Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zeytinburnu hurdacı ile hurda satmak artık çok kolay hemen adresten hurda alımı yaptırmak için bizi arayın. Zeytinburnu’nda hurda sarmak istiyorsanız size hemen araç gönderelim.

En yüksek hurda fiyatları ile adresten hurda alımı yapıyoruz. Geri dönüşüm; kâğıt, karton, demir, bakır, kablo plastik gibi hurdaları

Zeytinburnu Hurdacı sayesinde tekrar kullanılabilir bir seviyeye ulaşmasını mümkün kılan bir hizmettir. Bilindiği gibi birçok kaynağın doğaya karışma süresi oldukça uzundur.

Bu malzemelerin çöp olarak atılması hem ülkeler bazında çöp sorununu hem de kaynakların tükenme problemini gündeme getirmektedir.

Bu noktada hurdacılık hizmetleri ve geri dönüşüm, kullanım süreleri dolmuş ve işlevlerini yitirmiş olan kaynakların yeniden kullanılabilir seviyeye gelmesini mümkün kılarak kaynakların tasarrufunu mümkün kılar.

Geri dönüşüm hizmetleri veren atıklardan kısa sürede arındırılmasını olanaklı hale getiren Zeytinburnu Hurdacı ülke ekonomisine ve doğaya büyük katkılar sunmaktadır.

Zeytinburnu Hurdacı

 

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Zeytinburnu ilçesi kalabalık ilçelerden bir tanesidir.

Kalabalık olmasından ötürü çok fazla hurdaya sahip olan bu ilçede yer alan hurdaların uygun koşullar altında toplanması ve toplanan hurdalar üzerinde geri dönüşüm çalışmalarının yapılması bir zorunluluktur.

Bu konuda ön plana çıkan çeşitli teknikler ile birlikte hurdaların farklı alanlardan toplanmasını ve bu hurdaların ayrıştırma işlemleri sonrasında geri dönüşüm merkezlerine gönderilmesini olanaklı hale getirmektedir.

Hurdacılık kapsamında verilen hizmet sayesinde ilçede ikamet eden kişilerin refah seviyesi yükselmektedir.

Zeytinburnu Hurda alanlar

Zeytinburnu hurda alanlar nerede ve ne tür hurda alır aşağıda size açıkladık.

Hurdacılık hizmetinde bulunan Zeytinburnu Hurdacı hurda alım-satım işlemleri başta olmak üzere pek çok alanda profesyonel bir şekilde hizmet vermekte ve verdiği hizmet ile ilçenin atıklardan arındırılması olanaklı hale getirilmektedir.

Bilindiği gibi hurdacılık sektörü, her zaman önemli olmuş fakat son zamanlarda mesleğe verilen değerde büyük bir artış yaşanmıştır.

Çünkü meslek kapsamında yer alan hizmetlerin tamamı, hurdaların geri dönüştürülerek kaynak kullanımının tasarruflu bir hale getirilmesini amaçlar.

Bu amaç ise kaynak tüketiminde artış olan günümüz dünyasında oldukça önemlidir.
Hurdacılığın önemini fark ederek Şişli ilçesindeki hurdaların toplanması ve geri dönüştürülmesi için yoğun bir çaba harcamaktadır.

Hurda değerindeki pek çok ürün satın alınarak bu ürünler gerekli işlem basamaklarında geçmekte ve bu sayede hurdaların tekrar kullanılması sağlanmaktadır.

Profesyonel ekipmanlar dahilinde yapılan bu geri dönüşüm çalışmaları, geri dönüşümde başarı sağlanmasını mümkün kılmaktadır.

Zeytinburnu Hurdacılar

Zeytinburnu Hurdacılar özelinde verilen hizmetin kapsamı oldukça geniştir.

Her bir hizmet, ilçenin refah seviyesinin yükselmesini ve doğanın korunmasını amaçladığı için oldukça önemlidir.

Verilen hizmetleri şu şekilde özetlemek mümkündür:

 • Hurdaların değerinde alınması ve satılması
 • Toptan hurda alımının sağlanması
 • İnşaat alanlarından değeri yüksek hurdaların alınması
 • Verilen konumdan hurda alımı
 • Organize sanayi bölgelerinden hurda alım işlemlerinin yapılması
 • Bina yıkımı ve yıkım sonrasında ortaya çıkan hurdaların alınması
 • Alınan hurdaların ayrıştırma işlemlerinin yapılması
 • Ayrıştırılan ve sınıflandırılan hurdaların geri dönüşüm işlemlerinin yapılması
 • Hurdaların değerlerinin belirlenmesi
 • Değerleri belirlenen hurdalarda fiyatlandırma çalışmalarının yapılması
 • Hurdacılık sektöründe alanında kaliteli, profesyonel ve güvenilir bir şekilde rol almak

Bu ve bunun gibi alanlarda hizmet veren Zeytinburnu Hurdacı, hurdaların geri dönüştürülmesini ve ilçede ikamet eden insanların temiz bir çevrede bulunması mümkün kılarak oldukça önemli bir iş yapmaktadır.

Hizmet verilen alanların her birinde özel yöntemler kullanılmakta, bu yöntemler dahilinde hurdaların geri dönüştürülme çalışmalarında başarı sağlanmaktadır. Atıkların değeri üzerinden satın alınmasını mümkün kılmaktadır.

Bu noktada oldukça güvenilir bir hizmet verilmekte ve müşterilerin firmaya güven duyması olanaklı hale gelmektedir.

Evden hurda alımı kapsamında müşteriler firmanın internet sitesi üzerinden firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve böylelikle sahip oldukları hurdaların satışını gerçekleştirebilir.

Hurdaların geri dönüştürülmesinin kaynakların tasarrufu konusunda büyük katkısı olduğu için insanların hurda satımını önemsemesi oldukça mühim bir konudur

Zeytinburnu  En Yakın Hurdacı 

Hurda, kullanım süreleri dolmuş ve işlevlerini kaybetmiş olan ürünlere verilen genel bir isimdir.

Zeytinburnu Hurdacı Bu ürünlerin birçoğunda geri dönüşüm işlemleri uygulanabildiği için ürünler gerekli işlemler sonrasında tekrar kullanılabilecek bir hale gelmektedir.

Hurda olarak nitelendirilen ürünlerin sayısı bir hayli fazladır.

Bu kapsamda insanların bilinçli bir şekilde hareket etmesi oldukça önemlidir.

Geri dönüştürülme potansiyeline sahip olan ürünlerin geri dönüştürülmemesi kaynakların bir süre sonra tükenmesine ve doğanın zarar görmesine neden olacaktır.

Bu ise oldukça sıkıntılı bir durumdur. İnsanlar ile iş birliği yapmakta ve çeşitli hurdalara sahip olan kişilerden hurda satın alıp bu hurdaların dönüştürülmesini mümkün kılmaktadır.

Zeytinburnu Hurdacı Peki hizmet kapsamında alınan ürünleri nelerdir?

Bu ürünlerin sayısı oldukça fazla olsa da genel olarak şu şekilde bir sıralama yapmak mümkündür:

 • Plastik
 • Cam
 • Demir
 • Bakır
 • Alüminyum
 • Konteyner
 • Kağıt
 • Karton
 • Nikel
 • Elektronik eşya
 • Krom

Bu hurdalar sahip oldukları değerler kapsamında fiyatlandırılmakta ve bu hurdaların satın alınma işlemleri sırasında belirlenen fiyatlar uygulanmaktadır.

Müşteriler karşısında güvenilir bir profil oluşturmuş bulunan , Zeytinburnu ilçesinde yer alan hurdaları satın alarak bu hurdaların geri dönüşüm işlemlerinden geçmesini olanaklı hale getirmektedir.

Zeytinburnu Hurdacı Firmanın internet sitesi üzerinde bulunan iletişim kanallarından bir tanesini kullanarak firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve sahip olduğunuz hurdaların satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Zeytinburnu hurdacı numarası

Hurdacılık hizmetleri kapsamında birçok yöntem kullanmakta, bu yöntemler ile birlikte hurdaların alım-satım, geri dönüşüm işlemlerinin profesyonel bir şekilde sağlanmasını mümkün kılmaktadır. Hurdacı hizmet çeşitleri ile ilgili şu şekilde bir sıralama yapılması mümkündür: 05349673466

Müşterilerin iletişime geçerek verdikleri konumlara gidilerek bu konumlarda bulunan hurdalar satın alınmaktadır.

Satın alma işlemlerinde, daha önceden belirlenmiş olan fiyatlandırma ön plana çıkmakta ve ürünler değerleri üzerinden satın alınmaktadır. Zeytinburnu Hurdacı Bu konuda oldukça güvenilir bir hizmet sunan müşterilerin bir sorun yaşamasını istememektedir.

Bina yıkımlarında görev alınabilmekte olup bu yıkımlar sonrasında açığa çıkan hurdalar toplanmaktadır.

Hurda toplama sırasında uygun makineler kullanılmakta, bu sayede hurdaların toplanması sırasında herhangi bir problem açığa çıkmaması mümkün kılınmaktadır.

Organize sanayi bölgelerinde yoğun bir şekilde bulunan üretim fabrikalarından çıkan hurdalar yüksek teknolojiye sahip cihazlar ile alınmakta, hurdaların geri dönüşüm işlemleri başlatılmaktadır.
Zeytinburnu Hurdacı Bilhassa inşaat alanlarında toptan hurdacılık hizmetleri kapsamında hurda alımları yapılmaktadır.

Bu hizmet çeşitleri ile birlikte profesyonel bir hizmet sunan geri dönüşüme büyük bir katkıda bulunmakta olup bu sayede doğanın korunması olanaklı hale gelmektedir.

Zeytinburnu Hurda alan yerler

İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan Zeytinburnu ilçesi özelinde profesyonel bir hizmet verilmekte olup bu hizmetler kapsamında uygun araçlar dahilinde hurda alımı yapılmaktadır.

Zeytinburnu Hurdacı Alınan hurdalar belirli aşamalardan geçmekte olup bu aşamaların ilki hurda ayrıştırma işlemleridir. Toplanan hurdaların her biri uygun şekilde ayrıştırılmakta, ayrıştırılan hurdalar uygun şekilde sınıflandırılmaktadır.

Ayrıştırma ve sınıflandırma işlemleri tamamlanan hurdalar geri dönüşüm merkezlerine gönderilerek hurdaların geri dönüşüm çalışmaları ile birlikte tekrar kullanılabilecek seviyeye gelmesi olanaklı hale gelmektedir.

Hizmet sayesinde çevre kirliliğinde önemli oranda bir azalma meydana gelmektedir.

Hurdaların geri dönüştürülmesi, kaynakların tasarruflu bir şekilde kullanılmasını sağladığı için kaynak sıkıntısı yaşamanın önüne geçilmiş olmaktadır. Bu konuda profesyonel bir hizmet veren, ilçedeki refah seviyesinin artmasına destek olmaktadır.

 1. BEŞTELSİZ hurdacı
 2. ÇIRPICI hurdacı
 3. GÖKALP hurdacı
 4. KAZLIÇEŞME hurdacı
 5. MALTEPE hurdacı 
 6. MERKEZEFENDİ hurdacı
 7. NURİPAŞA hurdacı
 8. SEYİTNİZAM hurdacı
 9. SÜMER hurdacı
 10. TELSİZ hurdacı
 11. VELİEFENDİ hurdacı
 12. YENİDOĞAN hurdacı
 13. YEŞİLTEPE hurdacı
♦Soyma Bakır150.30 TL♦Ekovat Hurdası20,00 TL
♦Lama Bakır İmalat Artıgı140.80 TL♦Bakırlı Petek60.50 TL
♦Antkrom Kırma Bakır150.10 TL♦Kablo hurdası80.50 TL
♦Tetere Kırma140.10 TL♦Krom 4309.80 TL
♦Kırkambar kırma130.90 TL♦Krom 30430.20 TL
♦Kırkambar Bakır Yanık13.80 TL♦Krom 31650.50 TL
♦Araiş Sarı90.70 TL♦Kuru Akü15.70 TL
♦Kırkambar Sarı85.70 TL♦Sulu Akü15.90 TL
♦Radyotör oto80.50 TL♦Sökülecek hurdası14.70 TL
♦Çinko hurdası49.10 TL♦Bobin hurdası18.10.TL
♦Kurşun hurdası40.20 TL♦Klıma hurdası20.50.TL
♦Profil tas tabak40.10 TL♦Pimapen Hurdası8,50.TL
♦Sert Aliminyum25.30 TL♦Demir Hurdası6.80 tl
♦Aliminyum matba42.70 TL
♦Profil çıkma aliminyum42.20 TL

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al