Hurda Fabrika Sökümü

Hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firması 81 ilde faaliyet göstermektedir. Sizlere her türlü fabrika, tesis, ahır, çelik kondisyon, makine, park, çelik çatı, bina yıkı ve söküm, gibi bir çok yıkım kesim ve söküm hizmeti sunmaktadır. Firmamız ülke genelinde sizlere keşif ekibimiz sayesinde adrese araç gönderiyor ve depo, fabrika veya tesislerinize borsa değerleri ile yüksek fiyat veriyoruz.

Hurda fabrika sökümlerinde uzman ekiplerimiz ve geniş kadromuz sayesinde firmamız bir çok referanslara sahiptir. Sizlere de kurumsal bir firma ile işinde uzman kişiler ile çalışmak nakit karşılığı tonaj sıkıntısı olamayan bir firma için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda yanmış fabrika söküm kesim işleri için bir çok ekipmanlara sahibiz. Sizlere kurumsal bir hizmet sağlıyor ve yanmış olan fabrika tesislerinize gerçek değerlerini veriyor sizin de zarar ettiğiniz oranları daha düşük hale getirmek için gayret gösteriyoruz.

Hurda Fabrika Sökümü, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

 

Hurda Tesis Sökümü

Hurda tesis sökümü ihale veya dorudan şahıslardan olmak şartı ile daima sizlerin yanınızdayız. işçilik ve nakliye söküm dahi firmamıza ait olmak üzere sizlere her zaman daha iyi bir hizmet için çalışıyoruz. Sizler de işinde uzman ve kurumsal profesyonel bir hurdacı yıkım firması ile çalışmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hurda Tesis Kesimi

Hurda tesis kesimi yapan özel ekiplerimiz ile sizler de oksijen kesim işleri ile rahat güvenli bir kesim işi sağlıyoruz. Sizde tüm ekipmanlarımızla daima hurdacı firması olarak her türlü hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Firmamız 1998 yılında İstanbul’da yıkım söküm ve kesim işlerine başlamış ve 2006 yılında Türkiye genelinde hizmet sağlamaya başlamıştır. Sizler de yıkılacak veya kesilecek söküm işi yapılacak yerleriniz için daima bizlerden fiyat teklifi isteyin. Firmamız nakit ödeme ile kurumsal çalışan ve her türlü lisansa sahip olarak sizlere daima borsa değerinde hizmet veren bir kuruluştur.

Hurda Fabrika Sökümü, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurda Çelik Çatı Sökümü

Hurda çelik çatı sökümü yapan firmamız her türlü ekipmanlara sahiptir. Vinçler ve kesici aletlerimiz ile uzman kadromuz sizlere daima hizmet sağlamaktadır. Çelik çatılarınıza hurda değerinden yüksek fiyat sunuyoruz. Firmamız ayrıca çıkan her türlü ikinci el demir, sac gibi malzemelere de yüksek fiyat sunmaktadır.

SİZDE BİZDEN FİYAT ALMADAN ASLA YIKIM SÖKÜM VE KESİM İŞERİ YAPTIRMAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir