Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Şehitkamil Hurdacı Bakır genellikle hurda maddesi olarak günümüzde sıklıkla kullanılan malzemelerdendir. Özellikle geri dönüşümü olan bir madde olması sebebiyle hurdacılar bakır alımınızı  fazlasıyla yaparlar. Fiziksel ve kimyasal muhteviyatından ve özelliklerinden ötürü elektrik ve elektronik sanayi başta olmak üzere inşaat ve ulaşım sanayilerinde sıklıkla kullanılırlar. Bunların dışında boya sanayisi, kimya ile kuyumculuğun yanı sıra turistik eşya yapımı gibi alanlarda da kullanılır.
Şehitkamil civarında hizmet veren firmamızda sade kablo, bakır, sarı, krom, alüminyum kurşun, çinko, demir aldığımız hurda çeşitleridir. Verdiğimiz hizmetlerde tonajlı hurda, alım – yıkım – söküm – kesim işlerini itina ile nakit ödeme olarak yapıyoruz.

Şehitkamil Hurda Alan Yerler

Şehitkamil civarında hizmet veren firmamızdan hurdalık eşyalarınızı uygun koşullarda sizlerden alıyoruz. Şehitkamil hurdacı firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız sizlerin her türlü bakır, sarı kablo, alüminyum, çinko, kurşun gibi çeşitli materyallerden üretilen ve hurdaya çıkan eşyalarınızı uygun fiyatlarla alıyoruz. Krom, demir, kablo, krom, kurşun, sarı kablo, alüminyum, çinko, titanyum, plastik, kumaş, palet hammaddelerinin yanı sıra fabrika çöpleri ve fabrika atıklarını sisteme kazandırıyoruz.

Şehitkamil  Hurdacı Numarası

Şehitkamil hurdacılar olarak özellikle geri dönüştürülebilir eşyalarınızın alım ve satım işlemlerini kolayca halletmekteyiz. Ayrıca geri dönüşüm için olan kesim, yıkım ve söküm gibi işlemleri de yapıyoruz ve sizlerden asla ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Şehitkamil En Yakın Hurdacı

Özellikle depolarınızda çürüyen hurda eşyalarınız zamanla istenmeyen bakteri ve hastalıklara, kötü kokulara neden olabilir.  Depo maliyetleri ve kullanım alanı açısından da çeşitli sıkıntılara neden olurlar. Sizler de 0534 967 34 66  numarasını arayarak bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşabilir, hurda konusunda çok daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Şehitkamil  Hurda Fiyatları

Şehitkamil hurdacılar olarak fiyatlarımız alacağımız materyalin kullanım durumu, cinsi ve miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Sabit bir fiyat politikamız olsa da kullanılan materyalin cinsine göre değişkenlik gösterir. Ayrıca hurda amaçlı vereceğiniz eşyanın içerisindeki hurda oranının tespitinden sonra ayrı bir fiyat belirliyoruz. Sizler de Şehitkamil hurdacılar olarak bizlerden ayrıntılı bir fiyat bilgisi almak isterseniz mesai saatlerimiz içerisinde bizi arayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al