Kablo Hurda Fiyatları

 • 1 yorum

Her firmaya göre farklılık Gösteren ve borsa  Hurda Kablo Fiyatları firmamız tarafından belirlenir. Bazı firmalar bu kabloları satmak bazıları da geri dönüşüme göndermek için alır. Firmamız için önemli olan geri dönüşüme göndermektir. Firmamızda bulunan ekiplerimiz kablo hurda fiyatları hakkında sizlere bilgiler aktaracaktır. Ekiplerimiz profesyonel bir yapıya sahiptir. Bu sebeple sizlere yarım saat içerisinde yardımcı olacaklardır. Sizlere her zaman yüksek fiyat vermekte ve memnuniyetinizi kazanmaktayız.

Kablo Hurda Fiyatları, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurda kablo fiyatları

Firmamız geri dönüşüm sektöründe her zaman öncü bir firma olmayı başarmıştır. Sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak bizim görevimizdir. Kablo hurdalarınız var ise hemen bizi arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi de her zaman sizi memnun edeceğimizden şüphe duymayın. Firmamız sizin yorulmanıza asla müsaade etmez ve adresinizden gelerek hurda kablolarınızı teslim alır. Ödemelerimizde asla bir aksama meydana gelmez ve anında ödemeleriniz gerçekleşir. Kablo hurdalarınız bir kenar veya köşede bekleyeceğine bize teslim edebilir ve bu hurdalardan para kazanabilirsiniz. Sizlere istediğiniz zaman hizmet vermekteyiz. O halde kablo hurdalarınız için bizi arayabilirsiniz. 1 kilo kablodan ne kadar bakır çıkar

 

Hurda Kablo Fiyatı

Hurda Karışık Kablo

28,50 ₺/Kg

Hurda Antigron Kablo

26,50 ₺/Kg

Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu

53,60 ₺/Kg

Hurda Yer Altı Enerji Kablosu

45,60 ₺/Kg

TTR Hurda Kablo

36,60 ₺/Kg

Çelik Zırh Hurda Kablo

25-60 ₺/Kg

Hurda Fare Yemez Kablo

37,50 ₺/Kg

 

Hurda Kablo Alan yerler

Kablo hurdalarınız adresinizden alınarak değerlendirilir. Firmamız iş yapma kapasitesine sahip, kendinden emin ve kaliteli hizmet veren bir firmadır. Bu sektörde uzun zamandır yer almaktayız ve bu zaman içerisinde herkesin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız. Bizlere cep telefonu numaramızdan kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamanız mümkündür. Sizlere kısa zaman içerisinde geri dönüş yaparız. Sizlere en yüksek fiyat garantisini sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

, Hurdacı - En Yakın Hurdacı - İstanbul Hurdacı

Hurdalarınızı bize verirseniz kalitenin ve farkın kıza zaman içerisinde farkına varacaksınız. Güncel borsa fiyatlarını her zaman takip eder ve fiyatlarımızı ona göre ayarlarız. Firmamızda son teknoloji tartılarımız bulunur ve bu tartışır ile adresinize gelerek hurdalarınızı tartmaktayız. Hurdalarınızı tarttıktan sonra sizlere fiyat bilgisini iletiriz. Eğer sizde kabul ederseniz alım satım işlemi gerçekleşir. Fiyatlarımız ile mutlu olacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü bizim için müşteri memnuiyeti sın derece önemlidir.

 

 • Hurda Kablo Fiyatları
 • Hurda Karışık Kablo Fiyatı 16,70 TL/Kg
 • Hurda Antigron Kablo Fiyatı 21,20 TL/Kg
 • Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Fiyatı 40,70 TL/Kg
 • Hurda Yer Altı Enerji Kablosu Fiyatı 27,70 TL/Kg
 • Ttr Kablo Fiyatı 16-26 TL/Kg
 • Çelik Kaplama Kablo Fiyatı 22-36 TL/Kg
 • Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatı 35,50 TL/Kg

Hurda karışık kablo Fiyatı

Hurda karışık kablo fiyatı sizleri emin olun ki tatmin edecektir. Firmamıza bu konuda son derece güvenebilirsiniz. Hurdalarınız için bize cep telefonu ile ulaşabilirsiniz. Firmamızda çalışan birçok personellerimiz mevcuttur. Bu personellerimiz sizlerin her zaman hizmetinizdedir. Bizleri aradığınızda en fazla yarım saat içerisinde adresinizde olmaktayız. Firmamızda birçok araç vardır. Sizlerin malzemelerinin çokluğuna veya azlığına bağlı olarak araçlarımız değişiklik göstermektedir. Firmamızın belirlediği hurda karışık fiyatı 15,70 TL’dir. Bizlere numaramızdan kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür.

Hurda antigron kablo fiyatı

Hurda antigron kablolar firmamız tarafından geri dönüşüme gönderilir ve yeniden kullanıma sunulur. Bizim için önemli olan sizlerin memnuniyetidir. Piyasada sizlere hurda antigron kablolar ile ilgili en yüksek fiyatı sunmaktayız. Firmamız sizin yorulmanıza asla müsaade etmez. Firmamızın belirlediği fiyatlar her geçen gün değişiklik göstermektedir. Fakat fiyatlarımız her zaman sizleri memnun edecek cinstedir. Firmamızın size sunduğu hurda antigron kablo fiyatı 14,20 TL’dir.

Hurda tek damar fiyatı

Firmamızın prensipleri vardır. Bunların başta geleni müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman önemsemekteyiz. Sizin de tek damar kalın iç tesisat hurdalarınız var ve güvenilir bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere her zaman yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat konusunda anlaşma sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Firmamızın belirlediği tek damar kalın iç tesisat kablosu 41,70 TL’dir.

Hurda yer altı enerji kablosu fiyatı

Güçlü ve dinamik ekibimiz ile sizlere son sürat hizmet vermekteyiz. Bir kenarda birikmiş işe yaramayan yer altı enerji kablolarınız var ise hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere istediğiniz zaman yardımcı olmaya hazırdır. Her zaman kendimizi yeniliyoruz ve yenilemeye de devam edeceğiz. Firmamızın belirlediği yer altı enerji kablosu fiyatı 36,70 TL’dir.

 

TTR hurda kablo fiyatı

Büyüyüp gelişmemiz sebebi ile herkesin gözdesi olmaya devam ediyoruz. Uzun senelerdir bu sektörde yer almakta ve her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Birçok hurdalarınız tarafımızca alındığı gibi TTR hurda kablolarınızda ekiplerimiz tarafından kısa zaman içerisinde alınmaktadır. Firmamız ödemelerinizi nakit bir şekilde yapmaktadır. Sizlere 7/24 saat hizmet verme kapasitesine sahibiz. Bunun için ne zaman isterseniz bizi arayabilir ve istediğiniz konuda detaya sahip olabilirsiniz. Firmamızın belirlediği TTR hurda kablo fiyatı 19,16 TL arasında değişiklik göstermeliktedir.

Çelik zırhlı hurda kablo fiyatı

Firmamız sizlere geniş hizmetler sunmaktadır. Her çeşit hurdalarınız firmamız tarafından alınır. Elemanlarımız güvenilir ve işi bilen kişilerden oluşmaktadır. Yerinde ve değerinde hurda alımlarını görmek istiyorsanız mutlaka firmamıza ulaşmalısınız. Sizlerin hurdaları bizim için kıymetlidir. Bu sebeple sizlere beklediğiniz fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Önceliğimiz sizleri memnun etmek ve fiyatı her zaman yüksekten tutmaktır. Piyasadaki fiyat her geçen gün değişmektedir. Firmamızın en güncel çelik zırhlı hurda kablo fiyatı 11-26 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Hurda fare yemez kablo fiyatı

Firmamız en ücra köşelere bile hızlı bir şekilde hizmet verme kapasitesi ile ünlüdür. Bizleri istediğiniz zaman arayabilir ve mükemmel hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Büyüyüp gelişen firmamızda çalışan ekipler kaliteli ve güvenilir kişilerdir. Bizi arayarak fiyat desteğini bizlerden alabilirsiniz. Fiyatlarımızla her zaman sizleri memnun edeceğimize emin olabilirsiniz. 15 senedir bu sektörde olmamızdan kaynaklı deneyimlerimiz vardır. Bizlere 7/24 saat ulaşım sağlamanız mümkün haldedir. Firmamızın belirlediği hurda fare yemez kablo fiyatı 11-26 TL arasında değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda fiyatlar hurdaların miktarına göre de farklılık gösterir.

Hurda Kablo alan firmalar

Hurda kablo fiyatları piyasaya göre sürekli değişim göstermektedir. Fiyatlar da günlük olarak güncelleme yapılmaktadır. Firmamız bu fiyatlar konusunda sizlere beklediğiniz fiyatı verecektir. Bizim için müşteri memnuniyeti ön safhadadır. Bunun için ise ekip olarak çalışıp hedeflediğimiz seviyeye gelmek için uğraşlar vermekteyiz. Evinizin veya işyerinizin bir köşesinde duran, kullanmadığınız ve bir işe yaramayan hurda kablolarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Bu konuda firmamız sizlere 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Hurda Kablo Fiyatları
Hurda Karışık Kablo Fiyatı 23,00 TL/Kg
Hurda Antigron Kablo Fiyatı 32,50 TL/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Fiyatı 45,00 TL/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu Fiyatı 30,00 TL/Kg
Ttr Kablo Fiyatı 18,00 TL/Kg
Çelik Kaplama Kablo Fiyatı 15,00 TL/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatı 26,00 TL/Kg

Kablo Hurdası

Elektrik ve elektronik alanda kullanılan birçok çeşit kablonun, eskimesi ve artık kullanılmayacak duruma gelmesine hurda kablo denilmektedir. Hurda kabloların içerisinde bakır bulunmaktadır. Bu sebeple hurda kabloların değeri bir hayli yüksektir. Bunun için hurda alım ve satım fiyatları diğer hurdalara göre daha fazla olmaktadır. Firmamız hurda kablolarınız için sizlere en iyi fiyat teklifinde bulunacaklardır. Aynı zamanda ekiplerimiz adresinize kadar gelip kabloları teslim alacaklardır. Öncelikle kabloların saf haline bakılır ve size fiyat verilir. Anlaşma sağlanır ise, alım satım işlemi gerçekleştirilir. Bu yazımızda hurda kablo nedir konusu hakkında sizlere bilgiler verdik. Şimdi ise hurda kablo çeşitlerinden bahsedeceğiz.

Hurda Kablo fiyatları Çeşitleri

Hurda kabloların geri dönüşümü olabilen malzemelerdir. Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemlidir. Bu sebeple hurdaların geri dönüşümden geçip, tekrar kullanılabilir hale getirilmesi gerekmektedir. Hurda kablolarında geri dönüşümü oldukça kolay yapılmaktadır. Şimdi sizlere hurda kablo çeşitlerinden bahsedeceğiz. İşte hurda kablo çeşitleri aşağıdaki gibidir

 • Pamuk Örgülü Hurda Kablo
 • Pirinçten Yapılmış Hurda Tel Kablo
 • Fiber Optik Kablo ve Çeşitleri
 • Yağlı Poli Hurda Kablo
 • Kendinden Yağlı Hurda Kablo
 • Kurşun Hurda Kablo
 • Kurşun & Alüminyum Hurda Kablo
 • SWA Kalaylı Hurda Kablo
 • Düşük Kalite Hurda Kablo
 • Yüksek Kalite Hurda Kablo
 • Yağlı Hurda Kablo
 • Ev Gereçlerinden Elde Edilen Hurda Kablolar
 • ACSR (Çelik Özlü Alüminyum İletken) Alüminyum Hurda Kablo
 • CNE Hurda Kablo (Bakır & Alüminyum)
 • Kurşun & Bakır Hurda Kablo
 • PVC Parlak Hurda Kablo
 • Kalaylı Hurda Kablo
 • Parlak Hurda Kablo
 • SWA Parlak Hurda Kablo

Firmamız bütün çeşit kablo hurdaları itina ile almaktadır sizde firmamızın kaliteli hizmetinden en iyi bir şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz her çeşit hurdalarınızı araçlarımız ile kısa zaman içerisinde almaktadır. Bizimle iletişime geçmek ve fiyatlar konusunda bilgi almak istiyorsanız 0534 967 34 66 numaralı hattımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

2021 Hurda kablo fiyatları

Hurda kablo satılırken dikkat edilmesi gereken ilk şey hurda kabloları kime verdiğinizdir. Çünkü hurda kabloları elinizden çıkarmak istediğinizde önceliğiniz geri dönüşüme gideceğini bilmeniz gerekmektedir. Bir diğer konuda fiyattır. Kablolarınızı değerinden verebilirsiniz. Firmamız hurda kabloları almaktadır. Hurda kablolarınızı geri dönüşüm ile tekrar kazanabilir ve kullanılabilir duruma getirebilirsiniz. Bunun için firmamız sizlere en iyi fiyat teklifinde bulunacaktır. Hurda kablolarınızı satmak istiyorsanız mutlaka bizden de fiyat almanızı öneririz.

Hurda kablolarınızı vermek istiyorsanız vereceğiniz firmanın nakliyat işlemini ücretsiz bir şekilde yapmasına dikkat etmeniz gerekecektir. Bazı firmaların nakliyat hizmeti bulunmamaktadır. Firmamız sizlere nakliyat işlemini ücretsiz bir şekilde vermektedir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için çok çaba sarf etmekte ve bunun için kendimizi her geçen gün yenilemekteyiz. Hedefimiz en üst kademeye ulaşmak aynı zamanda müşteri memnuniyetini her zaman en iyi şekilde sağlamaktır. Sizin de hurda kablolarınız bulunuyor ve satmayı düşünüyorsanız bizimle en yakın zamanda iletişime geçebilirsiniz. Sizler için haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız ve adresinizi vermeniz üzerine ekiplerimiz adresinize gelmek için yola çıkacaktır. Hurda kablo alımı yapan firmamız ülke genelinde her tonajda kabloların analizini yaparak tonajlı kablo alımı yapmaktadır. Siz de her türlü kabloları değerlendirmek için bizden yardım isteyebilirsiniz. Sizlere 24 saat hurda kablo hizmeti vermekteyiz. Siz de tek yapmanız gereken bizi aramak.

“Kablo Hurda Fiyatları” hakkında 1 yorum

 1. Geri bildirim: Hurda Fiyatları 2021 - Güncel Hurda Fiyatı - Hurda fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir