Hurda Bilgisayar Alanlar

Hurda Bilgisayar Alanlar

elektronikkart fiyatları
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

Hurda Bilgisayar alanlar olarak sizlere her türlü bilgisayar elektronik kart gibi bir sürü hurda alımı yapmakta olan firmamız en yüksek fiyat garantisini sunmaktadır. Sizde hurda elektronik kartlar bilgisayar kartları gibi bir çok kart hurdasını bizden fiyat almadan asla satmayın.

Bilgisayar Hurdaları arızalanan veya kullanım ömrünü tamamlayan bilgisayarlardır. Kullanım dışı kaldıkları için herhangi bir işe yaramayan katı atıklar olarak bir kenarda kalmaları veya çöp olarak atılmaları hem çevresel negatif etki yaratacaktır hem de ekonomik değeri olan bu emtialar geri kazanım yapılmak maddi değeri olan değerler yok olacak hem de doğada çözülemeyen katı atıklar olarak kirliliğe sebep olacaktır. Bu sebeple Bilgisayar Hurdalarının geri kazanımı çok çeşitli faydaları olan bir konudur.

Bilgisayar Hurdaları çok çeşitli türde atıklar içermektedir , elektronik atıklar olan kısımları elektronik komponentlerden oluşan yada elektronik komponentler içeren kısımlardır. Temel olarak hurda bilgisayarlar içerisinde anakart hurdaları , ram hurdaları , işlemci hurdaları , hard disk hurdaları , ekran kartı hurdaları , cd rem hurdaları ve güç kaynağı hurdaları bulunur, bunların tamamı ekonomik değeri olan ve elektronik atık geri dönüşümü sistemlerinde geri kazanımı yapılarak değer kazanabilen elektronik atıklardır.

Elektronik atıkların dışında Bilgisayar Hurdaları içerisinde metal ve plastik hurdaları da bulunmaktadır, bunlar da geleneksel metal ve plastik geri dönüşümü tesislerinde geri kazanım yapılabilen malzemeler olarak karşımıza gelmektedir.

Şirketimiz her çeşit Bilgisayar Hurdaları , notebook laptop dizüstü taşınabilir bilgisayar hurdaları , sunucu hurdaları , ram hurdaları , işlemci hurdaları , hard disk hurdaları , ana kart hurdaları , ekran kartı hurdaları , elektronik kart hurdaları , cep telefonu hurdaları alımı yapmaktadır, elinizde bulunan her çeşit elektronik atığın alımı için lütfen bizi arayarak fiyat teklifi alınız

HANGİ KARTLAR HURDAYA GİDER ?

Aldığımız Kart Listesi  Hurda Bilgisayar alanlar 

Bilgisayar hurdası, Notebook hurdası, Notebook Li-on Batarya hurdası, Notebook Adaptör Hurdası, Cep telefonu hurdası, Cep telefonu bord hurdası, Cep telefonu batarya hurdası, Cep telefonu Adaptör Hurdası, Yazıcı hurdası, Diskjet yazıcı hurdası, Nokta Vuruşlu yazıcı hurdası, Lazer Yazıcı hurdası, Ofis Yazıcı hurdası, Dotmatrik yazıcı hurdası, Printer hurdası,

Yazar Kasa Hurdası, Bilgisayar hurdası, Elektronik hurda, batarya hurdası, Kablo Hurdası, İşlemci hurdası, Ana kart hurdası, Metal hurda çeşitleri, PCI-EK Ekran Kartı hurdası, LCD Monitör hurdası, DDR Ram Hurdası, SD Ram Hurdası, Network Adaptör Hurdası, Router Switch Hub Hurdası, ADSL Modem Hurdası, CRT Monitör Hurdası, TV Kartı Hurdası, İşlemci CPU Hurdası, Sabit Disk HDD Hurdası, Fotokopi Hurdası, Power Supply Hurdası, Eski Nesil Ana kart Hurdası, Yeni Nesil Ana kart Hurdası (P4 – Dual Core – Core 2 – i serisi ) (Çin),

elektronikkart fiyatları

Elektrik Sayaç Kart Hurdası, Trafolu Elektronik Kart Hurdası (monitör, tv vb), Li-ion Batarya Hurdası, Power Supply Hurdası, DVD-CD ROM Hurdası, İşlemci Hurdası, A Kalite Kart Hurdası, B Kalite Kart Hurdası, C Kalite Kart Hurdası, AB Kalite Kart Hurdası (Uydu Alıcı, Modem, Yazıcı Kartları), Pos Cihazı Kart Hurdası, Şalter Hurdası, Soket Hurdası, Akü Hurdası, Server-Santral-Sunucu- Kart ve Açılmamış Sistem Hurdaları…

Karışık kart hurda fiyatı 15 tl

Hurda Bilgisayar alanlar  Hurda Kart Fiyatları

Hurda Elektronik Kart Fiyatları

Hurda Bilgisayar Ram Kartı fiyatı27,75 ₺/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı fiyatı40,85 ₺/Kg
Hurda Telefon Kartı fiyatı27,75 ₺/Kg
Hurda Modem Kartı fiyatı14,25 ₺/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı fiyatı14,25 ₺/Kg
Hurda Yazıcı Kartı fiyatı14,25 ₺/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı fiyatı19,50 ₺/Kg
Hurda Harddisk fiyatı22,20 ₺/Kg

 

Güncel Elektronik Hurda Fiyatlar ve Bilgisayar Hurda Fiyatları
Bilgisayar hurdası, Notebook hurdası, Notebook Li-on Batarya hurdası, Notebook Adaptör Hurdası, Cep telefonu hurdası, Cep telefonu bord hurdası, Cep telefonu batarya hurdası, Cep telefonu Adaptör Hurdası, Yazıcı hurdası, Deskjet yazıcı hurdası, Nokta Vuruşlu yazıcı hurdası, Lazer Yazıcı hurdası, Ofis Yazıcı hurdası, Dot matrik yazıcı hurdası, Printer hurdası, Yazar Kasa Hurdası, Paslanmaz hurdası, Aluminyum hurdası, Bakır hurdası, Bilgisayar hurdası, Elektronik hurda, Kağıt hurdası, Akü hurdası, batarya hurdası, Kurşun Hurdası, Kablo Hurdası, Araç hurdası, Sarı Hurdası, İşlemci hurdası, Ana kart hurdası, Metal hurda çeşitleri, Antika hurdası, PCI-EK Ekran Kartı hurdası, LCD Monitör hurdası, DDR Ram Hurdası, SD Ram Hurdası, Network Adaptör Hurdası, Router Switch Hub Hurdası, ADSL Modem Hurdası, CRT Monitör Hurdası, TV Kartı Hurdası, İşlemci CPU Hurdası, Sabit Disk HDD Hurdası, Fotokopi Hurdası, Power Supply Hurdası, Eprom hurdası, Entegre hurdası,

 

Hurda Bilgisayar Alanlar Hurda leptop fiyatları

Hurda Laptoplar bozulan dizüstü bilgisayarlar , eski olduğu için kullanılmaz hale gelmiş olan notebooklar gibi bilgisayarlardır ve artık kullanım dışı kaldıkları için geri dönüşüm yapılarak ekonomik değer kazanmaları dışında herhangi bir ekonomik değerleri bulunmaz.

Elektronik atık geri dönüşümü tesisleri tarafından satın alınarak geri kazanım yapılan laptop hurdaları içerdikleri elektronik atık sınıfına giren elektronik hurdaları ve plastik hurdaları ve metal hurdalarının değeri dikkate alınarak oluşturulan laptop hurdası satın alma fiyatlarına göre satın alındıktan sonra tesis kabulü yapılır.

Tesise kabul edilen laptop hurdaları ilk aşamada fiziki ayrıştırma işlemlerinden geçirilmektedir, bu aşamada sökülen laptoplar içerisinde yer alan laptop ana kart hurdaları , işlemci hurdaları , ram hurdaları , hard disk hurdaları , cd rem hurdaları gibi elektronik atıklar kendi sınıflarına göre ayrıştırılmakta bu esnada da plastik hurdaları ve metal hurdaları da kendi sınıfları ile beraber toplanmaktadır.

Bu sayede elektronik atıklar kendi sınıfları ile , plastik atıklar ve metal atıklar da kendi sınıfları ile beraber toplanmaktadır. Daha sonraki adımda ilgili sınıfın geri kazanım proseslerine göre ayrıştırması yapılamakta ve geri dönüşüm adımları ilerletilmektedir.

Şirketimiz her çeşit elektronik atık alımı yapmaktadır, elinizde bulunan Hurda Laptoplar , dizüstü notebook hurdaları

Hurda Bilgisayar Alanlar Elektronik Hurda Fiyatları

Evimizde bulunana masaüstü bilgisayar, laptop, tablet , akıllı cep telefonlarında bulunan elektronik cihazların beyni olan  işlemciler saymış olduğumuz elektronik cihazların işlem yapan ana birimidir. Milyonlarca bilgisayar , tablet , laptop ve akıllı telefonlar  arızalanır, eskir yada yenisi ile değiştirilir ve geri-dönüşüme gider.Geri dönüşüme giden cihazların işlemciler artık ‘hurda İşlemci ‘ halini almıştır. Hurda işlemci ler elektronik atıktır ve elektronik atık geri dönüşümü tesislerinde geri kazanım prosedürleri işletilerek üretimlerinde kullanılan hammaddeler geri kazanılır , ayrıca diğer plastik ve ağır metallerin de geri kazanımı mümkündür. Ayrıca diğer girdiler olan kimyasallar ve kontamine olan toksik maddeler de bu geri kazanım prosedürleri esnasında çevreci yöntemler kullanılarak doğaya zarar vermeyen methodlar ile bertaraf edilirler.

İşlemci hurdaları yüksek değerli elektronik atıklar arasındadır özellikle eski nesil bilgisayar sistemleri içerisinden çıkmakta olan işlemciler çok daha değerlidir. Genel tabirle işlemci hızı 100 Mhz ve daha düşük hızlara sahip olan yani pentium ve öncesi işlemciler üretildiği dönemde iletken teknolojileri ve malzeme bilimi günümüzdeki kadar gelişmiş olmadığı için süper iletken noktalarda daha yüksek oranda altın gümüş ve paladyum gibi kıymetli madenler kullanılmaktaydı, günümüzde yaklaştıkça malzeme bilimi ve kimya bilimi ilerledi ve daha ekonomik alternatif madenler ile aynı iletkenlik sağlanabilmekte olduğu için işlemcilerin üretiminde kullanılan kıymetli maden oranı düşürüldü. Tabi maliyetleri de düştü. Bundan 25 sene önce 1000$ civarına bir işlemci alabiliyorken günümüzde güncel temel işlevleri yapabilecek işlemcilerin fiyatları 40$ civarlarına kadar düştü.
Yüksek teknoloji ürünü olan işlemci klavye , scanner , mikrofon ve kamera gibi girdi aygıtları ile girilen verilerin hesaplandığı ve bu verilerin sayısal veri olarak ekran kartına aktarıldığı ana işlem ya yada hesaplama birimidir. Yani bilgisayar içerisindeki tüm işlem ve karar verme işlemci tarafından yapılmaktadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan 4 çekirdekli bir masaüstü bilgisayar işlemcisi matematiksel hesaplamalar dikkate alındığında birkaç içerisinde bir insanın ömrü boyunca yapabileceği işlemden fazla hesaplama yapabilmektedir. Saniyede onbinlerce hatta yüzbinlerce hesaplama yapabilen bu süper beyin lerin üretimi hiçde kolay değil şüpheniz olmasın. Hatta örnek vermek gerekirse bundan 25 yıl önce üretilmiş bir pentium bilgisayar bile işlem kabiliyeti bakımından bir insan beyninden en az 1000 kat daha hızlı çalışmaktadır.
Bu hurda işlemciler ekonomik değere sahiptir.Hurda işlemciler geri-dönüşüm sektöründe parçalanıp içlerinden altın,gümüş ,bakır ve paladyum gibi değerli metaller geri kazanılır , buda ekonomiye artı değer olarak yansır. Özellikle eski nesil işlemcilerde bu değerli metaller daha fazladır.Hurda işlemcinin gri dönüşüm işleminin bir artısı daha vardır.Bu sayede saydığımız metaller doğaya salınmayarak çevremiz korunmuş olur.Zira pek çok hastalık ağır metallerin insan vücudunda birikimi sonucu ortaya çıkmaktadır.
Şirketimiz her çeşit elektronik atık , anakart hurdaları , bilgisayar hurdaları , “işlemci hurdaları” , harddisk hurdaları , elektronik kart hurdaları , cep telefonu hurdaları alımı yapmaktadır. Tüm toplu bilgisayar hurdaları cep telefonu hurdaları ve elektronik hurdaları alımı için bizi arayınız

TÜRKİYEDE HER İ,L VE İLÇEDEN HER TONAJDA HURDA BİLGİSAYAR ELEKTRONİK KART ALIMI YAPILIR ÖDEMELER NAKİTTİR.

Sizlerde bizden fiyat almadan asla hurda kart satmayın….

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al