Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Haliliye Hurdacı fiyatları olarak hurdaya ayrılmış kullanılacak durumda olmayan eşyalarınızı adresten teslim alıyor ve kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Kanuna uygun olarak sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz karşılıklı güvene dayanıyor ve bu doğrultuda işleyişimizi devam ettiriyoruz. Verdiğimiz hizmetleri şirketimize ait telefon numaralarından öğrenebilir ve detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

haliliye hurda fiyatları

Haliliye Hurda Alan Yerler

Şanlıurfa ilinin Haliliye ilçesinde yaşayan halkının tüm hurdacılık işlemlerini ustalıkla yürüten Haliliye hurdacı işletmemiz sade kablodan bakır, demir, krom, alüminyum gibi metal ağırlıklı tüm malzemelerin sökümünü yapıyor. Tesislerimizde toplanan kullanılamaz haldeki eşyaların ayrıştırılması ve geri dönüşüme kazandırılması yine ekibimiz tarafından yapılıyor. Doğaya duyduğumuz saygı neticesinde edindiğimiz meslek, işimizi sevgiyle yapma yolunda önemli bir sebep oluyor. Edindiğimiz misyon, sahip olduğumuz referanslarımız her zaman daha iyisini yapma yönünde bizi teşvik ediyor.

Haliliye Hurdacı Numarası

Telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız halinde en kısa sürede işlemlere başlıyoruz. Adres vermeniz bu süreçte yeterli olurken biz çoktan hazırlıklara koyuluyoruz. 0534 967 34 66 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde istediğiniz an ulaşabileceğiniz gibi detaylarla ilgili bilgi de alabilirsiniz. Eğer Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde ikamet ediyorsanız hurdacılık alanında en prestijli işletmeye komşu durumdasınız.

Haliliye En Yakın Hurdacı

Hizmet verirken aldığımız mutluluk ve müşterilerimizin memnuniyet vurgusu bizleri her geçen gün daha ileriye taşıyor. Beden gücü gerektiren taşıma işlemlerini ekibimizin ustalığıyla kolayca hallediyor ve tüm bu süreci zevkle yönetiyoruz. Özellikle tonajlı hurdaların kesimi ve sökümü bazı bilgi gerektiren detayları barındırdığı için işletmemizin yöntemlerinden faydalanmak yerinde olacaktır.

Haliliye Hurda Fiyatları

Haliliye hurdacı olarak çinko, kurşun ve sarı hurda denilen malzemeler aldığımız hurda çeşitleri arasında yer alıyor. Pek çok ev ve iş yeri eşyasında bulunan bu maddelerin ayrıştırılması, sökülüp taşınması dikkatle yürütülecek bir çalışmayı gerektiriyor. Tüm bu aşamaların sonunda ödemenin tarafımızdan kapıda yapılıyor olması size ek bir kazanç sağlıyor. Ağırlık ve cins bakımından hurda piyasasına göre değişebilen fiyatlar için bir görüşme sağlanması gerekiyor. Her ne olursa olsun en iyi fiyatı veren firmamız müşteri memnuniyetini artırmak için kazançlı bir getiri elde etmenizi sağlıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now ButtonHemen Ara Ücretsiz Teklif Al