Beylikdüzü Hurdacı – Kavaklı Hurdacı

 • 1 yorum

Beylikdüzü hurdacı olarak her türlü hurda ve geri dönüşüm atıklarını direkt adresten alım yapmaktayız. Satmak istediğiniz hurdalarınızı demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası gibi hurda çeşitleri için hemen bizi arayıp piyasadaki en yüksek teklifi bizden alabilirsiniz.. Bina yıkım işleri itina ile yapmaktayız.

Firmamız, ilk elden alım satım yapmakta ve yüksek fiyat kalitesiyle her türlü müşteri memnuniyetini düşünmektedir. 7 /24 hurdalarınızı yüksek fiyata satmanın mutluluğunu Beylikdüzü Hurdacı ve Kavaklı Hurdacı ile yaşayabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda dilediğiniz yardımı sunacaktır. Firmamız demir, alüminyum, krom, bakır gibi malzemeleri alarak değerlendirilir. Amacımız bu malzemeleri ayırıp toplanınca geri dönüşüme gönderip tekrar kullanılabilir duruma getirmektedir.

İlklere imza atan firmamız her işin üstesinden kısa süre içerisinde gelmektedir. Sizin de verilecek kullanmadığınız hurda eşyalarınız var ise bizimle iletişim geçebilirsiniz. Firmamız sizlere her konuda yardım edecek ve isteklerinizi karşılayacaktır. En yakın hurdacı firması iletişim bilgileri için sizde hemen bizi arayabilirsiniz.

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

Beylikdüzü hurdacılar

Firmamız kaliteli yapısı ile birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve firmayı üst seviyeye taşımaktır.

Kurulduğumuzdan bu yana çok çabaladık ve uzun yolar kat ettik. Hurda eşyalarınız tarafımızdan değerinin üstünden alınmaktadır. Firmamızda bulunan çalışanlar kendinden emin ve işinin en iyi şekilde gerçekleştiren kişilerden oluşur. Sizde hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız numaramızdan kolay bir şekilde bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kavaklı bölgesi yoğunlukla hizmet verdiğimiz bölgelerden birisi olmaktadır. Sizler geri dönüşümün hem ülke hem de çevreye katkılarını biliyor muydunuz? Doğada yıllarca kaybolmayacak atıklar ve çevrede zehir saçan atıkların toplanmasını ve bunların ülkeye ve çevreye yararlı olmasını sağlamaktadır.

Ülke ekonomisinin %87 si geri dönüşümden elde edilen para ile döngüsü dönmektedir. Küresel kriz ve COVİT-19 yüzünden ithal ve ihracat sorunları olan ülkemizde sadece geri dönüşüm kendini bırakmamış ve sürekli döngüsü devam etmektedir.

Geri dönüşüm çevreye ise bir plastiğin doğada 200 yıl kaybolmadığını biliyor muydunuz? İşte firmamız bu atıkların doğada daha temiz bir çevre ve gelecek için sizlere hizmet veren firmamız aynı zamanda gelir elde etmenizi sağlıyor.

Sizler de demir, bakır, alüminyum, paslanmaz, kablo ,vb.. malzemeleri yüksek ve daha iyi fiyatlar ile ev veya iş yerlerinizden satmak isterseniz hemen Beylikdüzü hurdacı ile iletişime geçin..

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

 

Beylikdüzü hurda alan yerler

Beylikdüzü hurdacı firmamız 1989 senesinde sektöre adım attı ve uzun zamandır da hizmet vermeye devam etmektedir. Kendimizi bu süre içerisinde çok yeniledik. Kurulduğumuzda sizlere birkaç hizmet sunabilme imkânımız varken şimdi birçok hizmeti hızlı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Firmamızda bulunan ekiplerimiz sizleri asla bekletmez. Ne zaman söz verdi isek o süre içerisinde kapınıza kadar gelmekteyiz.

Birçok araç çeşidimiz bulunmaktadır. Bu araçlarımız sizlerin malzemelerine göre değişiklik göstermektedir. Eğer malzemeleriniz çok ve kalabalık ise büyük aracımız ile adresinize gelip eşyalarınızı tek seferde yükleyip taşımaktayız. Sizlerde bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

 

Beylikdüzü  En Yakın Hurdacı

Şimdi sizlere bu hurdacılardan bahsedeceğiz. İşte en yakın hurdacılar aşağıdaki gibidir

 • Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı
 • Marmara Mahallesi Hurdacı
 • Adnan kahveci Mahallesi Hurdacı
 • Büyükşehir Mahallesi Hurdacı
 • Barış Mahallesi Hurdacı
 • Sahil Mahallesi Hurdacı
 • Gürpınar Mahallesi Hurdacı
 • Yakuplu Mahallesi Hurdacı
 • Kavaklı Mahallesi Hurdacı

Kavaklı hurdacı

kavaklı hurdacı, sizlerde bulunan birçok çeşit hurdaya taliptir. Bu hurdaları alıp kısa süre içerisinde geri dönüşüme göndermekteyiz. Şimdi sizlere aldığımız hurda çeşitlerinden bahsedelim. Eğer sizin de bu şekilde hurdalarınız var ise bize teslim edip karşılığında para kazanabilirsiniz. İşte aldığımız hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir.

 Beylikdüzü Yakuplu hurdacı

Yakuplu hurdacı, sizlere her anlamda en iyi hizmeti verme sözünü vermektedir. Sözümüze sadık olduğumuzu bu sektörde bulunan herke bilmektedir. Birçok referansımız vardır. Şimdi sizlere verdiğimiz hizmetlerden bahsedeceğiz. İşte sevgili müşterilerimiz firmamızın verdiği hizmetler aşağıdaki gibidir

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

 • Fabrika yıkım söküm işleri
 • Çelik çatı kesim ve söküm işleri
 • Kalorifer kazanı kesimi
 • Fabrikalara konteyner bırakma
 • İkinci el malzeme alım satım
 • Bina yıkım söküm işleri
 • Oksijen kesin işleri
 • Depo temizlik işleri
 • Geri dönüşüm belgesi ile hurda alım
 • Atık toplama ve ayrıştırma işlemi

Beylikdüzü hurdacı numarası

Hurdacı Beylikdüzü , kaliteli bir şekilde hizmet sunmayı kendine hedef kılmıştır. Bu sebeple her zaman bunun üzerine çalışma sağlayıp kendimizi en iyi yerlere getirdik. Hurda eşya ve malzemeleriniz tarafımızca alınır. Sizlere hurdalarınız karşılığında en yüksek fiyatı ödemekteyiz. Sizler için her zaman en iyisini düşünüp ona göre hareket ederiz. Bu sebeple de fiyatlarımız piyasaya göre bir hayli fazladır. Bize sormadan hurdalarınızı bir başkasına teslim etmeyiniz. Bizlere 0534 967 34 66 numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu arama terimler ile firmamız google de çıkmaktadır ve bu bölgelere hizmet sağlamaktadır. Firmamız bir telefon ile adresten hurda alımı gerçekleştirmektedir. Sizde  hurdaları değerinde ve güvenli bir şekil de hemen satın. bölgesinde Bilinen hurdacı firması olarak en yaygın hurda alımı yapan firmamız daima örnek bir geri dönüşüm sergilemektedir.

“Beylikdüzü Hurdacı – Kavaklı Hurdacı” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Beylikdüzü Hurdacı – Hurdacı – İstanbul Hurdacı - Beylikdüzü Hurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir