Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Emirgazi hurdacı Hurda alımının yapıldığı Emirgazi hurdacı olarak bize 0534 967 34 66 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Hurdaları aldıktan sonra en iyi şekilde söküm ve ayrıştırma yapmaktayız. Malzemeleri türlerine göre ayırarak gereken şekilde hazırlıyoruz. Firma olarak bize verdiğiniz tüm hurdaları itinalı şekilde nakit ödeme yaparak alıyoruz.
hurdacı
Emirgazi En Yakın Hurdacı
Hurda malzemelerin toplanıp yeniden değerlendirilmesini sağlayan firmamız en yakın hurdacı olarak size yardımcı olmaktadır. Emirgazi  Demir ve bakır hurdalar birçok eşyada kullanılan malzemelerdendir. Bu gibi hurda eşyalar firmamız tarafından alınır. Hurdalar için söküm gibi işlemleri ekibimiz yapmaktadır. Alüminyum hurda eşyaları nakit ödeme yaparak alan firmamız itina içerisinde toplamaktadır. Emirgazi  Birçok farklı türde hurda malzeme için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Konya’nın küçük ve şirin ilçelerinden biri olan Emirgazi, geri dönüşüm faaliyetleriyle de dikkat çekmektedir. İlçede bulunan hurdacılar, geri dönüştürülebilir atıkların toplanması ve işlenmesi konusunda önemli bir rol oynar. Bu yazıda, Emirgazi hurdacılarının çevre ve ekonomi açısından taşıdığı öneme değineceğiz.

Hurdacılık ve Geri Dönüşüm

Emirgazi hurdacıları, metal, plastik, kağıt ve elektronik atıklar gibi çeşitli malzemeleri toplar. Bu malzemeler, doğrudan geri dönüşüm tesislerine gönderilerek yeniden işlenir ve kullanıma kazandırılır. Bu süreç, atık miktarının azaltılmasına ve doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur.

Ekonomik ve Çevresel Katkılar

Hurdacılık sektörü, hem ekonomik hem de çevresel açıdan büyük faydalar sağlar. Geri dönüştürülen malzemeler, yeni üretim süreçlerine kıyasla daha az enerji gerektirir, bu da enerji tasarrufu ve maliyetlerin düşürülmesi anlamına gelir. Ayrıca, hurdacılık faaliyetleri yerel istihdama katkıda bulunur ve ekonomiyi canlandırır.

Emirgazi Hurdacıları ile İletişim

Emirgazi’deki hurdacılarla iletişime geçmek oldukça kolaydır. Hurdacılar, genellikle yerel ilan panolarında ve internet üzerinden bulunabilir. Hurda malzemelerin toplanması ve geri dönüştürülmesi için hurdacılarla iletişime geçerek, hem çevreye hem de ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Emirgazi Hurdacı firmamızda alım hizmeti sizin için özenle yapılır. Emirgazi Hurda fiyatları malzemelerin türüne göre farklı seçeneklerdedir. Her türlü hurdayı değerlendirmek için fiyat konusunda oldukça iyi bir hizmet verir. Geri dönüşüm için yapılması gereken alımı ekibimiz profesyonel olarak yapar. Hammadde yapılan malzemeler için firmamız itinalı alım hizmeti vermektedir. Emirgazi  hurdacı Nakit ödeme ile sizlerden hurda alımı yapılmaktadır. Hurdalarınızı ederi karşılığında alan firmamız profesyonel hizmet vermektedir.
♦Soyma Bakır fiyatı300.30 TL♦Ekovat Hurdası20,00 TL
♦Lama Bakır İmalat Artıgı240.80 TL♦Bakırlı Petek60.50 TL
♦Antkrom Kırma Bakır250.10 TL♦Kablo hurdası120.50 TL
♦Tetere Kırma240.10 TL♦Krom 4309.80 TL
♦Kırkambar kırma230.90 TL♦Krom 30430.20 TL
♦Kırkambar Bakır Yanık230.80 TL♦Krom 31650.50 TL
♦Araiş Sarı200.70 TL♦Kuru Akü15.70 TL
♦Kırkambar Sarı185.70 TL♦Sulu Akü15.90 TL
♦Radyotör oto180.50 TL♦Sökülecek hurdası14.70 TL
♦Çinko hurdası59.10 TL♦Bobin hurdası18.10.TL
♦Kurşun hurdası60.20 TL♦Klıma hurdası20.50.TL
♦Profil tas tabak60.10 TL♦Pimapen Hurdası8,50.TL
♦Sert Aliminyum55.30 TL♦Demir Hurdası12.80 tl
♦Aliminyum matba72.70 TL
♦Profil çıkma aliminyum72.20 TL

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al