Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yenişehir hurdacı firması tarafından Her nevi hurda malzeme tam değerinde satın alınır Ve geri dönüşüme kazandırılır. Demir hurdası bakır hurdası çinko hurdası alüminyum hurdası gibi hurda çeşitleri firmamızın ilgilendiği kurdular arasındadır. Bunları yanı sıra plastik hurdası ve kablo hurdası da firmamız tarafından satın alınır. Evlerinizde iş yerlerinde inşaat alanlarında fabrikalarda ya da diğer farklı alanlarda bulunan hurdaların değerinde satın alınması ve nakit paraya dönüştürülmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

En Yakın Hurda Firmaları 

Yenişehir ve çevresinde ikamet ediyor iseniz Yenişehir en yakın hurdacı firmamız ile irtibata geçerek hurda malzemelerimizin adresinizden satın alınmasını sağlayabilirsiniz firmamızda her türlü hurdanın taşınabileceği uygun boyutta araç mevcuttur. Bu araçlar ile ekibimiz hurdaların bulunduğu adrese giderek yükleme yapar ve kapıda anında nakit ödeme ile hurdaların satın alınmasını sağlar. Bu noktada müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen konulardan biri de hurda malzemeler için nakliye ve sevkiyat ücreti alınıp alınmadığıdır. Hurdacı Firması olarak müşterilerimizin adresi ister yakın ister uzak olsun hiçbir şekilde nakliye ücretli talep etmiyoruz. 

Yenişehir Hurda Alan Yerler İle Nasıl İletişim Kurulabilir? 

Yenişehir hurda alan yerler Yenişehir ve çevresinde ikamet eden kişiler tarafından arama motorları üzerinden araştırılıyor. İnsanlar ellerinde bulunan hurda malzemelerini satmak için hurdacı firmalara nasıl ulaşabileceklerinin yollarını arıyorlar. Firmamıza ulaşarak hurda malzemelerinizi satın alınması için hizmet talebinde bulunmanız oldukça kolay. Bizimle irtibat numaralarınızı kullanarak iletişime geçebilir ve hizmet talep edebilirsiniz. 

Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

Hurda çeşitleri içerisinde en pahalı olan hurda türü bakır hurdasıdır. Sonrasında ise demir hurdası en yüksek fiyatlı hurda çeşitleri arasında yer alır. Müşterilerimizden satın almış olduğumuz hurdaların fiyatının net olarak belirlenmesi için özel tartım cihazları kullanırız. Hurdalar kilogram üzerinden hesaplanarak satın alınır. Hurda fiyatları dövize endekslidir ve güncel döviz kuru üzerinden hesaplama yapılarak fiyatı net bir şekilde belirlenmesi sağlanır. Firmamıza ait olan internet sitemizde yer alan WhatsApp hakkınızı kullanarak ya da irtibat numaralarımız ile bizimle direkt iletişim kurabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now ButtonHemen Ara Ücretsiz Teklif Al