Serik hurdacı

Serik hurdacı ile sizde hemen anında yüksek fiyata tonajlı hurda satın. Firmamız ülke genelinde sadece ton bazlı hurda alımı gerçekleştirmektedir. Hemen yüksek fiyat almak için arayın.

 

Hurda Çeşitleri

Demir Hurdası
Demir hurdası ülkemizde daha sık oranda bulunduğu ve toplamasının da kolay olduğu hurda çeşitlerindendir. Siz de demir hurdaları birleştirip bizleri arayabilir ve yerinde satabilirsiniz.

Bakır Hurdası
Hurda bakır kab, kazan, soyulmuş kablo, yanık kablo, lama, bobin, klima borusu gibi bir çok bakır çeşitlerini değerinde borsa fiyatları üzerinden alımını gerçekleştiriyoruz.

Kablo Hurdası
Türkiye de bir ilk hurda kablo alımını bakır üzerinden ödemesini yapıyoruz. Sizde hurda kablolarınız için bizi arayın gelelim analiz edelim ve bakır üzerinden ödemeleri gerçekleştirelim.

Krom Hurdası
Krom hurdaları ve paslanmaz hurdaları mutfak ekipmanları, fabrika atıkları, imalathane hurdası gibi çıkan her türlü hurda kromlarınız değerinde alımını gerçekleştiriyoruz.

Hurdacı Hurda Alanlar
Sarı Hurdası
Sarı musluk, vana, pirinç, eski eşyalar ve bir çok yerde bulunan sarı hurdaları gerçek pirinç olarak ödeme sağlanır. Sizde hurda sarı satmak için hemen ara.

Alüminyum Hurdası
Alüminyum hurdası profil, kazan, tabak, küpeşte imalat atıkları gibi bir çok hurdalar yerinde değerinde ve nakit karşılığı alınır.

Kurşun Hurdası
Eski tesisat hurda kurşunları, cami ve minare kurşunu, atış alanı kurşunu, olta kurşunu gibi bir çok hurda kurşun çeşitleri alan firmamız sizlere güncel hurda kurşun fiyatı teklif etmektedir.

Çinko Hurdası
Çinko hurdası daha sık oranda çatılarda kullanılmakta ve eski binalarda bulunmaktadır. Siz de çinko hurdalarınızı bizi arayın gelelim ve sökümünü gerçekleştirelim.

Hurdacı Hizmeti
Borsa değerleri
Günlük olarak hurda borsa değerleri güncel listesini sizlere sunuyoruz.

Hurda sektörü
Hurda sektöründe bir numara olarak her türlü hurdayı geri dönüştürüyoruz siz gösterin biz dönüştürelim..

Seçkin Personel
Seçkim 74 kişilik personelimiz sizlere hizmet için gece gündüz daima hazır beklemektedir.

Son Teknoloji ekipman
Sistem kasa kamyon, tır, kargolar ve polimli vinçlerimiz her tonajda hurda alımı için sizlere hizmete hazır beklemektedir.

Hızlı Hizmet
Size en yakın hurdacı ile 15 dakikada adresten hurda alım hizmeti..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir