Torba Çuval Alan Yerler

Sizler de eski veya kullanılmayan hurda çuvallarınızı Torba Çuval Alan Yerler olarak bize satabilirsiniz. Firmamız hammadde çuvalı naylon çuval gibi çuval çeşitlerinin alımını gerçekleştirmektedir.

NAYLON NEDİR ?

Yüksek mol kütleli poliamitlerden oluşan sıcağa, aşınmaya ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı plastik malzeme. Genellikle lif halinde üretilen naylon, ilk kez 1930’da Amerikalı kimyacı Wallace H. Carothers’e bağlı bir araştırma grubu tarafından geliştirildi.

Eriyik ya da çözeltisinden çekilerek, dökülerek ya da püskürtülerek lif, ince iplikçik, sert kıl ya da levha haline dönüştürülen naylon, ip halat ve dokuma üretiminde kullanılır veya doğrudan kalıplara dökülerek belirli bir biçimi olan ürünlere (mutfak gereçleri gibi) dönüştürülür.

Soğuk çekme yöntemiyle elde edilen tok, esnek ve dayanıklı ürün ise genellikle ince ya da kalın iplikçikler halinde çorap, paraşüt ve fırça yapımında kullanılır. Ayrıca püskürtmeli döküm yöntemiyle bazı malzemelerin kaplanmasında da yararlanılabilir.

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

Torba Çuval Alan Yerler

NAYLON HURDA FİYATLARI ?

Hurda Naylon Fiyatları

Beyaz Naylon Hurdası 2,50 TL/Kg
Siyah Naylon Hurdası 1,50 TL/Kg
Jeletin Naylon Hurdası 1,80 TL/Kg
Sitreç Naylon Hurdası 2,70 TL/Kg
Kirli Naylon Hurdası 00,50 TL/Kg
Renkli Naylon Hurdası 1,70 TL/Kg

HURDA NAYLON NEDİR ? 

Hurda NAYLON tam anlamı ile başka bir işlemde kullanılmak üzere (hammadde yarı mamül ) geri dönüştürülebilir plastik malzemelerin tümüne verilen addır. Hurda NAYLON malzemeleri Market poşetleri, Koli ambalajlamada kullanılan plastik poşetler, ver her türlü ambalaj atığıdır.

HURDA NAYLON ALAN YERLER

Hurda naylon alan yerler olarak sizler de iş yerlerinizde çıkan atık naylonları çevreye ve geri dönüşüme katkı için hemen bizi arayın. naylon doğada asla yok olmayan bir hammade cinsidir. Sizler de temiz bir geleceğe ve çocuklarımıza temiz bir hava temiz bir çevre koşulları sağlamak için atık naylonları hurdacı firmasına veriniz.

Hurda Torba Çuval alan yerler

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her çeşit hammadde torbası ve hammadde çuvalları alınmaktadır. Sizde yüksek hurda çuval fiyatları öğrenmek ve en iyi fiyatlar ile değerlendirmek için hurda çuval alan yerler olarak bizi arayın. NOT: Bizden fiyat almadan asla hurda çuval torba ve naylon satmayın…

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

Torba Çuval Alan Yerler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir