Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Doğada koruyucu bir mesleği görev edinen Kayapınar hurdacı firmamız tüm Kayapınar halkının kullanılamaz hale gelmiş eşyalarını kapıya kadar gelip teslim alıyor. Üstelik kapıda ödeme prensibini üstlendiğimiz için tüm ürünlerde anında ödeme tercih ediyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında krom, bakır, kurşun, tonajlı hurda alımı gibi pek çok farklı elementleri kapsıyor. Belirli bir bilgi birikimi ve uzmanlık isteyen ayrıştırma işlemine en yetkin kişileri görevlendirerek en iyi dönüşümü sağlıyoruz.

Kayapınar Hurdacı 

Kayapınar Hurda Alan Yerler

Kayapınar halkına Kayapınar hurdacı olarak verdiğimiz hizmetlerden ötürü gurur duyuyoruz. Güven ilkelerini önemseyen ve işini ustalıkla yapan firmamız tonajlı hurda alımını en iyi fiyatı vererek yapar. Ev ya da iş yerlerine gelerek yaptığımız çalışmalar Kayapınar halkının yüzünü güldürüyor. Bir nevi doğaya ve insanlığa hizmet niteliğinde sürdürdüğümüz faaliyetler ekonominin canlanmasına da katkı sağlıyor.

Kayapınar Hurdacı Numarası

Kayapınar bölgesinin hemen hemen her yerine ulaşım sağlayarak kullanılamaz hale gelmiş metal içeren tüm eşyaların alımını sağlıyoruz. Bu faaliyetleri yaparken sökümü esnasında oluşabilecek her türlü işlemi dikkatle yapıyor ve değerinin altına düşmeyecek fiyatları garanti ediyoruz. Hurdaya ayrılmış her türlü malzeme için bizlere mesai saatleri içerisinde 0534 967 34 66 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetleri yine bu telefondan öğrenebilirsiniz.

Kayapınar En Yakın Hurdacı

Diyarbakır için faaliyet gösteren Kayapınar Hurdacı firmamız yıllardır milyonları bulan dönüşüm projelerinde yer alıyor. Metal ağırlıklı eşyalarınızın kullanılamayacak durumda olanlarını tek bir telefonla adresinize kadar geliyor ve özenle toplama işlemini gerçekleştiriyoruz. İnsan gücü ve donanımı gerektiren sökme işlemini yaparken sizlerin zamanını almamak adına olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kayapınar Hurdacı Fiyatları

Kayapınar halkının ihtiyacı olan hurdacılık işlemleri için sürdürdüğümüz hizmetimize mesai saatleri içerisinde sürekli açık olan telefonlarımızdan ulaşmanız mümkündür. Üstelik piyasa fiyatına göre en iyi teklifi veriyoruz. Doğaya ve insana verdiğimiz değerle çıktığımız bu yolda hem cebinizi düşünüyor hem de kaynakları doğru kullanma adına özveriyle çalışıyoruz. Sarı hurda denen pirinç metalini ve alüminyum ağırlıklı tüm eşyaları en yüksek fiyatları belirleyerek kapınızdan alırken nakit ödeme yapmayı ihmal etmiyoruz. Türkiye geneli tonajlı alım

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now ButtonHemen Ara Ücretsiz Teklif Al