Eyüp Hurdacı Hurda Ticareti

Eyüp hurdacı firmasıyız ve her çeşit hurdaları yerinde ödeme ile adresten alıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe bir ilke imza atan Eyüp Hurdacı ve iş yerlerine araç göndermektedir. Eyüp bölgesinde hurda alımı için her türlü araç ve gereçler bulunduran firmamız her türlü hurdacılık hizmeti vermektedir. Sizler de hurdacı aramaya son bizler sizin için adresinize geliyor ve yerinde ödeme yapıyoruz. ” Örneğin: Hurda fiyatı için hurda fiyatlarına tıklayabilir” Ve sizde hurdaların gerçek değerini öğrenebilirsiniz. Eyüp Sultan bölgesinde ilk ve tek hurdacı firmamız 1987 yılında hizmete açılmış ve tüm fabrika ve sanayilerde tüm esnafın yanında olmuştur. Firmamız çok yaygın olarak bilinmekte ve tüm imalat hanelerde ismimiz geçmektedir. Bir çok Eyüp Sultan Bölgesinde dev projelerde yer almış olan firmamız ile sizler de çalışmak için sadece bizi aramanız yeterli.

, Hurdacı ✔ En Yakın Hurdacı

Eyüp Hurdacılar

Hizmet Verdiğimiz Yerler ” Eyüpsultan Merkez, Nişanca, Defterdar, Düğmeciler, İslambey, Rami Cuma, Topçular, Rami Yeni, Silahtarağa, Sakarya, Alibeyköy, Esentepe, Karadolap, Yeşilpınar, Gaöktürk, Akşemseddin, Çırçır, Güzeltepe ve Emniyettepe Olarak 24 saat adresinizden hurda alımı yapıyoruz. Sizler de Alibeyköy Hurdacı olarak tanınan firmamızdan araç teymini isteyebilir ve yerinde hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Eyüp En Yakın Hurdacı

En yakın hurdacı olarak sizlere 12 dakika mesafede  bulunmakta olan firmamız öncelik olarak adresinizden konum istemekte ve keşif ekibini adrese yollamaktadır. Keşif ekibi sayesinde hurdalar değerlenmek için uzman ekipler tarafından tesbit yapılır ve ona göre ekip arkadaşlarımız yönlendirilir. Ekibiz çalışmaya başlamadan önce mutlaka ”Çevre emniyeti ve güvenlik alanı olaşturmadan işe başlamamaktadır. Güvenli ortam olunca ekiplerimiz hurda ticaretine başlar ve sizler için en hızlı ve sağlıklı bir hurda alım hizmeti sağlamaktadır. Geri dönüşüme gidecek olan hurda çeşitleri: demir, bakır, alüminyum, krom, sarı, kurşun, kablo, çinko, nikel, titanyum, kumaş, naylon, alkopan, kağıt, plastik vb… Bu tür hurda çeşitleri borsa değerinden hesaplanır ve sizlere nakit olarak ödeme gerçekleştirilir. Firmamız ile daha temiz bir çevre ve daha iyi bir gelecek için sizde hurdaları çöpe değil geri dönüşüme teslim edin. Size 7/24 alo hurdacı hizmeti vermekten mutluluk duyarız sizler de hizmet almak için hemen arayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir