Hurdacı ✔

Hurdacı mı arıyorsunuz ✔ Firmamız size en yakın hurdacı olarak hizmet vermektedir 💲 Üstelik nakit ödeme ve adresten hurda alımı sağlıyoruz 👑

    Hurdacı, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

 

İstanbul Hurdacı 🚚

İstanbul Hurdacılar olarak Anadolu Ve Avrupa yakasında sizlere 24 saat açık ve yüksek hurda fiyat garantisi altında hurda alım satım hizmeti sunuyoruz. Sizler de yüksek hurda fiyatı ile hurda satmak isterseniz hemen bizi arayın. İstanbul bölgesinde Hurda alan firmalar olarak kurumsal firmamız her çeşit hurda ve atıkların toplanmasında sizlere öncülük yapmaktadır. Sizler de hurda ve atıklarınızı hemen bizim ile değerlendirebilirsiniz. Hurda alan firmalar olarak sizlere yüksek ve uzman ekipler ile kaliteli bir hizmet sunuyor ve yerinde ödeme ile sizlere müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz….

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

En Yakın Hurdacı ⌚

Sizler de size ‘‘ en yakın hurdacı yol tarifi ” Almak istiyorsanız muhakkak bizimle iletişime geçin. Bizler sizler için yüksek fabrika fiyatından hurda alıyor ve sizden değil sürümden kazanmayı tercih ediyoruz…

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

Hurdacı Hurda Alan Yerler 🏘

Hurda alan yerler oralar sizlere her çeşit hurda geri dönüşümü sağlıyoruz. Hurda alan yerler olarak ise her zaman parmak ile gösterilen firmamız olmuştur. Hurda alan fabrikalar mı arıyorsunuz artık aramayın firmamız Türkiye’nin en büyük hurda alan fabrikasıdır. Sizde fabrikamız ile çalışmak ve tonajlı hurda satmak için hemen müşteri temsilcilerimiz ile irtibatta geçin…

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

 Hurdacılar Sitesi  🌏

Hurdacılar sitesi ile Sizler de hurda satmadan önce keşif ekibimiz sayesinde hurdalarınızın gerçek değerini öğrenebilir ve güvenli hurda satışı gerçekleştire bilirsiniz. Firmamız sizin için profesyonel ekipler ile adresinize geliyor ve yerinde teşhis ile ev ve iş yerlerinde ödeme imkanı sağlıyor…

Hurdacı Hurda Alanlar 🙏

Hurda alanlar nerede ülkemizde pek çok hurda ve geri dönüşüm malzemesi alan kişiler mevcuttur fakat işinin uzmanı sadece biz varız. Sizde işinde uzman bir ekip ile çalışmak ve güzel bir hurda satma deneyimi için bizi arayın.

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

Hurdaci BORSA HURDA FİYATLARI İLE HURDA ALIMI 🏆

Hurdaci firması garantisi altında Lütfen sizde hurda satmadan önce bizden fiyat teklifi alın. Firmamız sizlere borsa üzerinden 24 saat güncel hurda fiyatları sunmaktadır. Sizler de 2021 güncel hurda fiyatı için hemen bizimle iletişime geçin NOT: Tonajlı hurda alımı için fiyatlar yükselmektedir…

 Yıkım Yapan Hurdacı 👨‍⚖️

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

“Hurda Kablo Alımı ”

 

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

“Hurda Bakır Alımı ”


Hurdacı Numarası Ve Telefonu 📞

05349673466 hurdacı numarası ” ile 24 saat açık durumda sizlerden haber beklemektedir Sizler de hurdacılar sitesine ulaşabilir ve güvenli hurda satışı yapabilirsiniz. Hurdacı numarası ile sizler de ev iş yerleri veya yazlık arazilerde sizler de ekranda bulunan numaradan bizimle iletişim kurabilir, ve hurdaları güncel fiyatlar ile firmamıza satabilirsiniz. Firmamız sizlere artık 15 dakika mesafede olduğunu biliyor muydunuz. Sizler de bu yakınlık sayesinde saatlerce beklemeniz gerek kalmayacak hemen arayın hemen gelsin..

Alo Hurdacı 📞

24 saat açık hurdacı ile adresten hurda satabilirdsiniz.

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı
Hurda Demir Alımı
Demir hurda alımı ile inşaat, imalathane, tekstiller, kentsel dönüşümler gibi bir çok sektörde demir hurdası çıkmaktadır. Bizler bu demiri borsa fiyatları altında alımını yaparak sizlere para kazandırıyoruz.
, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı
Hurda Bakır Alımı
Hurda bakır alımı her gün değişmekte çünkü hurda bakır fiyatı her zaman bakır borsasına bağlı olarak hareket eder. Bizler size her zaman borsa fiyatları sunuyoruz.
, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı
Hurda Kablo Alımı
Hurda kablo her zaman kablonun iç bakır analizi sonucu fiyatlandırılabilir. Sizler bizi arayıp uzaman keşif ekibimizden her zaman analiz yapmasını isteyebilirsiniz.
, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı
Hurda Krom Alımı
Krom hurdası genelde imalathane veya restoran cafe gibi yerlerden çıkmaktadır. Diğer ismi ile yaygın olan paslanmaz hurdası diye de denilebilir.
, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı
Hurda Sarı Alımı
Sarı hurdası veya pirinç hurdası sektörde özel bir yere sahiptir ve bu özellik her zaman yerini korumuştur. Değer olarak da her zaman borsası haftalık güncellenmektedir.
, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı
Hurda Alüminyum Alımı
Alüminyum hurdası imalat atıkları veya çıkma renkli olarak 2 ye ayrılır ve içinde en önemli yere sahip olanı imalat atıklarıdır. renkli alüminyum ise her zaman karışık olarak fiyatı daha düşük baş göstermketedir.

Hurdacı Firması 🛠

Hurdacı firması her zaman işine sağdık ve her zaman sizlere daha iyi hizmet için çaba göstermektedir. Sizlerin sayesinde tanınan bir firma olarak sektörde en iyisi haline geldik.

Hurdacı Firması Tanıtım 🧭

HHurdacı firmamız 1997 yılında İstanbul Avcılar bölgesinde kurulmuştur. Firmamız her türlü hurda demir, bakır, alüminyum, Krom ve paslanmaz, kablo, nikel, çinko, kurşun, atık kumaş, kağıt, naylon, sarı ve pirinç, sökülecek motor, ikinci el kapı pencere, mutfak ve restoran malzemesi, ikinci el inşaat malzemeleri gibi bir çok hurda çeşitlerini sizlerden borsa fiyatına alım sağlamaktadır. Bizler sizden hurda alırken en yüksek borsa fiyatı üzerinden alım yapıyoruz çünkü sizden değil sürümden kazanmayı tercih ediyoruz. Her zaman halkımıza duyarlı ve yaralı bir esnaf olmayı tercih etmişizdir. Prensip gereği her insanımıza yardımcı olmak için hurda alan yerler ve hurdacı numarası olarak da sektörde yaygın olarak tanınmışızdır. Artık İstanbul ve çevre illere hizmetimiz başalamıştır ve sadece tonajlı hurda ve maden alımı başlamıştır. Firmamız Çerkezköy, Tuzla, Ümraniye, İkitelli, Bursa, İzmir, Sakarya, gibi yerlere de şubemiz mevcuttur.

Hurdacılar

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye de her noktadan her tonajda hurda ve maden alımı yapıyoruz. Genel olarak İstanbul geneline kg bazında adrese geliyor Türkiye geneli ise Tonajlı alım için geliyoruz.

İstanbul da 4 Adet Şubemiz Mevcuttur. Bunlar İse Ümraniye, Gebze, Çerkezköy, Esenyurt olarak hizmet bölgesi olarak hurda alımı sağlamaktayız

Firmamız sizlere rast gele fiyat vermemektedir sizde fiyat öğrenmek için Whatsapp yolu ile hurdanın resmini gönderin size en yüksek hurda fiyat garantisini verelim.

Lütfen sizde oturduğunuz yerde telefon başında malzeme bulmak için kimseyi aramayın direkt hurdacı firmalarını ve dükkanlarını gezerek aramayı deneyin.

Değerli müşterilerimiz ve sevgili arkadaşlar lütfen almadığımız hurda için fiyat sormayın çünkü her firmanın fiyatı farklıdır.

Açık Hurdacı

Aktif Şuan Ki Ziyaretçi
Şuan sitede bulunan kişiler 50%
0
Cool Number
'Hurdacı olarak her zaman sizlere güvenli bir hurda alım hizmeti vermekteyiz. Sizler de bizlere bu konu da yardımcı olabilirsiniz. Firmamız her adrese araç göndermekte fakat sadece tonajlı demir alımı ve 100 kg maden kablo, bakır, krom, çinko, alüminyum gibi malzeme alımı için araç göndermektedir. Sizler de bu taraz hurdalarınız varsa bizleri arayabilir ve daima hizmet alabilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hurda alımı yapmaktayız. Sizde bulunduğunuz ilçeyi belirterek adrese hurda alım için araç çağırabilirsiniz. Firmamız size en yakın şubemizden adrese araç gönderecektir. Sizde hurda satarken eğer çalışanlarımızdan rahatsız olursanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve şikayetinizi hemen değerlendirebilirsiniz. Ülkemizde bir çok büyük fabrika inşaat ve imalat haneler mevcuttur. Her zaman geri dönüşüm ve yıkım söküm işleri için hurdacı firması olarak yaygın bir üne sahibiz. Sizler de bizimle çalışmak için sadece 05349673466 nolu numaradan hemen bize ulaşım sağlayabilirsiniz.
, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı
HHurdacı Firması
GERİ DÖNÜŞÜM