Hizmetlerimiz

Avize hurda fiyatları

Avize hurda fiyatları ile sizde sarı pirinç hurda avizeleri yüksek fiyata hemen değerlendirin. Firmamız sizlere anında hizmet ve yüksek fiyat garantisi sunmaktadır.

Hurda çatı makası alan yerler

Hurda çatı makası alan yerler olarak sizde kulanım dışı veya ikinci el çatı makası hurdaları alımı yapan yer aramayın. Firmamız size her il ve ilçelere araç göndermekte ve adresten alım sağlamaktadır.

Hurda trapez sac sökümü

Sizde eski ve ya artık kulanım dışı olan baraka fabrika veya depolarınızın sökümü için hemen bizi arayın. Firmamız sökümü profesyonel bir şekilde yapmakta ve aynı zamanda sizden yüksek fiyatlar ile alım yapmaktadır.

Hurda krom tezgah fiyatı

Hurda krom tezgah fiyatı sizlere 24 saat adresten alımı sağlanmaktadır. Sizde her türlü ve her ilden hurda tezgah satışı yapabilirsainiz. Firmamız ülke genelinde al8ım sağlamaktadır.

Hurda güç kaynağı fiyatları

hurda güç kaynağı fiyatları firmamız tarafından alımı sağlanmaktadır. Sizde her türlü güç kaynağı hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz. Ortalama en düşük fiyat kg 8 tl ile 20 tl arası değişim göstermektedir.

Balıkesir hurdacı hurda alım

Balıkesir hurdacı doğal kaynakların düzgün ve verimli kullanımında büyük rol oynamaktadır. Yeşil ve doğal yaşam günden güne daha çekici hale gelmektedir. Bununla birlikte yenilenebilir enerji büyük bir odak noktası haline gelmektedir. Enerjilerin devamlılığını sağlamak için hurdacıların önemi hayli büyüktür. Balıkesir hurdacı hizmeti vererek, malzemelerin çöplüklerde… Daha fazlasını oku »Balıkesir hurdacı hurda alım

Balıkesir hurdacı

Bursa Hurdacı & Nülifer Hurdacılar

Bursa hurdacı firması olarak sizlere 24 saat adresten hurda alım hizmeti sunmaktadır. Bursa Hurdacı başta   olmak üzere kalite ve güvenin esasları doğrultusunda hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız olarak tüm Bursa da olduğu gibi  çevresinden de her türlü hurdacılık faaliyetlerini sürdürmekte. Bursa hurdacı her türlü hurdalarınızı yerinden… Daha fazlasını oku »Bursa Hurdacı & Nülifer Hurdacılar

Bursa Hurdacı

Döküm petek alan yerler

Döküm petek alan yerler olarak sizde elinizi değdirmeden döküm petek hurdalarınızı yüksek fiyatlar ile değerlendirin. Firmamız işçiliği kendine olmak şartı ile sizlerden alım sağlamaktadır. Döküm petek hurdaları için ev ve iş yerlerine araç gönderiyor yerinde ödeme sağlamaktadır. Döküm peteklerin alımı hassas tartı ile yerinde tartılır… Daha fazlasını oku »Döküm petek alan yerler

HURDADöküm petek hurdası alan yerler

İkinci el pileymut alan yerler

İkinci el pileymut alan yerler olarak her adette pileymut inşaat veya firmalarınızdan en yiyi fiyat garantisi altında alım yapılmaktadır. Sizde playmut satışı gerçekleştirmek için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Pleyvut ikinci el olarak sadece kullanır halde olanların alımları yapılır. Sizde boy veya yarım pleyvut için arayın.

Hurda bilgisayar kasası alan yerler

Hurda bilgisayar kasası alan yerler sizlere evden veya iş yerlerinden toplu olarak bilgisayar hurdası alımı yapmaktadır. Sizde tonajlı veya toplu olarak bilgisayar hurdası satışı yapmak için bizi arayabilirsiniz.