Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Narlıdere Hurdacı Daha sonra ise Narlıdere’de faaliyet gösteren hurdacılar, topladıkları hurdaların ayrıştırılmasını, preslenmesini, temizlenmesini, paketlenmesi, depolanması ve geri dönüşüm tesislerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Narlıdere ilinde bulunan hurdacıların, en çok hurda temin ettiği yerler ise sanayi tesisleri, fabrikalar, üretim tesisleri, lokantalar, iş yerleri, sanayi siteleri, inşaat şantiyeleri, alışveriş merkezleri, imalathaneler, evler, iş yerleri, mağazalar, okullar ve çöp kutuları olmaktadır.

Narlıdere hurdacılar bölümüne göz attığımızda tüm müşterilerimize dürüstlük anlayışından taviz vermeden tüm ürünleri uygun fiyatla sunmaktayız. Her ürünü doğru ve dürüst bir tartım süreciyle adil bir şekilde tedarik ediyoruz. Gelişim sürecimize baktığımızda müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda olduğunu görüyoruz. Böylece Narlıdere hurda fiyatlarında lider olduğumuza dikkat çekmiş olacaksınız. Lider bir hurda şirketi olmamıza rağmen lokomotif gibi ilerlemeyi ve çizdiğimiz yoldan sapmamayı tercih ediyoruz. Tüm müşterilerimize bir telefon kadar yakınız ve gereken en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bu sayede bizimle iletişime geçen herkes her zaman en iyi hizmetlerimize erişebilir. Dileyen herkes gerekli hizmetleri bizden kolaylıkla alabilir. Müşteri Narlıdere hurda alırken tam fiyatını öğrenmek isterse her ürünün fotoğrafını çekip bize gönderebilir ve her şey kontrol altında olur. Fotoğrafları telefonla inceleyip müşteriye ürünün fiyatını bildiriyoruz.

Bu sayede alanımızda lider olmamıza rağmen müşterilerimize her zaman en yüksek fiyatları sunduğumuzu da görüyoruz. Geri dönüşümü ciddiye aldığımız için, satışa sunduğumuz her çöple birlikte, ürün türü ne olursa olsun, geri dönüştürülebilir ürünleri de geri dönüşüme gönderiyoruz. Narlıdere hurdacının telefon numarası 0534 967 34 66 no’lu telefondan Narlıdere hurdacımızı dilediği zaman arayarak, ürününün gerçek değerini öğrenebilir. 7/2 telefonla ulaşabilirsiniz.

Bu sayede herkes en iyi hizmetten yararlanırken, istediği kalite seçimini sunabilmektedir. İlgilenenler ürünleri Narlıdere hurdacılar iletişim bölümünün adresinden de temin edebilirler. Ürünün adedi ve sergi alanını öğrendikten sonra sözleşme imzalanırken bize bildirilen adrese gideceğiz. Yerinde keşif hizmeti sunuyoruz ve tüm ürünler tamamen ücretsizdir. Müşterilerden, adreslerinden ürün teslimi için minimum bir ücret talep etmiyoruz. Bu sayede hiç kimse herhangi bir sorunla karşılaşmaz ve kendi alanında en yüksek kaliteye anında sahip olabilir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al