Kağıthane Hurdacı & Çağlayan hurdacı

Kağıthane hurdacı ile sizler de her çeşit hurdaları adresinizde bizlere satabilirsiniz.

Bu piyasada tam 25 senedir hizmet vermekte olup Kağıthane hurdacı olarak daha fazla hizmet vermek için uğraş sağlamaktadır.

Köklü bir firma olduğumuzun herkes farkındadır.

Kurulduğumuz o günden bu yana birçok kişiye hizmet verdik ve herkesin mutluluğunu sağladık.

Çünkü bizim önceliğimiz müşterilerimiz in mutluluğunu görmektir. Müşterilerin mutluluğunu ve memnuniyetini görmemiz bizimde mutlu olmamızı sağlamaktadır.

Firmamız; krom, kablo, bakır, demir, kâğıt, plastik, çinko, kumaş, palet gibi malzemelerinizi dilediğiniz yerden aracımız ile almaktadır. Eskimiş bu tarz ürünler deponuzda iş yerinizde bulunuyor ve satıp para kazanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Firmamız size bu malzemelerin karşılığında malzemelerin değeri kadar ödeme yapacaktır.

  Fiyatlarımız her gün güncellenmekte ve değişmektedir. Bu borsaya bağlı olarak değişim gösterir. Aynı zamanda malzemelerinizin miktarı da fiyatı değiştirir.

Kağıthane hurdacı, sizlere uzun süredir hizmet vermenin mutluluğunu sonuna kadar yaşamaktadır.

Depolarınızın temizlenmesini istiyorsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda bulunan ekiplerimiz depo temizliği işini de yapmaktadır.  Bütün hizmetlerimizi titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Hedefimiz sizleri memnun etmek ve görüşmemizin devamını sağlamaktır. Bunu için ise hizmetimize özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Hurda eşyalarınızı satıp bundan para kazanmak istiyorsanız en yakın zamanda bize ulaşabilirsiniz. Sizlere her zaman hizmet imkânı sunmaktayız.

Kağıthane Hurdacı & Çağlayan hurdacı, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

 

Çağlayan hurdacı firmamız bu sektörde yer edinmiş köklü firmalardan biridir. Bu sebeple işimize her zaman sadık olarak çalışma sağlamaktayız. Firmamız adresinizden hurda alımlarını gerçekleştirmektedir. Hurdalarınız var ise bizi arayıp adres verdiğiniz taktide ekibimizde bulunan birkaç kişi adresinizde bulunan yere gelip sizlere eşyalar hakkında fiyat bilgisi verecektir. Fiyatlarımız her gün güncellenir. Bu sebeple eşyalarınızı görüp fiyat vermek daha iyidir.  Firmamızdan hizmet almak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kağıthane En Yakın Hurdacılar

Kâğıthane’de bire çok hurdacı vardır. bu hurdacılar genelde haftanın ger günü ve her saatte hizmet verir. Şimdi sizlere Kâğıthane’de en yakın hurdacılar hakkında bilgiler vereceğiz. İşte Kâğıthane’de en yakın hurdacılar aşağıdaki gibidir

 •  Seyrantepe hurdacı
 • Gültepe hurdacı
 • Çağlayan hurdacı
 • Hamidiye hurdacı
 • Çeliktepe hurdacı
 • Gürsel hurdacı
 • Şirintepe hurdacı

Kağıthane hurdacılar

Kâğıthane hurdacı firmamız Kâğıthane’de bulunan bütün semtleri tek tek gezer ve hurda eşya toplar. Şimdi sizlere aldığımız hurda çeşidinden bahsedelim. İşte Kâğıthane’de aldığımız hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir.

Kağıthane Hurdacı & Çağlayan hurdacı, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Kağıthane Hurda Alan Yerler

Kâğıthane hurdacı, sizlere birçok hizmeti aynı anda sağlar. Şimdi sizlere Kâğıthane’de verdiğimiz hizmetlerden bahsedelim. işte Kâğıthane’de verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • Fabrika yıkım söküm işleri
 • Çelik çatı kesim ve söküm işleri
 • Kalorifer kazanı kesimi
 • Fabrikalara konteyner bırakma
 • ikinci el malzeme alım satım
 • Bina yıkım söküm işleri
 • Oksijen kesin işleri
 • Depo temizlik işleri
 • Geri dönüşüm belgesi ile hurda alım
 • Atık toplama ve ayrıştırma işlemi

Çağlayan hurdacı Numarası

Kâğıthane hurdacı firmamız sizlere adresinize kadar hizmet vermektedir. Pek çok hurdacı size bu imkânı sağlamayabilir. Firmamız aynı zamanda ücretsiz bir şekilde bu hizmeti sağlayacaktır. Firmamızda çalışan ekiplerimiz işi bilir ve hizmette kusur etmeyecek kişilerdir. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaştığınızda ekiplerimiz 15 dakika içerisinde verdiğiniz adrese gelecektir. Sözümüzün her zaman arkasında durmaktayız. Size verdiğimiz saatin dışına çıkmayız. Bizlere 0534 967 34 66 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kağıthane  bölgesinde bir çok tarihi ve eski yapılar mevcuttur. Firmamız bir çok eski yapıların yıkım söküm ve kesim işlerini çevre güvenliği alıp ve belediye izni ile yıkımını gerçekleştirmiştir. Sizler de Kağıthane bölgesinde her türlü bina yıkım söküm işlerini firmamız ile yapabilirsiniz. Kentsel dönüşüme giren binaların yıkımını üstelik firmamız ücretsiz yapıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir