Hurda Soyma Bakır Fiyatları

 

Hurda soyma bakır fiyatları Borsa sürekli sabit kalmamakla beraber, her geçen gün Hurda soyma bakır fiyatları değişiklik göstermektedir. Her gün hurda soyma bakır fiyatlarında güncel fiyatlar oluşturulmaktadır. Hurda soyma bakır fiyatlarımız için hurdalarınızın miktarını da görmemiz önemlidir. Hurdalarınızın miktarına göre de fiyatlar değişiklik gösterebilir. Hurda soyma bakır fiyatları konusunda firmamız ile iletişime geçebilir ve günlük olarak değişiklik gösteren fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Hurda Bakır Fiyatları
 • Soyma Bakır Hurdası Fiyatı 98,00 TL/Kg
 • Lama Bakır Hurdası Fiyatı 95 TL/Kg
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası Fiyatı 88,00 TL/Kg
 • %98 Külçe Bakır Fiyatı 73,00 TL/Kg
 • TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası Fiyatı 98,50 TL/Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası Fiyatı 79,00 TL/Kg

Hurda bakır fiyatı

Hurda Soyma Bakır Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurda bakır, parlak bir görüntüye sahip olan ve kablosundan temizlenen bakır çeşidine denilmektedir. Hurda soyma bakır, sektörün en değerli ve tercih edilir malzemelerinden bir tanesidir. Çok fazla tercih edilmesinin sebeplerinden biri iletken olmasından kaynaklanmaktadır. Hurda soyma bakır, geri dönüşüm için kullanılmakta olup, ekonomiye katkısı inanılmaz büyüktür. Firmamız hurda soyma bakırlarınızı en yüksek fiyat ile almaktadır. Sizlere en yüksek fiyat garantisini vermekte olup hizmetimize en iyi şekilde devam etmekteyiz.

Firmamızda bulunan ekiplerimiz bizlerle iletişime geçtiğiniz de hurda soyma bakırlarınızı gelip yerinizden kısa bir süre içerisinde teslim alacaklardır. Hurda soyma bakır nedir konusu hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler verdik. Şimdi ise hurda çeşitlerinden bahsetmek istiyoruz. O halde yazımızın devamını okumaya ne dersiniz?

Soyma bakır fiyatları 

Hurda Soyma Bakır Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurda soyma bakır fiyatları

 

 

 

 

Bakır çok eski zamanlardan beri kullanılan malzemelerdendir. Aynı zamanda bakır, alüminyum ve pirinç imalatının yapımında da kullanılmaktadır. Şimdi sizlere hurda bakır çeşitlerinden bahsedeceğiz işte hurda bakır çeşitleri aşağıdaki gibidir

 • Radyatör bakır hurdası 42.00
 • Çubuk talaşı hurda  70,00
 • Çubuk ucu parça 75,00
 • Kırkambar bakır 88,00
 • Karışık kırma  88,00
 • Ttr kırma hurda 98,00
 • Ant kron kırma 98,00
 • Lama bakır 95,00
 • Soyma bakır 98,00

Hurda Yanık bakır fiyatları

Hurda soyma bakır satılırken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Peki, hurda soyma bakır satılırken neye dikkat edilmeli? Hemen bu konuya açıklık getirelim. Öncelikle hurda satımının gerçekleşmesi için geri dönüşüm yapan, kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren hurdacı bulmalısınız. Önemli olan ilk husus budur. Hurda olan soyma bakırınızı satmak istediğinizde seçeceğiniz firma, hurda soyma bakırını alması gerekmektedir. Çünkü her firma her malzemeyi almak zorunda değildir ve bazı firmalar hurda soyma bakırı almamaktadır.

 

Hurda Soyma Bakır Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurdalarınızın geri dönüşüme gideceğinden mutlaka emin olmalısınız. Aksi halde, birçok hurdacı alınan hurda eşyaları başka hurdalara da satabilmekte ve şekilde kazanç sağlamaktadır. Soyma bakır hurdası satarken değerinde satmanız çok gerekmektedir. Firmamız sizlere en iyi fiyat garantisini sunmakta olup kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamızdan fiyat almadan, hurda soyma bakırlarınızı satmayın. Hurda satarken bir diğer dikkat etmeniz gereken nakliyat işlemleridir. Hurdalarınızı firmaya teslim edebilmek için sizin hurdanızı firmaya götürmeniz ya da firmanın evinize gelip hurdalarınızı almak gibi şık bulunmaktadır. Siz hurdanızı firmaya kendiniz götürürseniz nakliyat işlemi sizin cebinizden çıkacaktır. Fakat nakliye firması, hurda eşyaları almaya gelir ise ücretsiz bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir yapıya sahip olan hurdacı firmaları nakliyat işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamız sizlerin memnuniyetini sağlamak için nakliye işlemlerini ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey firmamıza iletişim numarasından ulaşıp adresinizi vermeniz olacaktır. Asla sizin yorulmanıza müsaade etmeyeceğiz. Siz adresinizi verdikten yarım saat sonra ekibimizde bulunan profesyonel kişiler, adresinize kadar gelip soyma bakır malzemenizi teslim alacaklardır. Sizlere hizmetimizi en iyi şekilde vereceğimizden şüpheniz olmasın. Ekiplerimiz malzemeleri teslim aldığında, sizlere nakit olarak ödeme gerçekleştireceklerdir. Hurda soyma bakırlarınız bulunuyor ve güvenilir bir firma arıyorsanız bizimle kısa bir süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Hurda bakır alan yerler

Hurda bakır alan yerler olarak size 24 saat adresten en yüksek fiyatlar ile hurda bakır alım hizmeti sunuyoruz. sizde hurda bakırlarınız daha yüksek fiyatlar ile hurda bakır alan yerler arıyorsanız hemen bizi arayın size adresten hurda alım hizmeti sunalım. üstelik Türkiye genelinde her tonajda hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamız size en yakın hurdacı firmasından araç göndermek için artık bir telefon kadar yakında sizde hemen bizi arayın size 24 saat hurdacı hizmeti verelim.

hurda bakır fiyatı borsa tarafından belirlenmekte ve asla sabit durmamaktadır. firmamız bu konu hakkın da her zaman sizlere detaylı bilgi vermektedir. sizler de güncel hurda bakır fiyatları için hemen bizimle iletişime geçin..

Hurda Soyma Bakır Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar ?

Hurda bakır İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan ilçelerden bir tanesi olan İstanbul, aynı isimle bir göle sahiptir ve bu gölün çevresinde konumlanmıştır. Birçok insanın ikamet ettiği bu bölge, kaynak kullanımı konusunda ön planda yer alan İstanbul ilçelerinden bir tanesidir. Kaynak kullanımının fazla olması, bu ilçe özelinde geri dönüşüm hizmetlerinin yapılması gerektiğini zorunlu kılmaktadır. Geri dönüşümün kaynak tasarrufunun sağlanabilmesini mümkün kılması, hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinin bu ilçe kapsamında önemli bir konumda olmasını sağlamaktadır.

İstanbul ilçesi kapsamında profesyonel bir şekilde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetleri veren Hurda bakır , ilçenin atıklardan arındırılmasını mümkün kılmakta, bu sayede ilçede ikamet eden insanlar refah bir yaşantı içerisinde olmaktadır. Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinin alt başlıkları oldukça fazladır ve bu hizmetlerin tamamı ülke ekonomisine ve ekosisteme önemli katkılar sunmaktadır. Bu bağlamda Hurda bakır tarafından verilen hizmetin oldukça mühim olduğunu söylemek mümkündür. İlçe genelinde yer alan hurdaların toplanması, ayrıştırılması ve geri dönüşüm merkezlerine gönderilmesi gibi hizmetler, Küçükçekmece hurdacılık kapsamında sunulan hizmetlerden birkaçı olarak karşımı çıkmaktadır.

 2021 Hurda bakır fiyatları

Hurdacılık kapsamında oldukça kaliteli hizmet veren ve İstanbul’un refaha ulaşmasına destekte bulunan  müşterilerle iş birliği içerisinde olmakta ve müşterilerinin kendilerine güven duymasını mümkün kılmaktadır. Bilindiği üzere hurdacılık sektörü içerisinde yer alan firmaların güvenirlik ilkesine sahip olması gerekmektedir. Çünkü güvenirliğin olması, müşterilerin ellerinde bulunan hurdaları gönül rahatlığı ilke bu firmalara satmasını olanaklı hale getirmektedir.

Hurda Soyma Bakır Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Güvenirlik temelinde hareket eden  hurda olarak nitelenen birçok ürünü temin etmekte ve bu ürünlerin geri dönüştürülmesini mümkün kılmaktadır. Bilindiği üzere Türkiye’de hurdacılık oldukça önemsenen hizmet dallarından bir tanesidir. Birçok insan, uzun yıllardır hurdacılık sektörü içerisinde yer almakta ve bu sayede gelir elde etmektedir. Bilhassa son zamanlarda hurdacılığın profesyonelleşmesi, geri dönüşüm hizmetlerinin artmasına ve geri dönüşüm neticesinde kaynak tüketiminde tasarrufu sağlanmasına olanak tanımaktadır. Bu bağlamda  tarafından verilen hizmetler, oldukça önemli bir konumda yer almakta olup verilen hizmet ile birlikte Küçükçekmece ilçesinde hurdaların toplanması ve ilçenin atıklardan temizlenmesi sağlanmaktadır.

Hurda lama bakır fiyatı

Hurda bakır fiyatı hizmetleri kapsamına giren başlıkların oldukça fazla olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü hurdacılık sektörü, iş tanımı bağlamında oldukça geniş bir sektördür. Verilen hizmetler ile ilgili genel olarak şu şekilde bir sıralama yapılması mümkündür:

⦁ İstanbul ilçesi kapsamında hurda alım-satımlarının gerçekleştirilmesi.
⦁ Hurdaların uzman bir ekip ile birlikte fiyatlandırma çalışmalarının yapılması.
⦁ Evlerden hurda alım hizmetlerinin gerçekleştirilmesi.
⦁ İnşaat alanları, üretim fabrikaları vb. alanların hurdalardan temizlenmesi.
⦁ Bina yıkımlarının gerçekleştirilmesi ve yıkım sonrasında açığa çıkan hurdaların profesyonel bir şekilde toplanması.
⦁ Toplanan hurdaların ayrıştırma çalışmalarının yapılması
⦁ Hurdaların geri dönüşüm merkezlerine gönderilerek geri dönüşüm işlemlerinin yapılması.

Hurda Soyma Bakır Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Bu ve bunun gibi alanlarda hizmet veren  hizmet dahilinde ilçede bulunan kaynakların tasarruflu bir şekilde kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Kullanım süreleri dolmuş olan ürünlerin hurda olarak nitelendirilerek geri dönüştürülmesi, bu ürünlerin tekrar kullanılmasına olanak verdiği için Hurda Bakır Alanlar tarafından verilen hizmetin oldukça mühim olduğunu söylemek mümkündür.

Hurda Bakır Ne Kadar

Hurda olarak nitelendirilen ürünlerin bir hayli fazla olduğunu söylemek mümkündür. Bilindiği gibi her bir ürünün kullanım süresi bulunmakta, kullanım süreleri dolmuş olan ürünler ise hurda olarak nitelendirilmektedir. Hurdaların çeşitli işlemler ile birlikte geri dönüştürülüp tekrar kullanılması, gereksiz kaynak kullanımının önüne geçmekte, bu ise kaynakların korunmasını ve ham madde ithalatının azalmasını sağlamaktadır.

Hurda Bakır Alan fabrikalar

Hurda Bakır Alan Yerler birçok ürünü hurda olarak almakta ve bu hurdaların geri dönüştürülmesini mümkün kılmaktadır. Hurda olarak nitelendirilen oldukça fazla ürün bulunmaktadır. Hurda Bakır Alan Yerler kapsamında alınan ürünler ile ilgili şu şekilde bir sıralama yapılması mümkündür:

⦁ Bozuk, kırık ya da hasarlı beyaz eşyalar
⦁ Çeşitli nedenlerden ötürü hasar görmüş elektronik cihazlar
⦁ Ev eşyalarının tamamı
⦁ Demir
⦁ Kağıt ve karton
⦁ Konteyner
⦁ Nikel
Krom 
⦁ Alüminyum
⦁ Bakır

Bu ve bunun gibi ürünlerin tamamı hurda olarak alınmaktadır. Ellerinde hurda bulunan müşteriler, firmanın internet sitesi üzerinde yer alan iletişim kanalları üzerinden firma yetkilileri ile iletişim kurup hurdalarını hızlı ve kolay bir şekilde satabilmektedir.

Hurda Soyma Bakır Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurda Bakır Alan hurdacı

Hurda Bakır Alan Firmalar , İstanbul Avrupa Yakası’nda Avcılar ilçesi kapsamında profesyonel bir şekilde hizmet vermekte ve hurdacılık alanında verdiği hizmetler ile birlikte ön planda bulunmaktadır. İlçe kapsamında yer alan her türlü hurdanın toplanmasını mümkün kılan sayede ilçenin atıklardan temizlenmesini olanaklı hale getirmektedir.

Hurdaların çeşitli alanlardan uygun araçlar ile toplanması ile işe başlayan firma, bu hurdaların ayrıştırılma ve sınıflandırma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her bir adımda profesyonel bir şekilde hareket edilmesi kritik bir öneme sahiptir. Bu konuda özverili bir şekilde çalışan  hurdaların geri dönüştürülmesi için gereken işlem basamaklarını başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Bu sayede kısa sürede pek çok hurdanın geri dönüşüm işlemleri tamamlanmaktadır.

Hurda Bakır Alan firmalar

Hurda Bakır Alanlar hizmet türleri oldukça fazladır. Bu konu, verilen hizmetin kapsamını da ilgilendirdiği için hizmet türlerinin çok çeşitli olduğunu söylemek mümkündür. Verilen hizmetlerin kapsamı dahilinde aşağıdaki gibi hizmet türlerin bahsedilmesi olanaklıdır:

⦁ Evden hurda alımı ile birlikte var olan hurdalara kısa sürede ulaşılması mümkündür. Ellerinde var olan hurdaların satış işlemlerinin yapılmasını isteyen kişiler, firmanın internet sitesi üzerinde yer alan iletişim kanalları üzerinden firma yetkilileri ile iletişime geçmesi ve bu sayede ellerindeki hurdaların geri dönüştürülmesini mümkün kılması olanaklı bir durumdur. Bu konuda müşterilerin telefon ya da mail üzerinden firma yetkilileri iletişime geçmesi yeterlidir. Müşteri tarafından konum paylaşılmasının yapılması sonrasında kısa sürede konumda bulunan hurdaların alım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

⦁ İnşaat alanları, üretim fabrikaları gibi yerlerdeki hurdalar kısa süre içerisinde ve uygun araçlar dahilinde alınmakta, bu sayede bu ürünlerin geri dönüştürülmesi sağlanmaktadır.

⦁ Hurdaların alım-satım işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

⦁ Hurdalar üzerinde uzman ekip ile birlikte değerinde fiyatlandırma çalışmaları gerçekleştirilmektedir.,

kapsamında bulunan hurdacılık hizmet türlerinin yukarıdaki gibi olduğunu söylemek mümkündür.

Hurda Soyma Bakır Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurda soyma Bakır Alanlar

Bilhassa son zamanlarda oldukça önemli bir konuma erişen geri dönüşüm hizmetleri, kaynakların tasarruflu kullanılmasını mümkün kılmaktadır. Bilindiği üzere insan nüfusunda artış yaşanması nedeni ile yoğun bir şekilde kaynak kullanımı sağlanmakta, bu ise kaynakların hızlı bir şekilde tükenmesine neden olmaktadır. İleriki yıllarda bu durumun sorun yaratacağını söylemek abartılı bir cümle olmayacaktır. Fakat kaynakları idareli bir şekilde kullanmak mümkündür. Geri dönüşüm hizmetleri kapsamında kullanım süreleri dolmuş olan ürünler çeşitli işlemlerden geçirilmekte ve bu ürünlerin geri dönüştürülmesi mümkün kılınmaktadır.

Hurda , atıkların geri dönüştürülmesi konusunda İstanbul ilinin de hizmet vermekte ve bu bölgede yer alan hurdaların kısa sürede geri dönüştürülmesini olanaklı hale getirmektedir. Hurdaların geri dönüştürülmesi sayesinde bu bölgede ikamet eden kişiler temiz bir çevrede yaşama imkanı bulmaktadır. Bu nedenle verilen hizmetin oldukça önemli olduğunu söylemek mümkündür. Müşteriler ile iş birliği içerisinde bulunan refah seviyesi yüksek bir ilçe yaratmak için yoğun bir şekilde çalışmakta ve bu sayede doğaya büyük katkılar sunmaktadır.

Hurda Soyma Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası   98,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası   95,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası   88,10 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır   77,10 ₺ / Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası   98,10 ₺ / Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası   79,00 ₺/Kg

“Hurda Soyma Bakır Fiyatları” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Hurda Fiyatları 2021 - Güncel Hurda Fiyatı - Hurda fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir