Ağrı Hurdacı

Ağrı Hurdacı

Ağrı hurdacı firmamız, ekonominin canlanması, çevrenin temiz kalması ve doğanın zarar görmemesi için hak hukuk kapsamında müşterilerine hizmet vermektedir. Profesyonel olan ekiplerimiz ile size söz verdiğimiz saatte adresinizi verdiğiniz yere gelmekteyiz. Teslimat süremizin ve işin bitirme sürecimizin en kısa zamanda gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz. Her zaman yeniliğe açık olarak işlerimize devam etmekte ve her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. Sizlerden topladığımız ürünlerin hepsi geri dönüşüme gönderilip tekrar kullanılabilir duruma gelmektedir. Bütün işlerimizde sizlerin referansınız bizleri en üst düzeye taşımıştır. Bizim için güvenilir firma olmak çok önemlidir. Bu sebeple ekiplerimiz ile sizlere bunu en iyi şekilde hissettireceğimize inanıyoruz.

 

Ağrı hurdacı firması olarak, temel amacımız güvene dayalı bir şekilde sizlere beklediğininiz hizmeti vermektir. Firma olarak sizlere verdiğimiz sözlerin her zamana arkasında olup bu sözleri kısa bir süre içerisine yerine getirmek için çaba sarf edeceğiz. Firmamız hurda eşyalarınızı değeri üzerinden hesaplayarak sizlerden almaktadır. Sizin de eşyalarınız var ve değeri üzerinden satıp ekonomiye katkıda bulundurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ağrı Hurda Alan Yerler

Ağrıda olup elinde hurda eşyası bulunan kişiler hurdaları nereye vereceği konusunda kararsız kalırlar ve bu konuda birçok araştırmalarda bulunurlar. Şimdi sizlere ağrıda hurda alan yerlerden bahsetmek istiyoruz. İşte ağrıda hurda alan yerler aşağıdaki gibidir

Diyadin hurdacı

Doğubayazıt hurdacı

Eleşkirt hurdacı

Hamur hurdacı

Patnos hurdacı

Taşlıçay hurdacı

Tutak hurdacı

Ağrı Hurdacı Numarası

Ağrı hurdacı firmamız, ağrıda bulunan bütün ilçelerden hurda alım işlemlerinizi yapmaktadır. Elinizde eski hurdalarınız bulunuyor ise, telefon numaramızdan bizi arayarak dilediğiniz konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bizi dilerseniz telefon numaramızdan arayarak hurdalarınızın alınmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de watsapp yolu ile mesaj göndererek bütün konular hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bizi aradığınızda adresinize ekiplerimizi yönlendirip hurdalarınızın kısa bir süre içerisinde alınmasını sağlayacağız. Hurda eşyalarınız olduğu zaman bizlere; 0534 967 34 66 numaralı hattan ulaşma sağlayabilirsiniz. Sizlere her zaman hizmet vermekten onur duymaktayız.

Ağrı’da Verdiğimiz Hizmetler

Ağrı hurdacı firmamız köklü bir firma olup, yıllardır bu sektörde en iyi şekilde yer almaktadır. Sizlere geri dönüşümde en iyi ve güvenilir bir şekilde hizmet verme çabası içerisindeyiz. Ağrının neresinde olur iseniz bizim için fark etmez ve kısa bir süre içerisinde gelerek malzemelerinizi bulunduğunuz yerden teslim alırız. Sizlere kısa bir süre içerisinde hizmet vermenin mutluluğunu her zaman yaşamaktayız. Şimdi sizlere ağrıda verdiğimiz hizmetler konusunda bilgi vereceğiz. İşte ağrıda verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir

Fabrika yıkım söküm işleri

Çelik çatı kesim ve söküm işleri

Kalorifer kazanı kesimi

Fabrikalara konteyner bırakma

İkinci el malzeme alım satım

Bina yıkım söküm işleri

Oksijen kesin işleri

Depo temizlik işleri

Geri dönüşüm belgesi ile hurda alım

Atık toplama ve ayrıştırma işlemi

Ağrı hurdacı firmamız, ekonomiye ve aynı zamanda çevreye büyük kazançlar sağlamaktadır. Sizi de ekonomik ömrünün tamamlandığı eşyalarınız veya malzemeleriniz mevcut ise bizlere teslim ederek hem ekonomiye hemde çevreye oldukça fayda sağlayabilirsiniz. Öncelikle eşyaları ayrıştırırız. Daha sonra ise ebatlarına göre sınıflandırıp tekrar kullanılabilir duruma getirmekteyiz. İşimizi her zaman için güvenli bir şekilde gerçekleştirip sizlerin takdirini almaktayız. Hurda eşyalarınız var ise bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere en hızlı şekilde geri dönüşüm sağlayacaklardır. Sizde atık israfına son verip çevreye faydalı olmak istiyorsanız bizimle dilediğiniz saat ve zamanda iletişime geçmeniz mümkün olacaktır. Sizler için 7/24 saat çalışmamız mümkün haldedir.

Not: Sadece Tonajlı hurda alımı yapılır.

 

wpntr

    Bir Cevap Yazın

    Call Now Buttonhemen ara