Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Araştırma yapıldığında geri dönüşümü mümkün olan her türlü hurda ürününün Derince hurdacı tarafından alındığını öğrenmek mümkündür. Dönüşümü yapılabilen metaller hurdacılara satılarak müşteriler istediği hizmeti alabiliyor. Biz firma olarak her türlü hurda ürününü satın alan bir ekibiz. Eğer aklınızda soru işaretleri varsa bizimle iletişime geçip hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kimi insanlar bakır, demir, alüminyum, krom nikel paslanmaz, kablo, çinko, sarı pirinç, beyaz eşya, akü gibi hurda ürünlerini satarak kurumsal hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetinden faydalanıyor. Hizmetler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Derince hurdacı ekibimize ulaşarak sorularınızı sormanız yeterlidir. İlk defa hurdacı hizmeti alacaklar mutlaka araştırma yaparak hareket etmelidir.

- Derince yakınında güvenebileceğiniz bir hurdacı firması mı arıyorsunuz?

-  Elinizde değerlendiremediğiniz türlerde hurdalarınız mı var?

-  Beklemeden hızlı bir şekilde hurdalarınız için fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz?

- Hurdalarınızı yüksek fiyat güvencesi ile satmak mı istiyorsunuz?

-  Hurdalarınızı teslim ederken ödemenizi nakit olarak mı almak istiyorsunuz?

Derince Hurdacı Bakır Alımı

Bakır profil ya da içerisinde bakır bulunan her ürün Derince hurdacı firmamız tarafından kabul ediliyor. Elinizde bakır hurda ürünleri varsa bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmalarla iletişime geçtiğinizde hurda bakır fiyatları, hurda döküm fiyat aralıkları, hurda bakır kilosu, hurda bakır alan müşteriler gibi merak ettiğiniz konular hakkındaki sorularınızı sormalısınız.

Yakın zamanda hurda hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Derince en yakın hurdacı size yardımcı olacaktır. Firmaların hangi bakır hurda ürünlerini aldığını öğrenirseniz daha bilinçli hareket edersiniz. Biz firma olarak her türlü hurda ürününü alıyoruz. Fakat günümüzde en çok satılan hurda ürünleri bakır ve türevlerinden yapılan malzemelerdir. Dilerseniz farklı ürünler de satabilirsiniz.

Derince Hurdacısı Alım Yaptığımız Yerler

Sektörde bulunan Derince hurda alan yerler hurda inşaat demir ürünlerini satın alıyor. Müşteri olarak bu tarz ürünleri elinizden çıkarmak istiyorsanız firmalarla iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra bakır kazan, profil, boru, bakır tel, raf, doğrama ve merdiven gibi metal ürünleri de hurdacılara satarak kazanç sağlama imkânına sahipsiniz.

İnsanlar söz konusu bakır olduğunda tas, kazan, tel, kova ve süs eşyası gibi ürünlerin satışını da gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Biz firma olarak bakır olsun ya da olmasın her türlü hurda ürününü kabul ediyoruz. Eğer ekibimizle iletişime geçmeyi düşünüyorsanız Derince hurda fiyatları ya da merak ettiğiniz herhangi bir konuda soru sorabilirsiniz.

 

Derince hurdacı iletişim bilgileri de internet üzerinden sık sık araştırılmaya devam eder. Hurda konusunda yetkili olan kişilerle görüşme sağlayarak; ürünlerini yollamak isteyen insanlar; bu işlemleri nasıl gerçekleştireceklerini araştırmaktadır.

Derince bölgesinde yer almakta olan Derince hurdacı firmaları ile görüşmek istiyorsanız ise; internet üzerinden ulaşım sağlayabilir ve telefon ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Bununla beraber, sosyal medya hesaplarını kullanarak yetkili kişilerle görüşme sağlamanız ve randevu almanız da mümkündür. Bir çok farklı iletişim kanalı olduğu için, tercih etmek size kalmıştır. Bütün alternatiflerden faydalanarak; hurda ürünlerinizi kısa süre içerisinde elden çıkarabilirsiniz.

Derince hurdacı olarak verilen hizmetlere bakıldığında güncel fiyatlarla alınır ve geri dönüşüm fabrikası olarak hurdaları hammaddeye dönüştürülmektedir. Derince bölgesinde metal, plastik, alüminyum, bakır, kablo, çinko, kurşun hurdaları için peşin olarak ödeme yapılır ve fabrika dökümü ile beraber cam şişe hurdaları, aküler, kartonlar, naylonlar, plastikler gibi birçok hurda alınmaktadır.
Eşi benzeri olmayan hurdacılık faaliyetleri ile beraber geri dönüşüm olarak hizmet verilmektedir. Her çeşit hurda malzemenin satışı ile beraber Derince birçok alanlarında eşya alımı yapılmaktadır. Hurda metaller en fazla olarak geri dönüştürülen ürünlerdir ve bu sebeple fabrika atıkları başta olmak üzere birçok hurda ürünü de geri dönüştürülebilir.

♦Soyma Bakır fiyatı280.30 TL♦Ekovat Hurdası25,00 TL
♦Lama Bakır İmalat Artıgı270.80 TL♦Bakırlı Petek210.50 TL
♦Antkrom Kırma Bakır250.10 TL♦Kablo hurdası120.50 TL
♦Tetere Kırma240.10 TL♦Krom 43018.80 TL
♦Kırkambar kırma230.90 TL♦Krom 30440.20 TL
♦Kırkambar Bakır Yanık233.80 TL♦Krom 31680.50 TL
♦Araiş Sarı180.70 TL♦Kuru Akü25.70 TL
♦Kırkambar Sarı165.70 TL♦Sulu Akü25.90 TL
♦Radyotör oto120.50 TL♦Sökülecek hurdası14.70 TL
♦Çinko hurdası59.10 TL♦Bobin hurdası258.10.TL
♦Kurşun hurdası60.20 TL♦Klıma hurdası25.50.TL
♦Profil tas tabak50.10 TL♦Pimapen Hurdası8,50.TL
♦Sert Aliminyum35.30 TL♦Demir Hurdası12.80 tl
♦Aliminyum matba62.70 TL
♦Profil çıkma aliminyum62.20 TL

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al