Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurda fiyatları her gün borsada değerleri değişiklik göstermektedir. İlk olarak hurdalarınızın fazlalığı veya azlığı fiyat konusunda doğrudan etken olacaktır. Daha sonra ise, hurdaların fiyatları piyasaya göre belirlenmekte olup her gün yeni fiyatlar sunulmaktadır. Bu fiyatlara göre hurdalar teslim alınır. Firmamızda bulunan kişiler profesyonel ve işini en iyi şekilde yapan kişilerdir. Tam olarak Fiyat bilgisi hakkında detaya sahip olmak için firmamıza ayarak müşteri temsilcilerimizden fiyat hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.

 • Alüminyum hurda fiyatı
 •  Tel fiyatı 11,70 TL/Kg
 •  Araiş fiyatı 11,00 TL/Kg
 • Jant fiyatı 11,00 TL/Kg
 • Ofset Matbaa fiyatı 12,20 TL/Kg
 •  Boyasız Profil fiyatı 12,70 TL/Kg
 • Profil fiyatı 9,20 TL/Kg
 •  Tas Tabak fiyatı 8,70 TL/Kg
 •  Piston fiyatı 8,20 TL/Kg
 • sert Kartel fiyatı 5,90 TL/Kg
 •  Kutu fiyatı 5,30 TL/Kg
 •  Radyatör fiyatı 5,30 TL/Kg
 • Talaş fiyatı 6,20 TL/Kg
 • Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel fiyatı 7,00 TL/Kg
 • Hurda Alüminyum Bakırlı Petek fiyatı 17,40 TL/Kg

2021 hurda Alüminyum fiyatları

Firmamız tarafından alüminyum hurdalarınız kısa bir süre içerisinde alınmaktadır. Hurdalarınızı almak için firmamızda birçok araç mevcuttur. Hurdalarınızın miktarına göre bu araçlar ile yarım saat içerisinde adresinizde olmaktayız. Eğer alüminyum hurdalarınızı satmak istiyorsanız bize hurdalarınızın fotoğrafını gönderebilir ve kısa bir süre içerisinde sağlayabilirsiniz. Hurdalarınızı satmaya karar verip bizi aradığınızda ekibimizde bulunan kişiler 15 dakika içerisinde adresinizde olacaklardır.

 

Alüminyum Hurda Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

hurda aluminyum Fiyatları

Ekibimizde bulunan kişilerin her biri özel ve işinde uzmandırlar. Yetkili belgeleri olup işini en süt seviyede yürütmektedirler. Sizlere her zaman güvenilir ve şeffaf bir şekilde yaklaşacaklarından şüpheniz olmasın. Bu zamana kadar müşterilerimizin memnuniyetini baz alarak bu kademe ulaştık. Şimdiden sonrada bu şekilde yapmaya devam edeceğiz. Sizde alüminyum hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız bizi arayabilir ve detaylı bilgiye sahip oalilirsiniz.7/27 sizlere istediğiniz hizmeti vermekteyiz.

Alüminyum hurda fiyatı

Hurda gümüş rengi olan metallerin kullanılmayacak durumda olanlarına denilmektedir. Günümüzde birçok alüminyum hurda bulunmaktadır ve birçok kişi bu hurdaların geri dönüşümünü sağlamaktadır. Hayatımızın sağlıklı bir şekilde devam etmesi için alüminyum hurdaların geri dönüşümü büyük önem taşımaktadır. Firmamız alüminyum hurdaların geri dönüşümünü en iyi şekilde yapmaktadır. Her zaman sizler için çabalamakta ve işlerimize çok özen göstermekteyiz. Ekiplerimiz tüm titizliği ile çalışma sürdüğü sizlerin memnuniyetini kazanacaktır. Bu yazımızda alüminyum hurda nedir konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik. Şimdi ise alüminyum hurda satarken neye dikkat edilmelidir konusundan sizlere bahsedeceğiz. O halde yazımızın devamını okumaya ne dersiniz?

Alüminyum hurda alan yerler

Alüminyum hurda satımı yaparken insanların dikkat etmesinde çok fayda vardır. Çünkü hurdaların geri dönüşümün yapılması büyük önem taşımaktadır. Bazı firmalar sizden aldığı hurdaları başkalarına satabilmektedir. Bun için hurdacı seçerken güvenilir bir hurdası olması gerekmektedir. Aynı zamanda fiyat çok önemlidir. Alüminyum değerli bir malzemedir ve fiyatı da diğer malzemelere göre biraz fazla olmaktadır. Hurdalarınızı satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek müşteri temsilcimizden gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Firmamız size her konuda yardımcı olmaya hazırdır. Firmamız sizden aldığı alüminyum hurdaları mutlaka geri dönüşüm için işlemeye göndermektedir. Aynı zamanda sizlere en yüksek fiyat garantisini vermekteyiz. Bizim için siz ve hurdalarınız çok önemlidir.

Geri dönüşüm için çok önemlidir. Bu sebeple hurdacılık sektöründe en çok alınan malzemelerden biri alüminyumdur. Hem hafif hem de dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için çok fazla tercih edilmektedir. Sizlinde bir kenarda bekleyen alüminyum hurdalarınız var ise bize teslim edebilirsiniz. Firmamız da bulunan ekipler sizin adresinize kısa bir süre içerisine gelecek ve hurdalarınız hakkında sizlere detaylı bilgiler verecektir. Hurdalarınızın tam olarak fiyatına bu aşamada karar verilmektedir. Eğer sizde bu kararı beğenirseniz hurda alım satım işlemi başlayacak ve ücret size nakit bir şekilde verilecektir. Alüminyum hurdalarınız için bizimle kısa bir süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere en iyi hizmeti verecektir. Sizler için her zaman çalışmakta olup kendimizi yenilemekteyiz.

Alüminyum hurda alanlar

Alüminyum hurda fiyatları firmamız tarafından her gün güncel bir şekilde değiştirilir. Bunun sebebi de borsanın değişmesi ile beraber malzemelerin fiyatlarının da değişmesidir. Alüminyum hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için firmamızı arayarak görüşme sağlayabilirsiniz. Firmamız bu konuda sizlere elinden gelen yardımı sağlayacak ve sizi memnun etmek için uğraşacak tır. Firmamız için öncelik müşterilerinin memnuniyetini kazanmak ve onları mutlu etmektir. Uzun yıllardır bu işin içerisindeyiz ve her zaman önceliğimiz müşterilerin memnuniyetini kazanmak olmuştur. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için ise her geçen gün kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye gayret etmiş bulunmaktayız. Sizlere en yüksek fiyatı verip memnun edeceğim izden şüpheniz olmasın. Şimdi sizlere Alüminyum hurda fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz. O halde yazımızın devamını Kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz.

 2021 Alüminyum hurda fiyatı

Birçok çeşit alüminyum hurda bulunduğu için fiyatları da buna bağlı olarak değişiklik gösterir. Şimdi sizlere Alüminyum hurda çeşitlerinden ve fiyatlarından bahsetmek istiyoruz. İşte alüminyum hurda çeşitleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir,

Alüminyum tel: Firmamız alüminyum tel fiyatları için sizi tatmin edecektir. Bu sektörde her zaman Öncü olduğumuzu bilmenizi isteriz ve her zaman için Buna göre hareket ederiz. Alüminyum tel fiyatı 9.20 TL’dir, Alüminyum araiş: Hurda malzemelerini de birçok çeşidi ve türü bulunur. Arayiş bir alüminyum malzemedir. Arayış hurda malzemelerini firmamız tarafından en yüksek fiyata alınır. Araç hurda fiyatı 9.10 TL’dir, Alüminyum jant: Bu sektörde 15 seneyi aşkındır bulunmaktayız. Birçok çeşit hurdaları toplayarak geri dönüşüme kazandırırız. Firmamız tarafından alınan alüminyum jantlar fiyatı 8.70dir, Alüminyum Ofset: Elinizde alüminyum ofset malzemesi bulunuyor ise ve değerinden satmak istiyorsanız firmamıza kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız ofsetlerinizi en yüksek fiyattan alacaktır. Firmamız tarafından alınan alüminyum Ofset fiyatları 10.10 TL’dir. Alüminyum boyasız: Sizlere 7/24 saat hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve hurda eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Sizlerden alacağımız alüminyum boyasız fiyatı 9.80 dir. Sizlere bu piyasada en yüksek fiyat garantisini verdiğimizi asla unutmayın, Alüminyum profil: Firmamızda sizlere hizmet etmek için çalışan birçok personel bulunur. Bu personellerin her biri çok değerlidir ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için büyük çabalar sarf etmektedir. Önceliğimiz her zaman için sizlerin memnuniyetini kazanmak ve sizleri mutlu etmektir. Fiyatlarımız her geçen gün kendini yenilemektedir. sizleri mutlu edeceğim izden şüphe duyma ayınız. Firmamız tarafından alınan alüminyum profil fiyatı 9.40dır,

HURDA ALÜMİNYUM

Alüminyum tas tabak: Kullanmadığımız ve çöpe gidecek olan alüminyum tas tabaklarınız mı var? O halde bizimle kısa bir süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Bu malzemeler çöpe atıldığında çevreye ve doğaya inanılmaz zararları bulunur. Bu sebeple bunları çöpe atmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hem çevre ve doğayı korumuş olursunuz hem de alüminyum tas tabaklarından kazanç elde edebilirsiniz. Alüminyum tas tabak fiyatı 9.30 TL’dir. Alüminyum piston: Sizler dilediğiniz hizmeti en kısa sürede vermek için uğraş sağlamaktadır. Sizin asla kendinizi yormanıza ve firmamıza kadar gelmenize gerek yoktur. Sizlere bir telefon kadar uzak olmaktayız ve dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ve hurdalarınızı teslim edebilirsiniz. Firmamız tarafından belirlenen alüminyum piston fiyatları 8.70 TL’dir. Alüminyum sert kartel: Gece-gündüz çalışma sağlayarak hurda eşyaları ve malzemeleri toplayarak geri dönüşüme katkıda bulunmak için çaba gösterir. Ekiplerimiz de profesyonel olan birçok kişi vardır. Her birinin yetkisi ve bilgisi mevcuttur. Bu sebeple işlerine dört elle sarılarak en iyisini yapmak için çaba gösterirler. Fiyatlarımız sürekli değişiklik gösterse de her zaman için sizi memnun etmek için uğraş vermekteyiz. Alüminyum sert kartel fiyatları 5.55 TL’dir. Alüminyum kutu: Birçok kişi alüminyum kutularını çöpe atarak doğayı olumsuz yönde etkilemektedir. Bu Kutular değerlendirerek tekrar kullanılabilir duruma hurdacılar sayesinde getirilir. Bu kutuları çöpe atmak yerine bize teslim edebilir ve geri dönüşümünü sağlayabilirsiniz. Alüminyum kutu fiyatları 5.10 TL’dir.

ALÜMİNYUM HURDASI

Alüminyum radyatör: İş yerinizde veya evinizde bulunan radyatör var ise bize ulaşabilir ve üret karşılığında radyatörlerinizi bize teslim edebilirsiniz. Fiyatlarımız her zaman sizleri memnun edecek cinstendir. Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur. Fiyatlarımız da günlük olarak değişim mevcut olsa da ortalama fiyatlar her zaman birbirine yakın olmaktadır. Alüminyum radyatör fiyatı 5.40 TL’dir. Alüminyum Talaş: İnşaatlardan artan ve bir kenarda bekleyen talaşlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Talaşlarınızı alıp geri dönüşüme gönderip tekrar kullanılabilir duruma getirmekteyiz. Cep telefonu numaramızdan bize ulaşabilir ve bu konu hakkında detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz. Alüminyum talaş fiyatı 6.10 TL’dir. Bakırlı petek: Alüminyum bakır petekler çok değerli malzemelerdir ve fiyatları da buna göre diğer bakır çeşitlerine oranla daha yüksek seviyede seyretmektedir. Alüminyum bakır petekleriniz mevcut ise bizi arayabilir ve araç isteyebilirsiniz. Firmamız kısa bir süre içerisinde adresinize gelecek ve alüminyum bakır peteklerinizi adresinizden teslim alacaklardır. Alüminyum bakır petek fiyatı 16.00 TL’dir. Alüminyum kablo tel: Alüminyum kablo teller geri dönüşümü kolay olan ve mutlaka geri dönüşüme gönderilmesi gereken malzemelerden bir tanesidir. Bu malzemeler geri dönüşüme gittiğinde kısa bir süre içerisinde tekrar kullanılabilir duruma personellerimiz tarafından getirilir. Bu sebeple kablo telleri bir kenarda bekleteceğinize veya çöpe atacağınıza bizimle iletişime geçip bizlere teslim edebilirsiniz. Alüminyum kablo tel fiyatımız 8.00tldir,

Hurda alüminyum alan yerler:

Birçok firma hurda alüminyum alıp geri dönüşüme gönderir ve tekrar kullanılabilir duruma getirir. Şimdi sizlere hurda alüminyum alan yerler hakkında detaylı bir şekilde bilgiler vereceğiz. İşte hurda alüminyum alan yerler aşağıdaki gibidir…

 

“Alüminyum Hurda Fiyatları” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Hurda Fiyatları 2021 - Güncel Hurda Fiyatı - Hurda fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir