Geri Dönüşüm Kitap Alan Yeler

Geri Dönüşüm Kitap Alan Yeler

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 1]

Hurda Kitap  Alan yerler Atık kâğıtlar veya Geri Dönüşüm Kitap Alan Yeler kullanılmayan kâğıtlar geri dönüşüm sayesinde tekrar kullanabilecek duruma gelmektedir. Kâğıt biliyorsunuz ki günlük olarak birçok kişi tarafından kullanılıp çöpe gitmektedir. Bu kâğıtlar biriktirilerek ve hurdacıya verilerek geri dönüşümü sağlandıktan sonra tekrar kullanılabilir. Bu sayede ağaçlar kesilmeyerek ve doğaya zararı olmayacak bir yol izlenmiş olmaktadır. Kâğıtların üretimi için senede birçok ağaç kesilmektedir.

DİKKATT … … ARTIK KİTAP KARTON KAĞIT ALMIYORUZ …sade ton olarak alım yapıyoruz….

Hurda Kağıt Fiyatları

25.04.2024 TARİHLİ GÜNCEL HURDA KAĞIT ALIM FİYATLARIMIZ
HURDA CİNSİKG BİRİM FİYATI
1Beyaz Kağıt Hurdası (1.Hamur)3.80 TL
2Karışık Renkli Kağıt Hurdası2.60 TL
3Hurda Karton Kağıt3.20 TL
4A4 Fotokopi Kağıdı Hurdası2.90 TL
5Peçete Selpak Kağıdı Hurdası3.90 TL
6Bardak Kağıt Hurdası4.80 TL
7Kullanılmış Gazete Hurdası4.10 TL
8Kullanılmamış Gazete Hurdası5.80 TL
9Bristol Kağıdı Hurdası3.20 TL
10Kuşe Kağıt Hurdası2.90 TL
11Ofset Baskı Bozuğu5.70 TL
12İplik Bobin Hurda Kağıdı2.60 TL

Geri Dönüşüm Kitap Alan Yeler

Senelik kâğıttan geri dönüşüm sağlandığında ağaçların kesilmesine gerek kalmayacaktır. Bu sebeple gazete dergi kitap gibi birçok malzemeyi bir kenarda bekleteceğinize ya da çöpe atacağınıza bizimle iletişime geçip bizlere teslim edebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere bunun için fiyat ödemekteyiz fiyatlarımız tatmin edici ve sizlerin memnuniyetini kazanacak türdedir. Firmamız için öncelik siz olup bunun için inanılmaz çaba göstermektedir. Sizin de geri dönüşüme gitmek için beklettiğiniz kitaplarınız mı var? O halde firmamıza ulaşabilir ve kitapları firmamıza teslim edebilirsiniz. Bizlere haftanın her günü ulaşmanız mümkündür.

Geri Dönüşüm kitap Alan Yeler

Doğayı korumak ve katkı sağlamak için mutla kitapların geri dönüşüme gitmesi gerekmektedir. Kâğıtlar her zaman karşımıza çıkmakta ve ışıklıkla kullanılmaktadır. Atık kâğıtlar geri dönüşüme giderek yeniden kullanılabilir maddeler haline gelmektedir. Kâğıt geri dönüşüm işlemlerinde kolay bir şekilde kullanılabilir hale gelen maddelerdendir. Atık kâğıtlar toplanır, işlenir ve daha sonra ise kullanıma hazır hale getirir. Firmamızda atık kâğıt toplama işleme ve tekrar kullanılabilir duruma kâğıtları kısa bir süre içerisinde getirmektedir. Firmamız için önemli olan müşterilerin memnuniyettir. Eğer biriktirdiğiniz atık kâğıtlarınız var ise biz bu atık kâğıtlara talibiz. Sizlere aynı zamanda ücret vermekteyiz. Bu yazımızda kitap geri dönüşümü nasıl olur konusundan bahsettik. Şimdi ise kitap geri dönüşümü fiyatı konusunda sizlere bilgiler vereceğiz

Atık kitap fiyatı?

Atık kitapları hurdaları ücret ile almakta ve daha sonra geri dönüşümün yapmaktadır. Firmamızda atık kitaplarınıza en iyi ücreti vermektedir. Ücretler günlük olarak güncellenmektedir. Aynı zamanda kitaplarınızın miktarına göre ücretlere karar verilmektedir. Öncelikle adresinizi vermeniz ve ekiplerimiz kitaplarınıza bakıp onları tartması gerekmektedir. Daha sonra ise sizlere fiyat konusunda bilgiler vereceklerdir. Eğer sizin içinde uygun ise kitaplarınızın karşılığında size ücret verilecektir. Ücretlerimiz nakit bir şekilde gerçekleşmektedir. Sizin de atık kitaplarımız var ise mutlaka bizden fiyat almalısınız. Bizden fiyat almadan başkaları ile görüşüp atık kâğıtlarınızı vermeyiniz.

Hurda kitap Alan Yeler

Kitap hurdanızı hurdacılar alıp değerlendirmektedir. Fakat satacak iseniz dikkatli olmalısınız ve güvenilir bir firma seçmelisiniz. Mutlaka kitap hurdaları geri dönüşüme kandırılmalıdır. Doğayı seviyor ve çevre kirliliğini önlemek istiyorsanız kâğıtlarınızı hurdacıya vermelisiniz. Hurdaya verirken işini bilir ve güvenilir kişiler olmasına dikkat etmeniz ön planda olmalıdır. Firmamız sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti verecektir. Hizmetimizde hiçbir zaman kusur bulunmaz ve sizin memnuniyetinizi ön plana alarak hizmetimizi sürdürmekteyiz. İzinde kitap hurdalarınız bulunuyor ise bizi arayabilir ve müşteri temsilcimize ulaşabilir. Müşteri temsilcimiz sizi yönlendirecektir.

Geri Dönüşüm Kitap Alan Yerler Eğer kâğıt hurdalarınızı vermeye kararlı iseniz o zaman ekibimizde bulunan kişiler verdiğiniz adrese 20 dakika içerisinde gelecekler ve hurdalarınızı alacaklardır. Aynı zaman sizlere malzemenizin değerini vereceklerdir. Her zaman fiyat konusunda müşterilerimiz ile anlaşma sağladık ve sağlamaya da devam edeceğiz. Bizim amacımız geri dönüşümü canlandırmak ve devamlılığını sağlamaktır. Bu hem geleceğimiz hem de çevremiz için çok önemlidir. Sizde ülkemizin ve geleceğimizin güzel olmasını istiyorsanız kâğıt hurdalarınızı bize teslim edip geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Bizlere dilediğiniz zamana ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al