Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Hurda Trafo alan Yerler Türkiye’nin her şehrinden, her ilçesinden hurda trafo alımı gerçekleştirmekteyiz.

İkinci el trafo alan yerler veya ikinci el trafo hurdası alan firmalar gibi bizleri düşünebilirsiniz.

Alımlarımız nakit olarak yapılmaktadır.

Firmamız AVCILAR VE ÜMRANİYE Gebze bölgesinde bulunuyor olsa da diğer tüm şehirlerden alım gerçekleştirmekteyiz.

Örneğin; Avcılar ikinci el trafo alımı yapan bir firma olarak hurda trafoyu nakliye ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

Esenyurt ikinci el trafo alımı, Ümraniye ikinci el trafo alımı, İstanbul ikinci el trafo alımı, Esenler, Şişli, Mecidiyeköy, Dudullu gibi İstanbul’un her ilçesinden, semtinden hurda trafo alımı yapıyoruz.

hurda trafo alan yerler

2. el trafo Alan Yerler

Arızalı Trafolarınızı Alıyoruz

Firmamız geri dönüşüm firması olarak faaliyet sürdürmektedir. Bu kapsamda arızalı trafo alan firma olarak düşünebilirsiniz. Bozuk trafo alan firma, ikinci el arızalı dağıtım trafosu alımı veya ikinci el gerilim trafosu alan firma olarak süreçlerimizi aktif bir şekilde ve profesyonel bir şekilde sürdürmekteyiz.

İkinci el 2500 KVA Trafo Alan Firmalar, Yerler, Alanlar

Arızalı, bobinleri yanık, patlak veya darbe almış tüm 2500 kva ikinci el trafo alımı yapan bir firmayız. İstanbul veya diğer tüm il ve ilçelerden bizleri arayabilirsiniz.

 

İkinci el 1600 KVA Trafo Alan Firmalar, Yerler, Alanlar

Geri dönüşüm firmamız hurda 1600 KVA trafo alımı gerçekleştirmektedir. Adet sayısı kaç olursa olsun ödemeler nakit olarak yapılmaktadır.

Kaç KVA Olursa Olsun Alıyoruz!

Trafo hurdası için yüksek fiyat almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizde fayda olacaktır. Çünkü piyasada çok düşük rakamlara hurda trafo alımları yapılmaktadır. Malzemenizin gerçek değeri için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

trafocu

Hurda trafo fiyatları için sitemizden detaylara bakabilir hatta direkt olarak cep telefonumuzdan bize ulaşarak fiyat öğrenebilirsiniz.

Trafonun Bakır Sargı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Birçok hurdacı veya geri dönüşüm işiyle uğraşan kişiler ya da hurda trafo satmak isteyen kişilerin merak ettiği konulardan birisi de trafo sargısının alüminyum mu yoksa bakır mı olduğunu öğrenmek istemektedirler. Ancak bunun anlaşılması gerçekten bir tecrübe isteyen süreçtir. Üzerinde veya etiket bilgilerinin üzerinde alüminyumdur veya bakırdır diye bir şey yazması söz konusu değildir. Markasına, modeline, tipine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun için bizlerden yardım alabilirsiniz.

hurda trafo alan firma

Trafonuzu Yüksek Fiyata Satın

İkinci el trafonun veya hurda trafonun gerçek değerini vermek için öncelikli olarak bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Whatsapp 05349673466 numaramıza iletişim alanından ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz hurda trafo için resim göndermeniz yeterlidir. Yüksek fiyata vermek için, zarar etmemek için bizlere fiyat sormadan trafonuzu satmayınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al