Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Çiller grubu hurda fiyatları firmamız tarafından Türkiye geneli borsa değeri hesaplanmaktadır. Sizler de güncel olarak çiller grubu hurdası satmak ve bunda ettiğiniz zararı kapatmak istiyorsanız firmamız sizlere yardımcı olacaktır.

Hurda chiller grubu fiyatları bakırın borsa değerine göre değişiklik göstermektedir . Sizde bizden fiyat almadan chiller grubu satmayın..

Çiller grupları genellikle eski binalarda merkezi soğutma veya ısıtma olarak kalorifer rolü oynamaktadır. Teknoloji ilerlediği için artık yeni çıkan sistemler yüzünden çiller grupları teraviden kalkmaktadır. Onun yerini ise merkezi, klima sistemi  almış bulunmaktadır.

HURDA CHİLLER FİYATLARI

Hurda Chiller grupları marka olarak çok değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlikler ise kullanılan malzeme kalitesi ve bakır oranına göre fiyatları belirlenir. Alıcı firma çiller grubunu öncelikli olarak incelemeli ve ona göre hak ettiği değeri almalıdır.

Çiller grubu hurda fiyatları Firmamız Türkiye’de bir çok seçkin firmalar ve markaların referansı ile bir çok chiller gurubu hurdası almıştır. Sizlere işinde uzman hurda çiller grubu söküm kesimi ve nakliyesi yapmak için seçkin personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Çiller grubu hurda fiyatları

 

Hurda Çiller grubu Alan yerler

Hurda çiller grubu alan yerler olarak tam kurumsal bir yapıya sahibiz. Tüm uzman ekipler işinde profesyonel ustalar ve kesimciler son teknoloji ekipman ile sizlere tam kapasiteli hizmetler sağlıyoruz. Her türlü yetki belgesine çevre ve şehircilik bakanlığı onaylı belgelerimiz sizlere sunmaktan gurur duyarız.

hurda klima fiyatları merkezi soğutma sistemi hurdası

Artık her türlü klima hurdaya gitmektedir. Merkezi sistem soğutma sistemi ikinci el ve hurda olarak yerinde alınır. Çiller grubu hurda fiyatları Firmamız 24 saat açık bir şekilde hizmet vermektedir. Her ebat ve her boyutta hurda klima ve merkezi soğutma sistemi hurdası alımı yapmaktadır. hurda klima fiyatları

KLİMA HURDA BAKIRI ALIMI VE KLİMA HURDA BORUSU

Klima hurdası bakırı her zaman yanık bakır olarak adlandırılır. Ayrıca bu fiyatları her zaman borsa belirlemektedir. Sizler de hurda klima borusu satmak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız en güncel fiyatlar ile Sizden hurda klima bakırı alımı yapmaktadır. Sizler de bizden fiyat almadan hurda satmayın…

İKİNCİ EL CHİLLER GRUBU FİYATLARI

İkinci el Çiller grubu fiyatları

İkinci el çiller grubu alan yerler olarak her marka sağlam çalışan çiller gruplarını sizlere çok güzel fiyatlar garantisi altında değerlendirme yapmaktayız. Sizde ikinci el veya hurda çiller gruplarını yok fiyatına değil gerçek borsa değerine göre hemen satmanın mutluluğunu yaşayın

İkinci el çiller grubu fiyatları

 

 Çiller Grubu Söküm Ve kesimi

  • Çiller grubu sökümü yapılırken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir ?
  • uzman ekiplerin ortak işbirliği içerisinde çalışması
  • ekipmanların sağlam ve güvenli olduğunun kontrolü
  • söküm yapılacak alanın etrafını güvenlik şeridi içerisine alımı
  • işçilerin sigortalı çalışan olması
  • bu işi yapacak herkesin iş güvenliği protokolü bilmesi ve iş güvenliği eğitimi olması
  • Yapılacak işin önceden sözleşme yapılması
  • iş yapılırken çiller grubu söküm aşamasında çevreye rahatsızlık olabildiğince az verilmesi

Çiller grubu hurda fiyatları Firmamız yukarda bulunan iş güvenliği ve yapılacak iş prosödürlerine daima uymakla yükümlüdür. Disipline önem verdiğimiz için 30 yıldan bu yana işinde en iyisi olmak için her geçen gün gayret gösteriyoruz.

Chiller grubu nedir ?

İngilizce chiller olarak adlandırılan ve Türkçeye soğutma sistemleri olarak çevrilen chiller; ısıyı bir kaynaktan alarak başka bir kaynağa transfer eden, enjeksiyon soğutma sistemi olarak adlandırılan sistemlerdir. Kompresör, kondanser, genleşme vanası ve evaporatörden oluşan chiller soğutma sistemleri, kompresörde sıkıştırılan ve ısınan gazın kondanserde soğutulması ile çalışır. Daha sonra genleşme vanasından geçen gazın basıncı dolayısı ile sıcaklığı düşer ve sıvılaşır. Çiller grubu hurda fiyatları  Evaporatörden geçerken soğutulmak istenen sıvının üzerinden ısıyı alır alçak basınçta gaz olarak kompresöre gelir, yeniden sıkıştırılır. Çalışma sistemi bu şekilde devam eder.

Firmamız ise bu sistemlerin arıza ve artık kullanım dışı olan cihazların yerinden tüm işçilik bize ait olması ile söküm kesim alım işlemini yapmaktadır. Sizlerde bu yönde bir çalışma yapmak için bizden fiyat almadan asla satmayın.

Hurda Klima Fiyatları

hurda klima fiyatları

 

Her türlü hurda klima alımı adresten yapılmaktadır. Hurda klima fiyatları 10 tl ve 45 tl arasında fiyat değişiklik göstermektedir. Sizde hurda klima veya hurda chiller grubu satmadan önce bizden fiyat teklifi alın.

Hurda Klima kullanım ömrünü tamamlamış olan klima cihazları nın atığa ayrılması ile ortaya çıkan bir elektronik atık grubudur. Çiller grubu hurda fiyatları Genel olarak çok küçük bir elektronik kontrol kartı bulunuyor olması klima hurdaları nı elektronik atık statüsüne soksa da genel olarak içerik bakımından ağır metal hurdası olarak kabul edilmeleri daha sağlıklı olacaktır. Bir klima içerisinde elektrikli pompa motoru , bakır veya alüminyum boru tesisatı , radyatör ve kontrol ünitesi bulunmaktadır.

hurda klima çeşitleri

salon tipi klima

ev tipi klima

ofis tipi klima

 

Hurda chiller grubu fiyatları 2024

#Hurda Klima ÇeşitleriAdet FiyatıToplu Alım Fiyatı
19000 BTU KlimaHurda 9000 btu klima fiyatı :20, 33,00 TL9000 btu klima hurdası fiyatı :2 45,00 TL
112000 BTU KlimaHurda 12000 btu klima fiyatı :20  33,00 TL12000 btu klima hurdası fiyatı :2 42,50 TL
118000 BTU KlimaHurda 18000 btu klima fiyatı :33333333333333,00 TL
18000 btu klima hurdası fiyatı : 42,00 TL
124000 BTU KlimaHurda 24000 btu klima fiyatı : 33,00 TL
24000 btu klima hurdası fiyatı :2 42,00 TL
148000 BTU KlimaHurda 48000 btu klima fiyatı : 33,00 TL
48000 btu klima hurdası fiyatı :22 42,00 TL
1Bakır Klima BorusuHurda klima bakır boru fiyatı : 280,00 TL
Bakır klima boru hurdası fiyatı :16016 290,00 TL
1Klima MotoruHurda klima motoru fiyatı :18 25,00 TLKlima motoru hurdası fiyatı :2 40,00 TL

 

 

Genel olarak tüm dünyada artık split klimalar kullanılmakta olup bu klimalarda soğutma ve soğutucu gaz tahriki dış ünitede yapılmakta, iç ünitenin tek sorumluluğu iç radyatör üzerinden soğuk hava veya sıcak hava üflemek biçiminde dizayn edilmektedir. Bu sayede yüksek ses yapan dış ünitenin kullanım alanından uzaklaşması ile klima kullanım zorlukları kısmen azaltılmış olacaktır.

Ev ve işyerlerinde genellikle sıcak yaz günlerinde imdadımıza yetişen klimalar günümüzde küresel ısınmaya bağlı olarak artık her ev ve işyerinde yerini almıştır. Klimaları ayrıca kış mevsiminde ısınmak içinde kullanabiliriz. Özellikle küçük alanların ısıtılması için doğal gaza nazaran klima ile ısınmak daha ekonomiktir.

Ev ve işyerlerinde artan klima kullanımı ‘Hurda Klima’ stoklarını doğru orantılı olarak artmasına neden olmuştur. Bir klimanın ‘Hurda Klima’ haline gelmesi için ya tamiri çok pahalıya çıkması ya da ekonomik ömrünü tamamlaması sonucudur.

Bir hurda klima iki ana üniteden meydana gelir.1)İç ünite 2)dış Ünite

İç ünitede dış ünite tarafından ısıtılan ya da soğutulan havayı üfleyen mekanizma yer alır. Dış ünitede ise ana klima motoru, soğutucu ve ısıtıcı mekanizma ve pompa yer alır. Dış ünitenin ısıtma ve soğutma işlemini gerçekleştirmesi için özel bir klima gazı, CFG gazı kullanılır.
Hurda klimalar çöpe atıldıktan sonra hurdacılarda istiflenir. Hurdacılarda biriken klimalarda geri dönüşüm tesislerine gönderilir. Geri dönüşüm tesislerinde ‘hurda klimalar’ metal aksam, plastik aksam , motor, pompası ve içinde bulunan gazı özel bir aygıt tarafından ayrıştırılır. Klima gazının özel bir aygıt tarafından bertaraf edilmesi atmosferdeki ozon tabakasının delinmesini önler.

Geri-dönüşüm tesislerinde parçalara ayrılan ‘hurda klimalar’ doğrudan doğaya çöp olarak atılmaz ve ekolojik denge korunmuş olur.

Hurda Soğutma Grubu Fiyatları

Atık soğutucu akışkanlar sanayide endüstriyel soğutmada, aşırı ısıya maruz kalan soğutucularda veya hastane gibi büyük binaların soğutulmasında kullanılan, soğutma görevini yerine getiren dev bağımsız soğutma gruplarıdır. Dev Metal Geri Dönüşüm Soğutucu hurda ticareti, klimalarda olduğu gibi, hurda soğutucular kimyasal gazlar üzerinde çalışır ve hurda geri dönüştürülmelidir. Hurda soğutma ürünleriniz için bizi arayabilirsiniz.
Sizde sahip olduğunuz hurda soğutucular için bizimle iletişime geçerek hem kendi bütçenize hem de ülkenizin bütçesine destek olabilirsiniz.

Hurda soğutucular için tek bir telefon ile bize ulaşabilirsiniz. Metalürjik Dev Soğutma Motor Soğutucularımız adresinize kadar gelip hurda soğutma ürünlerinizi satın alarak sizlere her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Hurda soğutucu geri dönüşümü konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan firmamız hurda soğutucuları nolu nakit ödeme ile adresinizden teslim almaktadır.

0534 967 34 66 firmanın iletişim hattıdır. İş esnasında yapacağınız tüm aramalarda firmamız ve yöneticileri size en iyi şekilde destek olacaktır. saat. Hava kompresör yağında her zaman kimyasallar ve R22 R410 R407 kimyasalları gibi gazlar hurda soğutucusunda bulunur, kullanılmaz hale gelir. Büyük Metal Hurda Geri Dönüşümü Bu kimyasalların endüstriyel bir ortamda geri dönüştürülmesi gerekir. Soğutucu sıyırıcılar Bu alanda yıllık tecrübeye sahip olan firmamız, bu soğutma atıklarını yetkin ekipleriyle elinden geldiğince geri dönüştürmektedir. Hurda soğutma grubu alım satımı Hurda soğutma grubu ürün ve aksamları yurt dışından ithal edilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al