Fireci Hurda Kumaş Alanlar

 • 5 yorum

Fireci Kumaş hurdası alımı Tekstiller de bulunan kumaşların bir kısmı artık kullanılmayacak durumdadır ve bu sebeple mutlaka geri dönüşüme kazandırılmalıdır. Onları atmak hem çevreye hem de ülkeye zararlı olmaktadır. Geri dönüşüme katkıda bulunmak için mutlak bu parçaları hurdacıya vermeniz ve onunda bu parçaları geri dönüştürmesi gerekmektedir. Bunun için işinde iyi ve son derece güvenilir hurdacı aramanız gerekmektedir.

Firmamız bu konuda uzun süresi hizmet vermekte ve işini en iyi şekilde yapmaktadır. 1998 senesinde kurulmuş olup sizlere birçok yıldır en iyi hizmeti vermek için çaba göstermekteyiz. Sizin de kumaş hurdalarınız bulunuyor ise bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz bilgiyi ekiplerimizden alabilirsiniz. Kumaş hurdalarınız için ekiplerimiz 15 dakika içerisinde yola çıkacaklar ve sizden hurdaları alacaklardır. Hurda fiyatlarımız her geçen gün farklı olabilmektedir. Bunun sebebi piyasanın o anki durumudur. Fakat biz sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hizmet sunmakta ve sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Fireci ve kumaş hurdası

  Fabrikalarda bulunan atık kumaşların tekrar kullanılmayacak durumda olmasına denilmektedir. Bu hurdalar geri dönüşüm ile değerlendirilip tekrar kullanılabilmektedir. Bu sebeple ve kumaş hurdalarını değerlendirmeniz için hurdacıya vermeniz sizin için karlı bir iş olacaktır. Bunun için iyi bir firma bulmanız gerekmektedir. Firmamızda bulunan ekiplerimiz adresinize kadar gelip hurdalarınızı almaktadır. Sizlere yardımcı olmak isteyen ekibimi sayesinde hurdalarınızı değerinden satmanız ve karlı bir kazanç elde etmeniz mümkündür. Bu yazımızda kumaş hurdası nedir konusu hakkında sizlere bilgiler verdik. Şimdi ise başka bir konu hakkında bilgiler aktarmaya devam edeceğiz. Mutlaka makalemizi okumaya devam ediniz.

Fireci Hurda Kumaş Alanlar, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Kumaş Hurdası Alımı

Kumaş Hurdası Alımı Fireci atıkları ve kumaş hurdalarını satarken dikkat etmeniz gerekenler bulunmaktadır. Mutlaka bunları dikkate alarak satış işlemlerine başlamanız gerekmektedir. İşte kumaş hurdası satarken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır
Öncelikle firmanın güvenilir olması gerekmektedir.
Firmanın uzun süredir bu işi yapıyor olması ve profesyonel olması çok önemlidir.
Firmanın kumaşlarınızı değerinden alması gerekmektedir
Sizin firmaya değil, firmanın sizin adresinize gelmesi gerekmektedir
Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çabalayan firmamız ile bu hususların hepsine ulaşabilirsiniz.

Fireci Hurda Kumaş Alanlar, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurda Kumaş Alanlar

Firmamız hayal ettiğiniz satışı sizlere verme imkânı sağlamaktadır. Firmamız sayesinde güvenilir ve kaliteli alım satım işlemleri gerçekleşecektir. Firmamız da bulunan kişiler son derece güvenilir olup, sizlere en kaliteli hizmeti vermek için gece gündüz çalışmaktadır. Bizlere telefon numaramızdan 7/24 saat ulaşmanız mümkün haldedir. Bizi aradığınız da ekibimizde bulunan profesyonel olan ve yetki belgesine sahip olan kişiler kısa bir süre içerisinde verdiğiniz adrese gelip hurdalarınızı incelemelerde bulunacaklardır. Kumaş hurdanızın miktarına ve çeşidine göre ücretlerimiz farklı olabilmektedir. Fakat sizlere bu konuda da en iyi ücreti vereceğimizden asla şüpheniz olmasın. Çünkü bizim için her hurda değerli olduğu gibi kumaş hurdalarınızın da değeri büyüktür. Bu hurdalar tarafımızca alınıp geri dönüşüme gönderilmektedir. Kumaş hurdalarınız bulunuyor ve atmayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçerek hem para kazanabilir hem de geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Fireci Hurda Kumaş Alanlar, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Tekstil firesi alan yerler

 • kumaş alan yerler
 • Fire alan YERLER
 • Penye kumaş hurdası
 • Likra kumaş hurdası
 • 3 iplik kumaş hurdası
 • Top başı kumaş hurdası
 • Süprem kumaş hurdası
 • Kaşkorse kumaş hurdası
 • Lakos kumaş hurdası
 • Pike kumaş alan hurdası
 • Polyester kumaş hurdası

Tekstil firesi atıkları artık kullanılmayacak halde olan kumaş parçalarıdır. Bu parçalar tekstilin bir işine yaramaz ve değerlendirilesi gerekir. Şimdi sizlere tekstil firesi atıklarından bahsetmek istiyoruz. İşte tekstil firesi atıkları aşağıdaki gibidir
Hatalı ve yanlış dikilen kıyafetler
Hasarlı üretime giysiler
Yanlış boyanmış giysi parçaları
Kesimhanelerde bulunan işe yaramayacak parçalar

 

“Fireci Hurda Kumaş Alanlar” hakkında 5 yorum

 1. ,sms, sss , lamineli, Önlük kumaş firesi bulunmakta bu fireleri şuan kilosunu kaça aliyorsunuz. Ve yeriniz neresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir