Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Kurşun Hurda Fiyatları yüksek fiyat garantisi sadece bizdedir.

Hurda Kurşun fiyatı Kaç Para ?

Hurda Kurşun fiyatı 45 – 75 tl arası borsa durumuna göre değişim göstermektedir.

Çünkü sizden değil sürümden kazanmayı tercih ediyoruz.

Kurşun kg fiyatı  ?

  • Hurda Levha Kurşun Fiyatı 75,00 TL/Kg
  • Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun fiyatı  75,00 TL/Kg

Bu tamamen piyasanın durumuna bağlı olmakla beraber hurdacılara da bağlıdır. Kurşun hurda geri dönüşümü en fazla yapılan malzemelerden biridir.

Bu sebeple hurdacılar ne çok kurşun hurda toplamaktadır.

Kurşun hurdanın fiyatını tam olarak öğrenmek için kurşun hurdaların miktarı da büyük önem taşımaktadır. Firmamız elinizde bulunan kurşun hurdaları alarak değerlendirmektedir.

Kurşun hurdası alan firmamız, aynı zamanda birçok hurda çeşitlerini alıp geri dönüşüme göndermektedir.

Antep, Malatya, Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman gibi bölgelerde hasarlı olan camilerinizin kurşunlarını gelip yerinden kendimiz söküyor ve ödemesini tartıp nakit olarak sizlere sağlıyoruz. Sizde Kurşun eritimi yapan firmamıza kurşunlarınızı güvenli olarak teslim edebilir ve ödemelerinizi alabilirsiniz. Firmamız valilik Müftülük Ve Diyanet işlerinden referanslı olarak çalışmaktadır ve bir çok il ve ilçelerde cami kurşun sökümü yapmış ve herkese yardımcı olmuş örnek bir firmadır. Ayrıca firmamız camilerden aldığı kurşunlar için kaarından vazgeçiyor ve camilerimize destek olmaktadır.

1 / KG HURDA KURŞUN FİYATI : 75,00 TL 

 0534 967 34 66

Kurşunun kilosu ?

  • Hurda Levha Kurşun Fiyatı 75,00 TL/Kg
  • Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun fiyatı  75,00 TL/Kg

Hurda Kurşun fiyatı

Kurşun Hurda Fiyatı 2024

1 kilo Hurda Levha Kurşun fiyatları75,00 TL/Kg
1 kilo Hurda Çatı, Minare, cami Söküm Kurşun fiyatları75,00 TL/Kg

 

CAMİ KURŞUNLARI İÇİN FİYATLARIMIZ FARKLIDIR KENDİMİZE KAAR KOYMUYORUZ..

DİKKATT …… BİZDEN FİYAT ALMDAN ASLA HURDA SATMAYIN……..

Kurşun Hurda Fiyatları yüksek fiyat garantisi sadece bizdedir. Çünkü sizden değil sürümden kazanmayı tercih ediyoruz.

Bu tamamen piyasanın durumuna bağlı olmakla beraber hurdacılara da bağlıdır.

Kurşun hurda geri dönüşümü en fazla yapılan malzemelerden biridir.

Bu sebeple hurdacılar ne çok kurşun hurda toplamaktadır.

Kurşun hurdanın fiyatını tam olarak öğrenmek için kurşun hurdaların miktarı da büyük önem taşımaktadır. Firmamız elinizde bulunan kurşun hurdaları alarak değerlendirmektedir.

Kurşun hurdası alan firmamız, aynı zamanda birçok hurda çeşitlerini alıp geri dönüşüme göndermektedir.

Kursun hurda fiyatları

Hurda Levha Kurşun fiyatı

Firmamız sizlere her zaman en yüksek fiyat garantisi vermektedir. Bunun için bizimle iletişime geçebilir ve malzemelerinizin konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz,
Öncelikle fiyat görmemiz için mutlaka hurda kurşunlarınızı ekiplerimizde bulunan uzman kişilerin görmesi gerekmektedir. Biz görmeden hiçbir şekilde fiyat vermemekteyiz. Bizim için memnuniyetiniz çok önemlidir. Bu sebeple sizin için her zaman kendimizi geliştirip tazelememekteyiz. Hurda fiyatlarınız için hemen bizi arayın ve incelemelerde bulunduktan sonra fiyat teklifinde bulunalım.

Hurda Kurşun fiyatı ?

  • Hurda Levha Kurşun Fiyatı 75,00 TL/Kg
  • Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun fiyatı  75,00 TL/Kg

Kurşun Hurda Fiyatı ?

Kurşun hurda; mavi ve gri karışı rengine sahip metal malzemelerdir. En fazla geri dönüşümü yapılabilen malzemeler kurşun hurdalardır. Genelde denizcilik sektöründe alınmaktadır. Bunu nedeni özelliğin de korozyon direncinin bulunmasıdır. Son dönemde kurşunun geri dönüşümü bir hayli yüksek düzeydedir. Her gün onlarca kurşun bakır geri dönüşüme hazır hala getirilmektedir.

Bu çevre ve insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Atık olan kurşun hurdaların sağlığı kötü yönde etkilediğini biliyor muydunuz? Bu sebeple kurşun hurdalarınızı mutlaka elinizden çıkarmanız gerekmektedir. Firmamız hurdalarınızı değerinde alıp sizlere en iyi hizmeti her zaman sunmaktadır.

Fiyat teklimizde bulunduktan sora sizin de bize olan güveniniz artacak ve artık sürekli alım satım işlemlerini birlikte yapacağımıza emin olabilirsiniz. Bu yazımızda kurşun hurda nedir konusu hakkında sizlere bilgiler verdik. Şimdi ise kurşun hurda satarken dikkat edilmesi gerekenler konusundan bahsedip sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

hurda krom fiyatı

Kurşun hurda fiyatları 2024

Kurşun hurda satarken dikkat edilmesi gereken maddeler bulunmaktadır. Şimdi sizlere kurşun hurdası satarken dikkat edilmesi gereken maddelerden bahsedeceğiz.

İşte kurşun hurdası satarken dikkat edilmesi gerekene maddeler şu şekildedir.
Kurşun hurdalarınızı satarken yüksek fiyat teklif eden hurdacılar ile anlaşma sağlamanız gerekir.
Ücretsiz ekspertiz hizmetinin bulunması gerekmektedir.

Bu sayede hurda eşyalarınızın fiyatını kolay bir şekilde siz hiçbir zahmette bulunmadan öğreneceksiniz.

Firmanın hurda kurşunu geri dönüşüme gönderdiğinden emin olmanız gerekmektedir
Ekipte bulunan kişilerin işi bilir ve profesyonel olmaları gerekmektedir
Firmamız bu saydığımız maddelerin hepsine uymaktadır. Sizlere en yüksek teklifi vermekteyiz. Bu sebeple bizden fiyat almadan kurşun hurdalarınızı başkalarına vermeyin.

Ücretsiz ekspertizimiz sayesinde hurdalarınızın fiyatını kısa bir süre içerişinde öğreneceksiniz. Bizi arayıp adresinizi verdikten sonra ekiplerimizde bulunan kişiler adresinize gelip fiyat bilgilendirmesi yapacaklardır. Firmamız güvenilir bir firmadır ve sizden aldığımız hurdaları kesinlikle geri dönüşüm için kullandığımıza emin olmalısınız

kurşun hurda fiyatları listesi

Firmamız 16 yıldır bu sektörde olup hedeflerine tüm hızı ile gitmektedir. Öncelikle hedefimiz her zaman müşterilerin memnuniyetini sağlamak olmuştur.

16 yıldır her müşterinin memnuniyetini en iyi şekilde sağladık ve sağlamaya da devam diyoruz.

Sizler bizim için kıymetlisiniz ve biz sizler için her gün kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Sizin de hurda kurşunlarınız var ve verecek yer arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmeni gerekmektedir.

Bize ulaştığınızda ekiplerimiz hemen yola çıkacak ve 15 dakika içerisinde adresinize geleceklerdir.

Ücretlerimiz nakit bir şekilde gerçekleşmektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise orada ekiplerimiz size ücreti teslim edeceklerdir.

Scroll to Top
Hemen Ara Ücretsiz Teklif Al