Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Hurda raf Alanlar olarak hurdacı firması sizlere her türlü raf hurdasının yüksek değerler görmesi için yardımcı olmaktadır. Sizler de her türlü raf hurdası veya ikinci el raflarınızı anında yüksek fiyata satmak için bizimle iletişime geçin.

HER TONAJDA HURDA VEYA İKİNCİ EL RAFLARINIZI İŞ YERLERİ DEPOLARINIZDAN KENZİMİZ SÖKÜP DEĞERİNDE ALIMINI YAPIYORUZ.

Raf hurdası genel olarak marketler ve iş yerleri depolarında daha sık çıkmaktadır.

Ömrünü tamamlamış hurda rafları sizlerden alıyor ve bunların geri dönüşüme ulaştırmak için ayrıştırma yapmak üzere fabrikaya gönderiyoruz.

Sizler de hem bütçenize hem de ülke ekonomisine yardımcı olmak için hurda raflarınızı hemen değerlendirmek üzere bizi arayın.

Sizlere güncel hurda raf fiyatlarını sunuyor ve borsa değerleri üzerinden gerçek fiyata adresten siz dokunmadan alımını ücretsiz yapıyoruz. Ödemelerimiz nakit veya tercih edilirse hesaba yapılmaktadır. sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız..

SİZDE BİZDEN FİYAT ALMADAN ASLA HURDA VEYA İKİNCİ EL RAFLARINIZI SATMAYIN HEMEN ARAYIN 05349673466

 

İKİNCİ EL RAF ALANLAR

Hurda raf Alanlar Hurda raf fiyatları

Hurda raf fiyatları rafın kalite ve tonajına göre değişmektedir. Bazı rafları ikinci el olarak değerlendirildiği için hurda fiyatı üzerinde alıyoruz. Çünkü sizin eskileriniz bazı insanların ise yenisi olabiliyor. Firmamız güncel hurda raf fiyatlarını günlük olarak sürekli yenilemektedir. Her tonajda hurda raf alımını Türkiye’de her il ve ilçeden yapmaktadır. Sizler de anında arayın ve bizden fiyat almadan asla hurda raf veya ikinci el raf satmayın.

EN KÖTÜ RAF 8 TL VE EN İYİ RAF 17 TL OLARAK KİLO HESABI ALIMLAR YAPILMAKTADIR.

HURDA RAF ALANLAR

 

Hurda raf Alanlar HURDA VE İKİNCİ EL RAF ÇEŞİTLERİ

  • Drive-In Raf Sistemleri

  • Dar Koridor Raf Sistemleri

  • Kayar Raf Sistemleri

  • Mezanin (Katlı) Raf Sistemleri

  • Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri

  • Çelik Raf Modelleri, Çelik Depo Raf Sistemleri

HURDA RAF FİYATLARI

Firmamız her türlü hurda veya ikinci el raf alımını adresten ev veya işyerleri depolar gibi bir çok yerden tonaj sıkıntısı olmadan tüm işçiliği kendi bünyemiz tarafından yaparak nakit karşılığı alımını yapmaktayız.

Sizde her türlü raflarınız için bizden anında hemen fiyat teklifi alın.

2001 Yılından bu yana sizlere hizmet sunan hurdacı firması ve dev metal olarak her türden hurda alımını geçmişten günümüze yapmaktayız.

Müşteri memnuniyetine önem vererek sizlere her zaman daha kaliteli bir hizmet vermek için çalışmaktayız. Sizler de kaliteli bir hurda veya ikinci el raf satışı için hemen bizi arayın.

Hurda raf fiyatları veya ikinci el raf fiyatlarında ciddi yönde artış olmuştur sizde hurda veya ikinci el raflarınızı anında yüksek fiyata satmanın mutluluğunu hemen dev  metal il yaşayın..

MİSYONUMUZ ……….   Sizden değil sürümden kazanmayı tercih ediyoruz …

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al