Krom Hurda Fiyatları

Borsa değerinden Krom hurda fiyatları her gün tekrardan belirlenir. Aynı zamanda fiyatlar krom hurdaların çeşitlerine göre de değişiklik göstermektedirler. Türkiye de en fazla krom ihracatı yapılır. Çok fazla kullanıldığı için hurdalarının da fazla olması gayet normaldir. Firmamız krom hurda alımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Sizde güvenilir bir firma arıyorsanız, aynı zamanda malzemelerinizi değerinden vermek istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Krom hurdalarınız tarafımızca geri dönüşüme gönderilir ve tekrar kullanılabilir hale dönüştürülür. Bizim amacımız ülke ekonomisini yükseltmek ve çevre kirliliğini en aza indirmektedir. Bunun için ise büyük çaba sarf ederek yolumuza devam etmekteyiz.

krom hurdası ve paslanmaz hurdası

 

 

 

 

 

 

 

 • Hurda Krom Fiyatları
 •  304 Krom 10,71TL/Kg
 • 304 Krom Talaşı 6,40 TL/Kg
 •  316 Krom 12,80 TL/Kg
 •  316 Krom Talaşı 9,60 TL/Kg
 • 310 Krom 13,90 TL/Kg
 •  310 Krom Talaşı 10,20 TL/Kg
 •  430 Krom 2,60 TL/Kg
 •  Krom talaşı 2,80 TL/Kg
 •  202 Krom 2,80 TL/Kg
 • Anot Nikel %99 55,00 TL/Kg

Firmamızdan hurda fiyatları konusunda bilgi almak için iletişime geçebileceğiniz gibi watsapp numaramızdan hurdalarınızın fotoğrafını çekip gönderebilirsiniz. Bu durumda, firmamız sizlere ortalama bir fiyat söyleyeceklerdir. Tam olarak fiyat belirlemek için krom hurda eşyaları görmek gerekmektedir. Çünkü eşyaların cinsinin önemli olduğu kadar miktarının da önemi büyüktür. Fiyat konusunda detaylı bilgiye sahip olmak ve hurdalarınızı güvenilir kişilere teslim etmek istiyorsanız kadromuz sizlerin her zaman hizmetindedir. Bizlere hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz saatte kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

”krom hurda fiyatları”

Krom hurda alan yerler

 

Krom hurda; parlak ve göz alıcı renge sahip olan metallerin eskimiş ve kullanılmayacak duruma gelmesidir. İhracatı ülkemizde gerçekleştirildikten sonra dışarı ülkelere satılmaktadır. Birçok çeşit krom hurda çeşidi bulunmaktadır. Bu yazımızda krom hurda nedir konusu hakkında sizlere bilgiler verdik. Şimdi ise krom hurda çeşitleri konusundan sizlere bahsedeceğiz.

 

Krom hurda fiyatı

Krom fiyatları, krom hurda çeşitleri ile doğrudan alakalıdır. Birçok çeşit krom hurda çeşidi bulunduğu için her çeşidinde farklı bir fiyatı vardır. Şimdi sizlere krom hurda çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz. İşte krom hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir

 • Preslenmiş 304 Krom.
 • İmalat Artığı 304 Krom.
 • Sanayi Malı 304 Krom.
 • Çekirdek 316 Krom.
 • Boru Hurda Krom.
 • Boru 316 Korm.
 • Çekirdek Ocaklık 304 Krom.
 • İhracatlık Pres 304 Krom.

Birçok çeşit hurdalarınız firmamız tarafından değerinden alınmaktadır. Sizin de kullanmadığınız ve eskiyen hurdalarınız var ise bizimle kısa bir süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Krom hurda çeşitlerinize göre ekiplerimiz sizlere en iyi fiyatı verecektir. Kromlarınızı en üst fiyata satmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Sizlere ekip olarak üst düzey hizmeti sunacağız.

Krom hurda alanlar

Krom hurda satarken dikkat edilmesi gereken aslında birçok husus bulunur. Öncelikle fiyatın malzemenin değerinde olması gerekmektedir. Daha sonra ise, hurdanız, firma tarafından alınmalıdır. Birde en önemlisi hurdaların geri dönüşümünün yapılıp yapılmadığıdır. Geri dönüşüm geleceğimizin parlak olması için gerekli olan bir uygulamadır. Mutlaka senelik olarak yeteri miktarda geri dönüşümün yapılması gerekmektedir. Bazı firmalar geri dönüşüm işlemini yapmayabilmektedir. Sizden aldığı hurdaları başkasına satarak kazanç elde edebilmektedir.

Hurda paslanmaz fiyatları

Firmamız malzemelerinizi en üst düzeyden almaktadır ve sizlerin memnuniyeti için çok çaba göstermektedir. Bizim için, Önceliğimiz sizsiniz ve firmamızda bulunan ekiplerimizin her biri bunun farkındadır. Krom hurdalarınız ekiplerimiz tarafından özel araç ile alınmaktadır. Bizi aradığınızda en fazla yarım saat içeresinde kapınıza kadar gelmekteyiz. Öncelikle ekibimizde bulunan kişiler, hurda eşyalarınızı incelemelerde bulunacak ve daha sonra fiyata karar vereceklerdir. Çünkü kromun birçok çeşidi bulunmaktadır ve buda fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Bunun için ekiplerimiz inceledikten sonra sizlere fiyat konusu hakkında bilgi vermektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise, alım satım işlemleri kaliteli bir şekilde gerçekleşecektir. Size hurda kromlarınızı firmamıza vermek istiyorsanız bizimle kısa zaman içerisinde iletişim geçebilirsiniz.

 

“Krom Hurda Fiyatları” hakkında 9 yorum

 1. Geri bildirim: Kağıthane Hurdacı & Çağlayan hurdacı - Hurdacı -

 2. Geri bildirim: Beylikdüzü Hurdacı & Kavaklı Hurdacı - - Gürpınar Hurdacı

 3. Geri bildirim: Gebze Hurdacı & Gebze Hurdacılar Gebze Hurdacı Numarası

 4. Geri bildirim: Sancaktepe Hurdacı & Sarıyer Hurdacı - Sancaktepe Hurdacılar - Sancaktepe hurdacısı

 5. Geri bildirim: Hurda Soyma Bakır Fiyatları - Hurdacı - yanık bakır fiyatı

 6. Geri bildirim: Hurda Alan Yerler - Hurda alan firmalar - Hurda alanlar

 7. Geri bildirim: Çatalca Hurdacı - - Çatalca Hurdacılar - İzzettin hurdacı

 8. Geri bildirim: Ataköy Hurdacı - Hurdacı - Ataköy hurdacılar - Ataköy hurda

 9. Geri bildirim: Maltepe Hurdacı & Yalı Hurdacı - Hurdacı - Gülsuyu Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir