Krom Hurda Fiyatları

Krom Hurda Fiyatları

Hurda krom fiyatı
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Krom hurda fiyatları borsada ve firmamızda her gün tekrardan fiyat güncellemesi yapılır.

Aynı zamanda fiyatlar krom hurdaların çeşitlerine göre de değişiklik göstermektedirler.

Türkiye de en fazla krom ihracatı yapılır. Çok fazla kullanıldığı için hurdalarının da fazla olması gayet normaldir.

Firmamız krom hurda alımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Sizde güvenilir bir firma arıyorsanız, aynı zamanda malzemelerinizi değerinden vermek istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Krom hurdalarınız tarafımızca geri dönüşüme gönderilir ve tekrar kullanılabilir hale dönüştürülür. Bizim amacımız ülke ekonomisini yükseltmek ve çevre kirliliğini en aza indirmektedir.

Bunun için ise büyük çaba sarf ederek yolumuza devam etmekteyiz.

Sizde iş yerlerinde hurda krom satışı yapmak ve adresten paslanmaz hurdası nasıl satılır hemen bizi arayın..

EV VEYA İŞ YERLERİ, ŞANTİYELER, FABRİKALAR, DEPOLAR, SANTRALLER GİBİ HER YERE GELİYOR ADRESİNİZDE TARTIYOR NAKİT ÖDEME YAPIYORUZ

 

DİKKATT … BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDA SATMAYIN… 0534 967 34 66

 2024  GÜNCEL KROM VE PASLANMAZ ALIM FİYATLARIMIZ…

Krom Hurda Fiyatı

Hurda Krom 304 Fiyatı55,00 ₺/Kg
Hurda Krom 304 Talaşı Fiyatı28,00 ₺/Kg
Hurda Krom 316 Fiyatı79,00 ₺/Kg
Hurda Krom 316 Talaşı Fiyatı 35,00 ₺/Kg
Hurda Krom 310 Fiyatı90,00 ₺/Kg
Hurda Krom 316 Talaşı Fiyatı40,00 ₺/Kg
Hurda Krom 430 Fiyatı19,00 ₺/Kg
Hurda Krom 201 Fiyatı19,00 ₺/Kg
Hurda Krom 202 Fiyatı19,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99105,00 ₺/Kg

Paslanmaz Hurda Fiyatı 

Hurda Paslanmaz 304 Krom Fiyatı55,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı Fiyatı29,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Fiyatı79,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı Fiyatı40,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Fiyatı90,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı Fiyatı30,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom Fiyatı19,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom Fiyatı19,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom Fiyatı19,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99 Fiyatı120,00 ₺/Kg

Hurda krom fiyatı

Hurda krom güncel fiyat listesi

 Hurda Krom Fiyatı

 

Firmamızdan hurda fiyatları konusunda bilgi almak için iletişime geçebileceğiniz gibi watsapp numaramızdan hurdalarınızın fotoğrafını çekip gönderebilirsiniz.

Bu durumda, firmamız sizlere ortalama bir fiyat söyleyeceklerdir. Tam olarak fiyat belirlemek için krom hurda eşyaları görmek gerekmektedir.

Çünkü eşyaların cinsinin önemli olduğu kadar miktarının da önemi büyüktür.

Fiyat konusunda detaylı bilgiye sahip olmak ve hurdalarınızı güvenilir kişilere teslim etmek istiyorsanız kadromuz sizlerin her zaman hizmetindedir.

Bizlere hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz saatte kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Not :HURDACI ARKADAŞLARDAN MAL ALIMI YAPMIYORUZ…

”krom hurda fiyatları”

Krom hurda alan yerler

Hurda krom alan yerler

Krom hurda; parlak ve göz alıcı renge sahip olan metallerin eskimiş ve kullanılmayacak duruma gelmesidir. İhracatı ülkemizde gerçekleştirildikten sonra dışarı ülkelere satılmaktadır.

Birçok çeşit krom hurda çeşidi bulunmaktadır.

Bu yazımızda krom hurda nedir konusu hakkında sizlere bilgiler verdik. Şimdi ise krom hurda çeşitleri konusundan sizlere bahsedeceğiz.

Krom hurda fiyatı nedir ?

Krom fiyatları, krom hurda çeşitleri ile doğrudan alakalıdır.

Birçok çeşit krom hurda çeşidi bulunduğu için her çeşidinde farklı bir fiyatı vardır.

Şimdi sizlere krom hurda çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz. İşte krom hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir

 • Preslenmiş 304. fiyatı
 • İmalat Artığı 304. fiyatı
 • Sanayi Malı 304. fiyatı
 • Çekirdek 316. fiyatı
 • Boru Hurda. fiyatı
 • Boru 316. fiyatı
 • Çekirdek Ocaklık 304. fiyatı
 • İhracatlık Pres 304. fiyatı

Birçok çeşit hurdalarınız firmamız tarafından değerinden alınmaktadır. Sizin de kullanmadığınız ve eskiyen hurdalarınız var ise bizimle kısa bir süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Krom hurda çeşitlerinize göre ekiplerimiz sizlere en iyi fiyatı verecektir.

Kromlarınızı en üst fiyata satmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Sizlere ekip olarak üst düzey hizmeti sunacağız.

Krom hurda alanlar

Krom hurda satarken dikkat edilmesi gereken aslında birçok husus bulunur. Öncelikle fiyatın malzemenin değerinde olması gerekmektedir.

Daha sonra ise, hurdanız, firma tarafından alınmalıdır. Birde en önemlisi hurdaların geri dönüşümünün yapılıp yapılmadığıdır.

Geri dönüşüm geleceğimizin parlak olması için gerekli olan bir uygulamadır. Mutlaka senelik olarak yeteri miktarda geri dönüşümün yapılması gerekmektedir.

Bazı firmalar geri dönüşüm işlemini yapmayabilmektedir. Sizden aldığı hurdaları başkasına satarak kazanç elde edebilmektedir.

Hurda paslanmaz fiyatı kaç tl ?

Firmamız malzemelerinizi en üst düzeyden almaktadır ve sizlerin memnuniyeti için çok çaba göstermektedir. Bizim için, Önceliğimiz sizsiniz ve firmamızda bulunan ekiplerimizin her biri bunun farkındadır.

Krom hurdalarınız ekiplerimiz tarafından özel araç ile alınmaktadır.

Bizi aradığınızda en fazla yarım saat içeresinde kapınıza kadar gelmekteyiz. Öncelikle ekibimizde bulunan kişiler, hurda eşyalarınızı incelemelerde bulunacak ve daha sonra fiyata karar vereceklerdir.

Çünkü kromun birçok çeşidi bulunmaktadır ve buda fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Bunun için ekiplerimiz inceledikten sonra sizlere fiyat konusu hakkında bilgi vermektedir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise, alım satım işlemleri kaliteli bir şekilde gerçekleşecektir. Size hurda kromlarınızı firmamıza vermek istiyorsanız bizimle kısa zaman içerisinde iletişim geçebilirsiniz.

 • 304 Paslanmaz hurda fiyatı 55,000TL/Kg
 • 304 Paslanmaz Talaşı hurda fiyatı 29,000 TL/Kg
 • 316 Paslanmaz hurda fiyatı 79,000 TL/Kg
 • 316 Paslanmaz Talaşı hurda fiyatı 28,000 TL/Kg
 • 310 Paslanmaz hurda fiyatı 92,000 TL/Kg
 • 310 Paslanmaz Talaşı hurda fiyatı 30,200 TL/Kg
 • 430 Paslanmaz hurda fiyatı 19,000 TL/Kg
 • 430 Paslanmaz talaşı hurda fiyatı 19,000 TL/Kg
 • 201 Paslanmaz hurda fiyatı19,000 TL/Kg
 • Anot Nikel hurda fiyatı %99 130,000 TL/Kg
 

Krom Nerelerde Kullanılır?

Krom madeni günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle sanayi alanında çokça kullanılabilmektedir. Bu nedenle bu tür yerlerden hurda temini yapılabildiğinde krom hurdalarına çokça ulaşmak mümkündür. Ayrıca krom hurdalar farklı formlarda bulunmaktadır.

Krom maddesi genel olarak kimya ve döküm sanayinde oldukça geniş olarak kullanılmaktadır. Günlük yaşantımızda ise özellikle mutfak ve banyo araç ve gereçlerinde kullanıldığı görülmektedir. Ayrıca otomotiv sektöründe de kullanılan krom aynı zamanda metalürji sanayisinde kromun en önemli rollerinden biri paslanmaz çelik yapımında kullanılmasıdır.

Buradan anlaşıldığı gibi kromun kullanım alanı oldukça geniştir. Bu nedenle hurda olarak temin etmek içinse bu ürünlerin kullanıldığı yerlerden artık kullanılmayan atık durumdaki krom hurdaları almaktır. Krom hurda fiyatları ise kromun çeşidine göre değişiklik göstermektedir.

Hurda Krom Fiyatları

Hurda krom fiyatı güncel hurda fiyatları ile doğru orantılı olarak zaman zaman değişime uğrayabilmektedir. Bu nedenle elinizde bulunan hurdanın fiyatını öğrenmek için güncel hurda fiyatı bilgisine ulaşmanız gerekir. Firmamız bu konuda sizlere bilgilendirme hizmeti sunarak güncel Hurda Krom Fiyatları hakkında gerekli bilgileri iletmektedir.

Firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi fiyatları vermeye çalışmakta ve karlı bir hurda satışı gerçekleştirmeniz hedeflenmektedir. Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetlerimiz ile hurdalarınızı kolaylıkla satmanıza olanak sağlanmaktadır.

Hurdalarınızı Ücretsiz Nakliye Hizmeti ile Satın

Hurdalarınız ağır ve geniş bir yer kaplıyorsa hurda satışı için bu hurdaların nakliyesine uygun araçlara sahip olmanız gerekmektedir. Böyle bir aracınız yoksa ek olarak nakliye aracı kiralama ihtiyacı ortaya çıkabilir. Bu tür durumlarda ise hurda satışlarınıza maliyet olarak nakliye aracı eklenebilir. Hurdalarınız çoksa ve nakliye için ücret ödemek istemiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firmamız Hurda Krom Fiyatı olarak sizlere fiyat teklifi verdiği gibi hurdalarınızı bizlere satmaya karar verdiğinizde firma araçlarımız hurdalarınızın olduğu yere gelmekte ve sizlerden hurdaları teslim almaktadır. Böylelikle nakliye konusunda herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmamakta. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak adres bilgisini iletmektir.

Ücretsiz nakliye hizmetimizin yanı sıra müşterilerimizin hurdalarının tartılma işlemini de firmamız gerçekleştirmektedir. Bu hizmetimizde ise hurdalarınız hassas kantarlarda tartılmakta ve hurda ağırlığı net bir şekilde hesaplanmaktadır. Ağırlık hesaplama işlemi bittiğinde ise hurdalarınızın gerçek fiyatı hesaplanmakta ve sizlere gerekli olan ödemeler gerçekleşmektedir.

Krom Hurdalarınızı Kolaylıkla Satın

Krom hurdalarınızı kolay bir şekilde satmak için firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Krom hurda fiyatı konusunda gerekli bilgiler verilerek hurdalarınızın fiyat hesaplamaları da gerçekleştirilmektedir. Krom hurda fiyatları ise kromun çeşidine göre değişmektedir.

Krom hurdalar, hurda paslanmaz 304 krom, hurda paslanmaz 304 krom talaşı, hurda paslanmaz 316 krom, hurda paslanmaz 316 krom talaşı, hurda paslanmaz 310 krom, hurda paslanmaz 310 krom talaşı, hurda paslanmaz 430 krom, hurda paslanmaz 201 krom, hurda paslanmaz 202 krom, anot nikel %99 olarak ayrılmaktadır. Krom hurda fiyatları bu çeşitlere göre değişiklik göstermektedir.

Firma olarak müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmak için gerekli olan bütün hurda satış aşamalarında hizmetlerimizi sunmaktayız. Hurdalarınızı hızlı bir şekilde tartarak fiyat hesaplaması yapmakta ve krom hurda fiyatları üzerinden toplam fiyatı belirlenmektedir. Nakit ödeme yaparak hurdalarınız alınmaktadır.

Krom yüksek ısıya  dayanıklı maden olma özeliği sayesinde üretim tesislerinde en çok kullanılan madenlerin başında gelmektedir. Genelikle gıda tesislerinde bolca bulunan krom madeni paslanmaz özeliği sayesinde her tür gıda tesisi başta olmak üzere süt ve süt ürünleri tesislerinde çokça kullanılır. Zamanla deforme olan bu maden özeliğini yitirerek hurdaya ayrılır. Bu hurdaları tam değerinde satmak için firmamız ile günün her saati iletişin kurarak krom fiyatları hakkında fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Piyasaya oranla %10 varan daha fazla kar veren firmamız her tür kromu yerinde tartım ve nakit ödemeyle alım yapmaktadır

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al