Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kocasinan hurdacılar, hurdacılık işinde ismini oldukça fazla şekilde duyuran bir firmadır. Hurda firması olarak birçok çalışan firma çeşidi mevcuttur. Oldukça aktif çalışan kendi alanında şirket olarak çalışan firmalardan biri de Kocasinan hurdacıdır. İlçe içinde kolay ulaşabilen bir alanda olan firmamız Kocasinan ilçe merkezindedir. Firmamız birçok hurda alımı gerçekleştirmektedir. Yapılan araştırmalara göre hurdalar ülke ekonomisine oldukça fazla katkıda bulunan büyük bir yere sahiptir.

Kocasinan hurdacı

Kocasinan Hurda Alan Yerler

Yaptığımız işler sayesinde birçok kişinin tercih ettiği şirketimiz ile her zaman işinde bir numaralı firma olarak bilinmekteyiz. Firmamız içinde uzman kişilerin de bulunduğu birlikte çalıştığımız kişilere güvenli bir şekilde plastik, metal hurdalarınızı satabilir. Firmamızı birçok kişiye tavsiye edebilir, telefon numaramızı herkese verebilir ve bizi tavsiye edebilirsiniz. Bütün hurda çeşitlerini şirketimiz kendi bünyesinde değerlendirmek için alarak size kusursuz hizmet sunmaktadır.

Kocasinan Hurdacılar Numarası

En çok tercih edilen hurda çeşitleri plastik kutulardır. Kullanım alanı oldukça fazla olan plastik kutular tekrar kullanılabilen kutular haline geldiği için çok fazla kullanım alanı olması sebebiyle oldukça fazla talep görmektedir. Kocasinan hurdacı iş yerimiz güvenilir bir titizlikle işini sürdürebilen bir firmadır. Tüm hurda alım satım işlemi yapan iş yerimize sizde hurda vermek isterseniz 0534 967 34 66 telefon numarasını arayarak kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Kocasinan En Yakın Hurdacılar

Kocasinan hurdacılar firmamız en yakın ilçe göbeği alanında merkezi konumdadır. Kocasinan ilçesinde en çok hurda satmak isteyenlerin tercih ettiği firmamızda tüm hurdaları değerinin ettiği kadar evinizin önünden alabilmekteyiz. Firmamız sizlere hurda alımında eşyalarınıza en yüksek fiyatlarla satın almaktadır. Her zaman evinizin önünden alabilme imkânı sunan firmamız ile nakit olarak ödeme yapmaktayız.

Kocasinan Hurdacılar Fiyatları

Kocasinan hurdacılar kendi bünyesinde bulunduğu yerde çok güzel fiyatlar ödeyerek sizden hurdalarınızı almaktadır. Şirketimiz tüm hurda çeşitlerini hurdacılık sektörüne göre oldukça fazla ödeme yaparak siz değerli müşterilerin hurdalarını almaktadır. İki tarafın da memnun olarak ayrıldığı hurda satışı için bizi tercih eden müşteriler tekrar tekrar iletişime geçerek bize metal ve plastiklerini satmaktadırlar. Ayrıca alüminyum, kurşun, çinko, kablo, bakır ve demir gibi hurdaları da alan bir firmayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now ButtonHemen Ara Ücretsiz Teklif Al