Finike hurdacı

Bakır hurda alımı; diğer hurda alımları yaptığımız gibi bakır malzemelerinde alımı gerçekleştiriyoruz. İstediğinizi zaman bizleri arayarak bakır hurdalarınızı bizlere satışını yapabilirsiniz. Bakır hurda alım işleminden sonra ödemeniz peşin olarak yapılmaktadır.

Demir hurda alımı; geri dönüşüm açısından oldukça önemli olan demir hurdalar firmamız içinde ön plandadır. Demir hurda fiyatlarından değişiklik yaşanmaktadır. Çünkü demir hurda çeşitlere ayrılmasından dolayı farklı fiyatlar ortaya çıkacaktır. Kısacası fiyatta sabit olan durum demir hurdanın ağırlığıdır.

Alüminyum hurda alımı; hurdacılık alanından en fazla ilgi gören alüminyum geri dönüşümde de önemli yer tutar. Geri dönüşüm noktasında demir kadar faydası bulunuyor. Sizlerin de alüminyum hurdalarınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Finike hurda alımları arasında fabrika yıkım hurdası, çinko hurda, kablo hurda, sarı hurda, makine hurdası alımları da yapmaktayız. Tüm bu ürünlerinde hurdaları satmak için tek yapmanız gereken Finike hurdacı firmamızla iletişime geçmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir