaklı deneyimlerimiz vardır. Bizlere 7/24 saat ulaşım sağlamanız mümkün haldedir. Firmamızın belirlediği hurda fare yemez kablo fiyatı 11-16 TL arasında değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda fiyatlar hurdaların miktarına göre de farklılık gösterir.

Hurda Kablo Fiyatı

Hurda kablo fiyatları piyasaya göre sürekli değişim göstermektedir. Fiyatlar da günlük olarak güncelleme yapılmaktadır. Firmamız bu fiyatlar konusunda sizlere beklediğiniz fiyatı verecektir. Bizim için müşteri memnuniyeti ön safhadadır. Bunun için ise ekip olarak çalışıp hedeflediğimiz seviyeye gelmek için uğraşlar vermekteyiz. Evinizin veya işyerinizin bir köşesinde duran, kullanmadığınız ve bir işe yaramayan hurda kablolarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Bu konuda firmamız sizlere 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Karışık Kablo Fiyatı23,00 TL/Kg
Hurda Antigron Kablo Fiyatı16,50 TL/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Fiyatı41,00 TL/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu Fiyatı29,00 TL/Kg
Ttr Kablo Fiyatı18,00 TL/Kg
Çelik Kaplama Kablo Fiyatı14,00 TL/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatı24,00 TL/Kg

 

Hurda kablo nedir?

Elektrik ve elektronik alanda kullanılan birçok çeşit kablonun, eskimesi ve artık kullanılmayacak duruma gelmesine hurda kablo denilmektedir. Hurda kabloların içerisinde bakır bulunmaktadır. Bu sebeple hurda kabloların değeri bir hayli yüksektir. Bunun için hurda alım ve satım fiyatları diğer hurdalara göre daha fazla olmaktadır. Firmamız hurda kablolarınız için sizlere en iyi fiyat teklifinde bulunacaklardır. Aynı zamanda ekiplerimiz adresinize kadar gelip kabloları teslim alacaklardır. Öncelikle kabloların saf haline bakılır ve size fiyat verilir. Anlaşma sağlanır ise, alım satım işlemi gerçekleştirilir. Bu yazımızda hurda kablo nedir konusu hakkında sizlere bilgiler verdik. Şimdi ise hurda kablo çeşitlerinden bahsedeceğiz.

hurda kablo fiyatları

Hurda Kablo fiyatları Çeşitleri

Hurda kabloların geri dönüşümü olabilen malzemelerdir. Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemlidir. Bu sebeple hurdaların geri dönüşümden geçip, tekrar kullanılabilir hale getirilmesi gerekmektedir. Hurda kablolarında geri dönüşümü oldukça kolay yapılmaktadır. Şimdi sizlere hurda kablo çeşitlerinden bahsedeceğiz. İşte hurda kablo çeşitleri aşağıdaki gibidir

 • Pamuk Örgülü Hurda Kablo
 • Pirinçten Yapılmış Hurda Tel Kablo
 • Fiber Optik Kablo ve Çeşitleri
 • Yağlı Poli Hurda Kablo
 • Kendinden Yağlı Hurda Kablo
 • Kurşun Hurda Kablo
 • Kurşun & Alüminyum Hurda Kablo
 • SWA Kalaylı Hurda Kablo
 • Düşük Kalite Hurda Kablo
 • Yüksek Kalite Hurda Kablo
 • Yağlı Hurda Kablo
 • Ev Gereçlerinden Elde Edilen Hurda Kablolar
 • ACSR (Çelik Özlü Aüminyum İletken) Alüminyum Hurda Kablo
 • CNE Hurda Kablo (Bakır&Alüminyum)
 • Kurşun & Bakır Hurda Kablo
 • PVC Parlak Hurda Kablo
 • Kalaylı Hurda Kablo
 • Parlak Hurda Kablo
 • SWA Parlak Hurda Kablo

Firmamız bütün çeşit kablo hurdaları itina ile almaktadır sizde firmamızın kaliteli hizmetinden en iyi bir şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz her çeşit hurdalarınızı araçlarımız ile kısa zaman içerisinde almaktadır. Bizimle iletişime geçmek ve fiyatlar konusunda bilgi almak istiyorsanız 0534 967 34 66 numaralı hattımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hurda Kablo Satılırken Neye Dikkat Edilmeli?

Hurda kablo satılırken dikkat edilmesi gereken ilk şey hurda kabloları kime verdiğinizdir. Çünkü hurda kabloları elinizden çıkarmak istediğinizde önceliğiniz geri dönüşüme gideceğini bilmeniz gerekmektedir. Bir diğer konuda fiyattır. Kablolarınızı değerinden verebilirsiniz. Firmamız hurda kabloları almaktadır. Hurda kablolarınızı geri dönüşüm ile tekrar kazanabilir ve kullanılabilir duruma getirebilirsiniz. Bunun için firmamız sizlere en iyi fiyat teklifinde bulunacaktır. Hurda kablolarınızı satmak istiyorsanız mutlaka bizden de fiyat almanızı öneririz.

Hurda kablolarınızı vermek istiyorsanız vereceğiniz firmanın nakliyat işlemini ücretsiz bir şekilde yapmasına dikkat etmeniz gerekecektir. Bazı firmaların nakliyat hizmeti bulunmamaktadır. Firmamız sizlere nakliyat işlemini ücretsiz bir şekilde vermektedir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için çok çaba sarf etmekte ve bunun için kendimizi her geçen gün yenilemekteyiz. Hedefimiz en üst kademeye ulaşmak aynı zamanda müşteri memnuniyetini her zaman en iyi şekilde sağlamaktır. Sizin de hurda kablolarınız bulunuyor ve satmayı düşünüyorsanız bizimle en yakın zamanda iletişime geçebilirsiniz. Sizler için haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız ve adresinizi vermeniz üzerine ekiplerimiz adresinize gelmek için yola çıkacaktır.

Avcılar hurda kablo alan yerler

Arnavutköy hurda kablo alan yerler
Adalar hurda kablo alan yerler
Ataşehirhurda kablo alan yerler
Bağcılar hurda kablo alan yerler
Bahçelievler hurda kablo alan yerler
Bakırköy hurda kablo alan yerler
Başakşehir hurda kablo alan yerler
Bayrampaşa hurda kablo alan yerler
Beşiktaş hurda kablo alan yerler
Beylikdüzü hurda kablo alan yerler
Beyoğlu hurda kablo alan yerler
Büyükçekmece hurda kablo alan yerler
Beykoz hurda kablo alan yerler
Çatalca hurda kablo alan yerler
Çekmeköy hurda kablo alan yerler
Esenler hurda kablo alan yerler
Esenyurt hurda kablo alan yerler
EYÜP hurda kablo alan yerler
Fatih hurda kablo alan yerler
GAZİOSMANPAŞA hurda kablo alan yerler
Güngören hurda kablo alan yerler
Kağıthane hurda kablo alan yerler
Kartal hurda kablo alan yerler
Küçükçekmece hurda kablo alan yerler
Maltepe hurda kablo alan yerler
Pendik hurda kablo alan yerler
Sancaktepehurda kablo alan yerler
Sarıyer hurda kablo alan yerler
Silivri hurda kablo alan yerler
Sultanbeyli hurda kablo alan yerler
sultangazi hurda kablo alan yerler
Şile hurda kablo alan yerler
Şişli hurda kablo alan yerler
Tuzla hurda kablo alan yerler
Ümraniye hurda kablo alan yerler
Üsküdar hurda kablo alan yerler
Zeytinburnu hurda kablo alan yerler
Gebze hurda kablo alan yerler
Kocaeli hurda kablo alan yerler
Edirne hurda kablo alan yerler

Hurda kablo alımı yapan firmamız ülke genelinde her tonajda kabloların analizini yaparak tonajlı kablo alımı yapmaktadır. Siz de her türlü kabloları değerlendirmek için bizden yardım isteyebilirsiniz. Sizlere 24 saat hurda kablo hizmeti vermekteyiz. Siz de tek yapmanız gereken bizi aramak.

 

3 cevap

 1. […] yapan firmamıza her tür kağıt karton ve dosya kağıtlarının alımı yapılmaktadır. En yakın hurdacı olarak her tür hurdayı İstanbul ve çevre ilerde allım yaparak en yüksek fiyatı ödeme […]

 2. […] öncelikle sizlerde kablo hurda fiyatları öğrenmek istiyorsunuz demi. İşte bizler size nasıl hurda kablo fiyatları öğrenmenin yollarını anlatacağız. Sizde bunun yerine direkt olarak ekranda bulunan ara butonu […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Buttonhemen ara